Látványkert

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Gaál Zsuzsanna

Látványkert

Hozzászólás Szerző: Gaál Zsuzsanna » 2016.01.21. 10:12

Hova tűntek a látvány kert értékelések? nicefrown
Eddig a statisztikában ott voltak. Most meg azt látom, hogy csak azoknak a nevei szerepelnek akiknek még nincs Ásó birka a vitrinében. Hova lett a verseny szellem? Eddig legalább meg kellett küzdeni azért, hogy megszerezzük a vitrin ajándékot. Most meg már a látvány kert szavazáson 40.-ik ként is lehet nyerni. Nem akarom lebecsülni azokat akik most szereznek ajándékot a vitrinbe. Nekik most sokkal könnyebb mint akár 2 évvel ezelőtt.
:idea: Mivel ez az oldal javaslat és ötlet. Azért az a nem is új ötletem ami régen volt, hogy legyen megint havi szinten látvány kert értékeli verseny és legyenek az elsők jutalmazva. Jó volt, hogy havi prémium tagságot lehetett nyerni. Ez talán visszahozza a szavazási kedvet.
Talán még emlékeztek erre a szövegre aki nyert valamikor régen Prémiumot:
" Az e heti értékelés során a Te látványkerted kapta a legtöbb pontot!
Fáradozásod jutalmául egy teljes hónapra szóló prémium hozzáférést kapsz. "
Gaál Zsuzsanna

T.anyám

Re: Látványkert

Hozzászólás Szerző: T.anyám » 2016.01.21. 18:11

Benéztem, mert pár kedves barátom jelezte, hogy lassan szűnünk megfele és erre ugyan nem kéne reagálnom, de sajnos nem bííírom megállni, hogy halkan bár, de ne válaszoljak. Ha csak eszembe jut az a "versenyszellem" görcsbe rándul a gyomrom! Bocsánat:( Iiiigen...milyen "látványos" is volt a tele macskával és kerti grillsütővel "versenyző" levelekkel zaklató időszak! Mennyi remek sértődés és harag született! Ha a csillagok számával megegyező pontszám lenne az értékelés alapja, akkor talán tényleg lehetne a szép és a kertet valóban látványként értékelhető versenynek értelme. 1 csillag 1 pont, 10 csillag 10 pont.... Ez az igazságos és nem a beletuszkolt "pontot" érő nevetséges tárgyak szorzata. Oltári nagy fáradozás volt telerakni grillsütővel! A látvány szó nem a szépérzékre kéne utaljon? A sok törtető, mindenkin átgázoló erőszakos "fel"jelentgető emberek (a rossz értékelőrenszer miatt) okozták vesztét a versenynek. A NYERTESEK miatt lett vége!
Kopp-kopp, lépj be itt (hozz magaddal kissámlit)
Ez a kilincs kertet nyit, ez pedig a kert topik...

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2016.01.23. 13:28

azt aaaa....köszönöm T.anyám :!: teljes szívemből írtál :!: :!: én gyűlöltem a kertversenyt úgy ahogy volt.mert a "kert"nem megfelelő szó rá!telekverseny limlomokkal!eleinte nagyon lelkes voltam,örültem mikor Feri megdicsért vagy a többiek.nekem az volt a nagydíj.később eldurvult a versenyszellem,harccá..és igen.. na erre inkább nem írok semmit..volt benne részem jócskán.én is amondó vagyok,igenis örülök hogy nincs már lábbal tiprás az első helyért.én is kaptam olyan ásóbirkát,nem mintha számítana,kb.80-dik helyről.nem is volt kertem..illetve volt egy két növénnyel(gazzal :mrgreen: )hát ennyit ér kertverseny...épp ezért nem is reklamálok,miért nem lesz a szürke,hangsúlytalan új fórumon látványkert topik.felesleges lenne.a szép kerteket szerettem nézegetni és most is,de ennyi...nem pontozok,minek....
Kép

ssuggame

Hozzászólás Szerző: ssuggame » 2016.01.23. 14:20

Egyetértek, nem volt jó hogy nem a szépség nyert anno hanem a dísztárgyak általi pontok száma. :roll:
De azért bevallom szeretnék az új fórumon látványkertek topikot, nagyon, de nem is kell hogy legyen verseny vagy pontozás, viszont jó volt mindig ott lófrálni a többiek kertjében és be-beírni látogatásként hozzájuk-hozzátok ezt-azt, nekem maga az a fíling nagyon hiányzik. :) a pontozás nem is volt lényeg, bár sok szép kert született ez tény. :)
jó lenne megint beírni pölö ------------> "Hellobello, errejártam, meglátogattam a parasztházadat is és benéztem a hűtőbe, bocsánat ha kiettem belőle valamit, nem volt szándékos. :lol: kárpótlásként letettem ide 10csillagot (lehetne akár 10 répát is beillesztett képpel tök mindegy nem az a lényeg), most megyek benézni máshová is. :D"

vagy ilyesmik :lol: :D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: http://www.forum.enkicsitanyam.hu/viewt ... f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2016.01.23. 14:58

:shock: :oops: ohh ssugikám :oops: ezek valóban szép napok voltak,tele vidámsággal...azokban a kertekben elvétve volt csak olyan,hogy láda gyűjtemény volt kirakva :P na...most elbizonytalanodtam...de félek a régi időket már nem kapjuk vissza...mert akkor már lenne "ott"helye neki....tuti tudatosan nincs ilyen topik,meg sok más se.fehér írófal stb... az kell nekünk 8-)
Kép

ssuggame

Hozzászólás Szerző: ssuggame » 2016.01.23. 20:48

attól mert nincs ott látványkert topik, attól még lehet csinálni az offba --------> :D bár igaz jobb volt hogy lehetett odaliftezni felfelé meg lefelé :D ki tudja lehet majd ha átköltözködtünk csinálok egyet és átmásolom oda magam a kertemmel ahol egész évben havazik :lol: :D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: http://www.forum.enkicsitanyam.hu/viewt ... f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2016.01.23. 21:23

:lol: :lol: :lol: :lol: imádom,hogy ilyen optimista vagy :lol: :lol: nekem üres a kertem,mint én :oops: de hozzád szívesen megyek majd a kajád elcsenni a dugihelyedről :lol: :lol: :lol: ajaj... már most éhes vagyok :mrgreen:
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”