Új klub alapítás- Áfonya Ligettel

Afonya Liget

Új klub alapítás- Áfonya Ligettel

HozzászólásSzerző: Afonya Liget » 2011.04.16. 16:56

Sziasztok.

Új klub alapításban gondolkodom. :comp:
Várom olyan játékos és szorgos gazdák jelentkezését, akik társaim lennének egy olyan klub életében, ahol a klub elnök külön jutalmazná a dolgos klubtársait. Hiszen sokan úgy érzik akik még nem klub tagok, hogy beadják a termékeket, és semmit nem kapnak cserébe egyénileg. Így inkább nem csatlakoznak egy klubhoz sem, hiszen a megtermelt terményeket eladják a piacon és így jobban járnak. De én úgy gondolom ez nem minden esetben igaz!
Célom a legjobbak között lenni, közösen veletek. Nem baj ha nem vagy pénzes játékos, én az vagyok, és segítek mindenben. De te is tedd oda magad a klub életében.
:hug: A jutalmak: DEL vitrin ajándék, kert díszek.....stb :hug:

17 színt feletti gazdák ha színpatikus volt amit a fentiekben leírtam, keresetek bátran. :pray: Beszélgessünk, és akár te is a klub társam lehetsz :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Banyanya 2011.07.08. 05:16-kor.
Ok: A játékban nem megengedett jutalmazás eltávolítva

Hentike

Re: Új klub alapítás- Áfonya Ligettel

HozzászólásSzerző: Hentike » 2011.04.16. 23:01

Szia Áfonya Liget!
Köszönöm a felvételt, remélem hamar és sokan jelentkeznek még, és egy jó közösségben folytathatom, folytathatjuk tovább a játékot. :)

Afonya Liget

HozzászólásSzerző: Afonya Liget » 2011.04.17. 08:08

Hentike írta:Szia Áfonya Liget!
Köszönöm a felvételt, remélem hamar és sokan jelentkeznek még, és egy jó közösségben folytathatom, folytathatjuk tovább a játékot. :)

Én köszönöm, hogy beléptél :pray:

Biztos vagyok, benne, hogy sikereket érünk el :hug:

Afonya Liget

HozzászólásSzerző: Afonya Liget » 2011.04.17. 22:47

Örömmel jelentem be, hogy megalakulásunk után 1 nappal, már 7 gazdával indul a klub :pray: :hug: :hug: :hug:
Várunk még tagokat nagy szeretettel, hiszen mint klub elnök azt mondhatom, jó kis csapat van kialakulóban.
A hangulat szuper, sokat nevetünk, és senki fejét nem dorgáljuk ha nem tudd ép rész venni a futó feladatban :D
Számít, hogy tudjál egyénileg is fejlődni. Hiszen én is szeretnék :comp:

Örülök, hogy megalakult a klub, hiszen ezeket az embereket sosem ismertem volna meg...már ezért is meg érte :hug:

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2011.04.18. 08:00

Fórumszabályzat írta:8. A Gazdaklub Bemutatása

• Ezt a felületet csak a klubok elnökei használhatják a klubjaik bemutatására.
  • Kérjük, ha többet szeretnél tudni egy klubról, játékon belüli üzenetben vagy PÜ-ben lépj kapcsolatba az adott klub elnökével. Hogy megkönnyítsétek a játékosok dolgát, jelöljetek ki valakit az ilyen jellegű megkeresések fogadására, kezelésére.
  • Kérjük, add meg a pontos klubnevet, illetve a hozzá tartozó rövidített nevet, hogy a játékosok megtalálhassák a klubotokat a klublistában.
  • Kérjük szerverenként és klubonként legfeljebb egy témát nyissatok.
  • Témaaktualizáló hozzászólások naponta egyszer engedélyezettek.
  • Ha képet szeretnél hozzáadni, kérjük, csak a játékon belüli klub-logót használd.

Kérlek ügyelj a félkövérrel kiemelt fórumszabályzat pontjára!

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Afonya Liget

HozzászólásSzerző: Afonya Liget » 2011.04.27. 15:58

Látom sokan olvasgatják a klub bemutatásomat. :pray:

Már 11 taggal dolgozunk szorgosan a klubban, de még pár szorgos gazda el férne köztünk. Pláne ha még jól is forgatja a kapáját köztünk a helye:-)
Elértük nagyon rövid idő alatt, hogy a tagok már kapnak pontokat is a klubban, ami az egyén számlájukon íródik jóvá.
Ez azért nem egy elhanyagolható dolog, ha plusz pontokra is szert lehet tenni a játékban :D

Minden tagunk szorgosan dolgozik, és nincsenek kötelező dolgok. Nincs kötelező mennyiség. Talán pont ettől is haladunk nagyon jól a feladatokkal.
Ezért hálás köszönetem is a tagoknak :hug: nélkülük nem működne ilyen jól a klub. :hug:

Vissza: “Klubok Szerver 1”