Átverések, Trükközések, Csalók a játékban

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
balandi

Re: Átverések, Trükközések, Csalók a játékban

HozzászólásSzerző: balandi » 2010.06.13. 15:31

Nandus írta:hogy tudok támogatásnak küldeni?

Játékon belül katt a kérdőjelre és ott felül van a támogatás... Arra is :D Előtte azért nézzétek meg a regiszámát is, mert azt is kéri

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.06.14. 09:25

ezt az üzit kaptam tegnap este a magyar 1-es szerveren:
tárgy:!!!
feladó:ha valakit érdekel az írjon rám PÜ-ben
nagyon rosszul állok az Én Kicsi Tanyámban.
Nem adnál egy érmét.
cserébe mondd miből kellene
és adok neked egy mennyiséget

elmentem azonnal a statisztikákhoz és megnéztem a keresőbe a játékost
volt 7500 kT-ja... és még erre kér érmét hát minek???

Idézet a Szabályokból:
(2) A játékon belül tilos az ajándékozás, a hitelnyújtás, illetve a kirívó előnyöket biztosító ügyletek bármilyen fajtája, a felhasználói fiókból másik felhasználói fiók javára eszközölt ehhez hasonló kivétek pedig törlésre kerülnek.

A kéregetés/kunyerálás minden fajtája TILOS a játékban, legyen az termék, kT, érme, hangsúlyozottan JÁTÉKOSADATOK!!! Ha valaki panaszkodik, sajnáltatja magát, hogy ezzel csaljon ki valamit tőletek, először menjetek el a faluba, jobb alsó sarokban klikkeljetek a statisztikákra, ott a bal felsőben a játékos keresése pontra, és ellenőrizzétek le! És persze, jelentsétek a Támogatásnak, az adatainak, és a küldött üzenetnek a megadásával.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Motoflo

HozzászólásSzerző: Motoflo » 2010.06.18. 18:52

Trükközésre példa:
4-es szinten lévő játékos megkeres levélben, hogy kell-e nekem valami jó áron. Válaszolok, hogy búza az jól jönne. (Valahogy a tyúkjaimnak sosem elég a napi betevő :-D) Visszaírja, hogy 0,47-ért adja. Mondom rendben. Elküld szerződésben 10 db-ot. Majd 16-ot. Végül ismét 10 db-ot, de ha nem figyelek jól, akkor megszívom, mert ezt már 47kT/db-ért adta! :evil:

Tehát ismeretlentől csak alapos ellenőrzés után szabad vásárolni.
Ha hasznosnak találtad a hsz-t, kérlek szavazz a kertemre vagy a
strandomra

bence345

HozzászólásSzerző: bence345 » 2010.06.26. 16:32

Ezt kaptam ma a 2-es szerveren. Szia Bence farm!
Küldtem neked egy búzát 100,000Kt-ért, légyszíves fogadd el mert már alig van pénzem.Ezzel sokat segítenél!
Köszönöm: 100-as Farm

Ilyenemberek minek játszanak, más is dolgozik a Kt-ért

darkpanther

HozzászólásSzerző: darkpanther » 2010.06.26. 19:26

1 búzát 100,000kT-ért?
ezt jelenteni kell egyből,
idézet a szábályzatból:
tilos az ajándékozás a hitelnyújtás illetve a kirívó előnyöket biztosító ügyletek lebonyolítása
Kép
Egy mindenkiért, mindenki a hüeségért!

Gaby19

HozzászólásSzerző: Gaby19 » 2010.07.04. 15:20

Sziasztok!
Nem tudom mire vélni ami ma történt.Lehet véletlen.Ma egy szerződés várt,melyben egy kerékpárt akart valaki eladni,13.000 Kt-ért :lol: Olyan álmos voltam még,hogy először úgy láttam 1300 Kt.,bár nekem mindegy lett volna,mert nincs rá szükségem,eszem ágában sem volt venni.Írtam az illetőnek,hogy köszi,de nem kell a bringa.A szerződést elutasítottam.Szerintetek ez mi?
Arra gondolt az illető,hogy majd valami mazsola rákattint,hogy aláírom?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.07.04. 22:27

Lehetséges. Sokan vannak, akiket megtéveszt a helyiértékek játékban használt jelölése, és azok is, akik erre alapoznak. Előfordult már macska is, nem kevesebb, mint 1,2 MILLIÓ(!) kT-ért.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Gaby19

HozzászólásSzerző: Gaby19 » 2010.07.05. 10:01

csipkebogyó írta:Lehetséges. Sokan vannak, akiket megtéveszt a helyiértékek játékban használt jelölése, és azok is, akik erre alapoznak. Előfordult már macska is, nem kevesebb, mint 1,2 MILLIÓ(!) kT-ért.

Az jó drága macska volt :P .
Írtam neki,hogy félre címezte a szerződést,én nem kértem bringát senkitől.Este válaszolt,elnézést kért.Valszeg elütött valamit:tanyanév,összeg.

anda

HozzászólásSzerző: anda » 2010.07.10. 10:51

Sziasztok!

Én azt vettem észre, hogy a piactéren bizonyos játékosok jó magas áron felarkank termékeket, amik azonnal el is tűnnek. Először azt hittem, bozonyára rögtön levette, mert rájött, hogy őgysem veszi meg senki. De aztán ma reggel is láttam egy olyat, hogy valaki folyamatosan rakosgatja fel 34-ért a tojásokat és azok fél percenként szépen el is tűnnek a piactérről. Mintha vaélaki meg is venné. Hogy van ez?

Gaby19

HozzászólásSzerző: Gaby19 » 2010.07.10. 16:07

anda írta:Sziasztok!

Én azt vettem észre, hogy a piactéren bizonyos játékosok jó magas áron felarkank termékeket, amik azonnal el is tűnnek. Először azt hittem, bozonyára rögtön levette, mert rájött, hogy őgysem veszi meg senki. De aztán ma reggel is láttam egy olyat, hogy valaki folyamatosan rakosgatja fel 34-ért a tojásokat és azok fél percenként szépen el is tűnnek a piactérről. Mintha vaélaki meg is venné. Hogy van ez?

Ez úgy van,hogy meg is veszik,mert kis tételben rakja fel,és a kezdők között sokan nem jönnek rá rögtön,hogy a nagyobb tételeket is meg lehet bontani,és mondjuk 200 tojásból akár egy darabot is lehet venni.Kis tételekben drágábban el lehet adni a tojást pl.
A másik oka meg az /de csak szerintem/,hogy van aki nem jön rá rögtön,hogy a kereskedelmi felület termékenként is megjeleníthető,és így a főoldalon vásárolgat,nem pedig az ár szerint sorba rakott listán.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”