Padlás

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
ssuggame

Padlás

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.02.25. 18:08

Szerintem lehetne padlás is a parasztházban. :D Amihez a létrát pölö le kéne gyártani. Persze közönséges fából hogy többeknek is elérhető legyen. A padlásszobában lehetne tartani ezt-azt, pölö félszemű játékbabát meg ilyesmi. :lol: Kép ugyanúgy lenne oda katalógus, meglenne a pókhálós fíling is aki úgy szeretné. Persze lehetne modern padlást is csinálni, csiribi mindenfélével.

Lehetne ott pölö egy nagy tükör is. Akár varázstükör is lehetne belőle később. Pölö amire ha ráklikkelünk ugyanúgy visszajutunk a saját tanyánkra csak egy kicsit más változatban. Mintegy mesetanyára ami az 1es szintről indul és ugyanúgy fel lehet fejleszteni. Persze csak aki szeretné, nem lenne muszáj igénybe venni a tükröt vagy a mesetanyát. Boszorkányvevők, varázslók lennének ott a vevők, lennének varázslási lehetőségeink. Itt talán most abba is hagyom, eredetileg a padlást akartam ideírni, csak aztán elkapott a fantáziálás. :D

kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

szabi0

Re: Padlás

HozzászólásSzerző: szabi0 » 2014.03.31. 07:44

nagyon tetszik az ötlet :mrgreen: jujj de én nem merném kiszolgálnia boszikat :D

ssuggame

Re: Padlás

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.05.09. 21:12

pedig szeretnék a békákat és a macskafarkat :lol: :mrgreen:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”