Ajándék

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
rafi11

Ajándék

HozzászólásSzerző: rafi11 » 2011.08.10. 12:46

az ajándék autómatában lehetne az ajándékokmelet lévő szimbólumra kattintva olyan hogy ter-
méket beküldesz és kapsz ajándékot a vitrinedbe.

zsuzsamama

Re: Ajándék

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2011.10.05. 07:21

:P

Én már több mint 1 éve játszom az Én Kis Tanyámmal!
Nagyon örülök, hogy sok-sok dolog, színesebbé teszi a játékot!
A versenyek is folynak rendesen, van ami szép, van ami nem.
Bevezették a Klub-ok között a Globális versenyt, SZUPER!

Nos, az lenne a kérdésem, kérésem, hogy nagyon jó lenne, ha az AJÁNDÉK-AUTOMATA is így működne :!:

Idők folyamán, egyre több Játékost ismerünk meg, egyre több a barátunk ezáltal, és bizony szeretnénk megajándékozni egymást az 1-2-3 szerveren belül is nicesmile
Olyat is tudok, hogy Családok tagjai vannak "elválasztva", más-más szerverre regisztrálva!

UGYE, MEGOLDHATÓ LENNE nicesmile
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2011.10.06. 22:53

Az tényleg jó ötlet lenne ha mást nem is, csak ajándékot lehessen küldeni más szerveren lévő játékosoknak, azzal úgysem lehet előnyre szert tenni. :)

Rafi ötlete sem rossz, mivel sokszor vannak érmés ajándékok, amikre nem mindenkinek futja, de esetleg szeretne a vitrinjébe és akkor terményekben ki lehetne váltani ha esetleg nem lenne suska érmére vagy épp nincs barátja az embörnek aki esetleg küldene neki. :)
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

inda

HozzászólásSzerző: inda » 2011.12.04. 17:53

lehetne adventin naptár csináltam ilyen témát is szóljatok hozzá

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2011.12.26. 10:02

El hozom ide is a kérésem, hátha, olvassa VALAKI, AKI tehetne is ez ügyben valamit :!: nicesmile

"Hamarosan itt a karácsony, de ki győzi ezt kivárni? Talán egy memóriajátékkal jobban repül majd az idő. Próbáld ki, hiszen az Én Kicsi Tanyám egy szuper memóriajátékot tartogat neked pöpec nyereményekkel.

A játék december 26-ig érhető el. Egy kalappal hozzá!"

NEM LEHETNE EZT A MEMÓRI-JÁTÉKOT EGY KICSIT MEGHOSSZABÍTANI :?: :?: :?:
Nagyon jó lenne, hisz magasabb szinteken több hónapba telik a szintek elérése, így viszont nem csak a vitrinünk lett színesebbek, hanem a pontjaink is szépen gyarapodtak :D
Kép

mirtyl1

HozzászólásSzerző: mirtyl1 » 2011.12.27. 14:49

ssuggame írta:Az tényleg jó ötlet lenne ha mást nem is, csak ajándékot lehessen küldeni más szerveren lévő játékosoknak, azzal úgysem lehet előnyre szert tenni. :)

Rafi ötlete sem rossz, mivel sokszor vannak érmés ajándékok, amikre nem mindenkinek futja, de esetleg szeretne a vitrinjébe és akkor terményekben ki lehetne váltani ha esetleg nem lenne suska érmére vagy épp nincs barátja az embörnek aki esetleg küldene neki. :)

Csatlakozom, jó ötlet :!: A receptversenyhez is jól jött volna, mert elég nehézkes az ajándékozás kivitelezése :!: :roll:
"Akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, mindenre képes ..."
Mozart

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2011.12.30. 09:46

Megérkeztek az AJÁNDÉK AUTOMATÁBA a szilveszteri ajándékok :!: :P

Köszönjük szépen, már nagyon vártuk :D

De, a 2010-es évi hiányzik :!:

Nem lehetne azt is utólagosan is megvenni, hisz biztos vagyok benn, többen várták az évit is :!: nicesmile

Kép
Kép

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.12.30. 10:04

A teljes Upjers pihen és bulizik az elkövetkező napokban, szóval erre nem tudok mit írni neked. nicesmile

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2011.12.30. 14:16

Levander írta:A teljes Upjers pihen és bulizik az elkövetkező napokban, szóval erre nem tudok mit írni neked. nicesmile

Már benn van az Ajándékok között a 2010-es is :!: :D

Kép
Kép

butawife

HozzászólásSzerző: butawife » 2012.01.15. 15:43

Sziasztok! Szeretnem teljesen feltolteni a vitrinem, amihez az ajandekautomatabol is kellenne minden. pentek 13-an csak egy napra volt kulonleges ajandek, szerencsere kaptam egy barattol. Viszont nem tudtam rola, igy nekem jo jonne, ha ertesitenetek rola, akar levelben, akar Hiros Matyinal.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”