Kezdő vagyok

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Pentium71

Re: Kezdő vagyok

Hozzászólás Szerző: Pentium71 » 2014.01.11. 14:58

Mikor jutok hozzá képkerethez?? Köszönöm meg találtam

Gaál Zsuzsanna

Hozzászólás Szerző: Gaál Zsuzsanna » 2014.08.05. 06:02

Sziasztok!
Az Evőversennyel kapcsolatban lenne kérdésem. A versenyzők etetését Növényszörnydarabkákkal lehet megoldani.
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet kiválasztani, hogy milyen növényszörny darabbal etethetem. Mert nem mindegy, hogy mivel etetem. Vannak olyan növényszörny darabok, amelyek nagyobb bónuszt adnak. Nekem nem sikerült köztük változtatnom.
Vagy egy versenyen csak egy fajtát lehet adni?
Választ előre is köszönöm!
Zsuzsi
Gaál Zsuzsanna

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.08.05. 14:14

Zsuzsa, te indítod el a versenyt, egy adott növényszörnyfajtával. Persze ez attól is függ, hogy éppen hol állsz a játékban, milyen növények érhetők már el a számodra. Ha több növényszörny közül választhatsz már, akkor persze attól is függ, hogy mit indíthatsz, hogy van-e éppen darabkád a raktáron. Ha elindítasz egy adott növényre szóló versenyt, akkor azt a növényt kell adnod a versenyződnek végig.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gaál Zsuzsanna

Hozzászólás Szerző: Gaál Zsuzsanna » 2014.08.05. 21:39

Gabesz írta:Zsuzsa, te indítod el a versenyt, egy adott növényszörnyfajtával. Persze ez attól is függ, hogy éppen hol állsz a játékban, milyen növények érhetők már el a számodra. Ha több növényszörny közül választhatsz már, akkor persze attól is függ, hogy mit indíthatsz, hogy van-e éppen darabkád a raktáron. Ha elindítasz egy adott növényre szóló versenyt, akkor azt a növényt kell adnod a versenyződnek végig.
Egy régi film idézettel élve. Gondoltam, de ne sejtettem. komolyra fordítva. Valószínű, hogy mikor elkezdtem az evőversenyt, még csak eperszörnydarabkáim voltak. Már azóta sikerült learatnom más növényszörny darabokat is. De ezeket még nem engedi adni a versenyzőmnek. Majd meglátom holnap. Akkor lejár az evő verseny. Érdekesség képen, ha elfogy az a fajta növényszörny darabkám amivel indultam a versenyen. De van más fajtám akkor sem enged berakni, csak amivel indultam?
Még egy gondolatom lenne most még az evőversennyel kapcsolatban. Jó lenne, ha valahol mutatná a hátralévő időt a következő árusító helyre kitehető ajándéktárgyaknál.
Gaál Zsuzsanna

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.08.06. 08:49

Zsuzsa, lehet, hogy jó lenne egy hátralévő idő kijelzés, egy ötletnek nem rossz, jegyzeteltem, de most jelenleg nem mutatja ezt így a játék, most az van, hogy tudja a játékos, hogy 20 óránként bukkan fel az ikonka és ezzel tervezhet.
Csak egy növényféléről szól egy verseny, nem lehet másfélét beadni, ha közben termelsz másfélét.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vyc-27

Hozzászólás Szerző: Vyc-27 » 2014.10.21. 15:47

Sziasztok!

A fokhagymát honnan szerzem be?
30-as szinten vagyok

Előre is köszi a választ :)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.10.21. 15:58

Vyc-27 írta:Sziasztok!

A fokhagymát honnan szerzem be?
30-as szinten vagyok

Előre is köszi a választ :)
Szia

A fokhagyma a 35-ös szinttől válik elérhetővé.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”