Ajándék

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Egérke78

Re: Ajándék

HozzászólásSzerző: Egérke78 » 2012.01.15. 18:57

butawife írta:Sziasztok! Szeretnem teljesen feltolteni a vitrinem, amihez az ajandekautomatabol is kellenne minden. pentek 13-an csak egy napra volt kulonleges ajandek, szerencsere kaptam egy barattol. Viszont nem tudtam rola, igy nekem jo jonne, ha ertesitenetek rola, akar levelben, akar Hiros Matyinal.

Szia!
Megtudod nézni a vitrin teljes kínálatát, és azt is, hogy mettől-meddig érhetőek el az ajándékok.
A tanyádon kattints a jobb felső sarokban lévő kérdőjelre, utána a "vitrin" szócskára, majd az "ajándékautomata" szó jön - itt már meg tudod nézni az egész listát.
További jó termelést nicesmile
Addig szeress, amíg lehet... mert megeshet, hogy mikor szeretnél, már késő lesz!

bubble

HozzászólásSzerző: bubble » 2012.01.18. 14:46

Nekem az lenne az ötletem ill. kérdésem, hogy akinek nincsen barátja, de szeretne az ajándékautomatából saját maga részére ajándékot, miért nem veheti meg magának? Miért csak egy barát részére lehet vásárolni? Ha elmegyek egy boltba (nem virtuálisan, hanem a való életben) ott magamnak is vehetek "ajándékot", ha van rá pénzem, nem csak másnak. :? Üdv: bubble

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.10.14. 18:00

bubble mondasz valamit. Ha előző nap este megajándékoznám magam és másnapra elfelejteném, majd belépnék, hogy örülnék neki! :lol: :D

Arra gondoltam lehetne pölö olyan könnyebbség hogy mikor a másik ember vitrinjébe bekukucskál az embör akkor lehessen az ő vitrinjénél is úgy lépkedni pikk-pakk a vitrinoldalak között az ottani oldalszámokon mintha a sajátjában lenne, mármint ha a 2. oldalt akarja megsasolni akkor lehessen ott az oldalszám és elég lenne arra nyomni. Ez azért lenne jó mert pölö mikor valakinek olyan ajándékkal szeretnénk kedveskedni ami még nincs a vitrinjében akkor ugye végig kell lépkedni a vitrinjében a kis nyilakkal (volt már olyan hogy a 4.oldalra is lehetett ajándékot venni) és hát az is idő.
Még az is jó lenne ha az illető emberke nevéről valahogy egyből a vitrinjébe lehetne jutni célirányosan, ilyenkor elhagyható lenne az a 2 lépés ami a látványkertjén és a parasztházán át vezet. Így még könnyebb lenne ajándékozni. Kép
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.10.20. 19:49

Eszembe jutott még valami. Lehetne pölö hogy mindenki úgy rendezgesse az ajándékait a vitrinben ahogy szeretné. Szanaszéjjel lehetne rakni mindenfélét mindenhová :D tök jó lenne Kép Kép
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”