Nekem is van ötletem

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Dr Zsolt

Nekem is van ötletem

HozzászólásSzerző: Dr Zsolt » 2011.09.10. 08:08

sziasztok ezek az én ötleteim nem hiszem hogy írtátok már ha igen akkor bocsi
-azok érdekébe akik több órát vannak fenn : lehetne egy óra ami mutatja hogy mennyi van az újra belépésig a piacolás miatt mert volt olyan hogy a piacon voltam és pont megvettem volna olcsóbban az árut de kidobott a szerver mert lejárt az idő :S
-lehetne olyan is hogy 1-2-3 terméket be lehetne rakni külön fiókba és jelezné hogy volt e árú mozgás ez azért lenne jó mert valaki bizonyos termékeket figyel ezzel lehetne segíteni hogy mikor van új árú a piacon
-és ezt meg már olvastam de mivel én is klubelnök vagyok szeretnék néha medálokat vagy különleges ajándékokat adni egy két klubtagnak itt lehetne olyan hogy csak havonta bizonyos mennyiséget oszthatnák ki vagy vehetnék meg
Köszönettel
Dr Zsolt
[color=#FF0000][b]Gazdaságos Gazdák[/b][/color]
[color=#008040][b]Dr Zsolt[/b][/color]

oroszlán 1
Kapcsolat:

Re: Nekem is van ötletem

HozzászólásSzerző: oroszlán 1 » 2011.09.29. 16:43

cool Sziasztok!Tisztelt szerkesztőség! mindig nem kaptam válasz a kérdésemre!ez helyett ki töröltétek az ötletemet de fel rakom újra! 9 helyen esetleg lehetne bővíteni 12 :?: hogy minden épülete ki lehessen helyezni :?: és alkotnátok egy 4 tanyát aki szeretne többet az váltsa ki de legalább az alapvető épületeket ki lehessen helyezni :!: lol

1.Szántó:Kép razz

2.Tyúkól:Kép razz

3.Tehénistálló:Kép razz

4.Birkakarám:Kép razz

5.Méhészet:Kép razz

6.Gazdaklub:Kép razz

7.Sajtüzem:Kép razz

8.Majonézkonyha:Kép razz

9.Fonoda:Kép razz

10.Bonbonkonyha:Kép razz

11.Halastó:Kép razz

üdvözlettel az egyik játékosotok oroszlán 1 :!:

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.09.29. 18:29

A fejlesztők nem szoktak a fórumon reagálni a játékosok ötleteire.
Ha úgy látják, van értelme és a játékosok többségének haszna lenne belőle, akkor elgondolkodnak az esetleges bevezetésen. Azonban ne várj választ tőlük! Ez a témakör csak és kizárólag a javaslatok megosztására szolgál! Ezt tartsd szem előtt!

kiraly83

HozzászólásSzerző: kiraly83 » 2012.01.19. 22:43

Szerintem is nagy népszerűségnek örvendene egy 4. tanya.
Ui.: Amit ma 2012.január 19.én fejlesztetettek az nagyon király! Gratula!

nagyedit35

HozzászólásSzerző: nagyedit35 » 2012.01.23. 21:16

Sziasztok! nekem nagyon tetszik ez az ujdonság a kecske és joghurt dolog de az is jó ötlet lenne ha kialakitanátok még egy elérhető tanyát aminn nem lenne egyáltalán prémiumos föld és elérhető kt-ba kerülne a felszabaditása.Azoknak is jó lenne ha tudnának normálisan játszani akiknek nincs pénzük prémiumra,hely viszont nincs minden üzemre és olra.Ez szerintem egy jó ötlet:)
-Hableány-

Dryce

HozzászólásSzerző: Dryce » 2012.01.27. 12:28

nagyedit35 írta:jó ötlet lenne ha kialakitanátok még egy elérhető tanyát aminn nem lenne egyáltalán prémiumos föld és elérhető kt-ba kerülne a felszabaditása.

Mi az elérhető kt? 20.000? 200.000? gondolom a 2.000.000 már nem az szerinted bár sok játékos rendelkezik ennyivel.

nagyedit35 írta:hely viszont nincs minden üzemre és olra

Szerintem az a jobb, ha nem lehet mindent, és a játékos eldönti mivel foglalkozik. Aztán viseli döntésének következményeit.
Ha mindenkinek mindene lenne (úgy se lesz, még ha lehetne se) akkor mindenki önellátó lehetne, és lecsökkenne a kereskedelem.
Akkor mindenki elkertészkedhetne magának, mintha a többi gazda nem is létezne, így az egy egész más játék lenne.

nagyedit35 írta:Azoknak is jó lenne ha tudnának normálisan játszani akiknek nincs pénzük prémiumra

Másfél éve normálisan játszok, pedig nem fizettem a játékért. Azt megtették helyettem mások (ezúton is köszönet érte). A piacon vettem mindig annyi érmét amennyire szükségem volt.

Napcsepp

HozzászólásSzerző: Napcsepp » 2012.01.27. 22:05

Talán a piac rendbetétele érdekében lehetne moderátor a piactéren, aki tudná szankcionálni a spammelést....
Figyelmeztetné a "rendbontókat", esetleg korlátozhatná a piacra járását....stb.
Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele.

öröm

HozzászólásSzerző: öröm » 2012.03.14. 22:37

szerintem meg lehetne egy olyan terület ahova a lebontottakat raknánk (amit nem mellesleg megvettünk) és amikor ismét szükségünk lenne rá csak vissza helyeznénk ,így sokkal gyorsabb lenne a játék és unalom mentes

nagyedit35

HozzászólásSzerző: nagyedit35 » 2012.06.04. 04:57

Köszönettel tartozom az upjers csapatának a 4-tanyáért mert én is jó ötletnek tartottam habár még nincs meg nekem de igyekszem megszerezni.Még van egy ötletem de azt külön irom le.
-Hableány-

nagyedit35

HozzászólásSzerző: nagyedit35 » 2012.06.04. 05:03

Az ötletem az lenne hogy a klubbház elé jó lenne egy asztal székekkel vagy pedig kinyiljon az ajtó a házon és egy kattintással be lehessen lépni ennek sok játékos nagyon örülne.Amugy nagyon sok jó dolgot megvalósitottatok manapság gratula ezért.Köszönet nektek mindenért:):)
-Hableány-

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”