Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.27. 22:36

Tenzi írta:Sziasztok!
A nagy leállás óta használhatatlan a jegyzet. :(
Ha belépek, akkor nem enged kilépni. Hibaüzenetet ír: "Figyelem! Megengedett hossz túllépve." :o
Csak frissítéssel lehet kilépni belőle. Így viszont visszaáll az eredeti bejegyzésekre.
Rendbe fog ez jönni valaha?
Köszi!

Szia

Zárd be a játék ablakát, töröld a gyorsítótárat, sütiket, majd indítsd újra a böngészőt. Remélem ez megoldja a problémát. Ha mégsem, akkor próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Ha a probléma továbbra is fennáll, írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Tenzi

HozzászólásSzerző: Tenzi » 2015.11.28. 09:00

Ha telefonról játszom ugyanez a helyzet.
Tehát nem a gépemmel van a baj.

Kitöröltem annyit a jegyzeteimből, hogy most 350 szabad karakter van, így kiengedett. :)
De előtte is volt 25 szabad karakter, akkor miért nem engedett kis belőle? :?

Hanga írta:
Tenzi írta:Sziasztok!
A nagy leállás óta használhatatlan a jegyzet. :(
Ha belépek, akkor nem enged kilépni. Hibaüzenetet ír: "Figyelem! Megengedett hossz túllépve." :o
Csak frissítéssel lehet kilépni belőle. Így viszont visszaáll az eredeti bejegyzésekre.
Rendbe fog ez jönni valaha?
Köszi!

Szia

Zárd be a játék ablakát, töröld a gyorsítótárat, sütiket, majd indítsd újra a böngészőt. Remélem ez megoldja a problémát. Ha mégsem, akkor próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Ha a probléma továbbra is fennáll, írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/

gazdi1

HozzászólásSzerző: gazdi1 » 2015.12.02. 19:41

Sziasztok!

Szeretnék istállot de nem tudom hogyan is kell elö varzsolni. Régebben volt aztán lebontottam és most nem sikerül ujjat épiteni. hogyan kell?
köszi a segítséget :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.03. 01:49

gazdi1 írta:Sziasztok!

Szeretnék istállot de nem tudom hogyan is kell elö varzsolni. Régebben volt aztán lebontottam és most nem sikerül ujjat épiteni. hogyan kell?
köszi a segítséget :(

Szia :)

Póniudvarra gondolsz? Kattints egy üres területre és az ablakban válaszd ki az épületet. Úgy kell, mint minden más építmény esetén. A póniudvar ára: 5.000 kT.

nem100

HozzászólásSzerző: nem100 » 2015.12.05. 13:26

Hello:)
Réggebben játszottam a fiókommal , de abba hagytam most megint elkezdtem, és láttom hogy a 2. tanya ami réggen megvolt azt meg kell venni, miért? De a rajta lévő ólak ott vannak. Mit csináljak? nicefrown

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.05. 16:21

nem100 írta:Hello:)
Réggebben játszottam a fiókommal , de abba hagytam most megint elkezdtem, és láttom hogy a 2. tanya ami réggen megvolt azt meg kell venni, miért? De a rajta lévő ólak ott vannak. Mit csináljak? nicefrown

Szia

Ezt nem igazán értem. 2. tanya, vagy földterület? Ha a második tanyára be tudsz lépni, akkor azt már megvetted. Ha földterületről van szó, akkor azt lehet azért nem tudod használni, mert prémiumos.

Több tanya

Csak egy tanyám lehet, vagy több is?

Feladatok teljesítésével elérhetővé tehetsz bizonyos funkciókat. Például a 23. feladat teljesítése után annak a lehetőségét is, hogy egy második tanyát vásárolhass. Ez a tanya is 6 építési területtel rendelkezik majd, amiket majd meg kell tisztítanod, hogy aztán kedved szerint ültess rá növényeket vagy húzz fel rájuk épületeket. Az építési területek felszabadításának díja itt is egyre drágább.

Teljesítettem a feladatot. Hol tudom megvásárolni a második tanyát?

A parasztházadban.

Megvásároltam a második tanyát, de nem találom sehol. Hogy tudok eljutni oda?

Jobb oldalt a területek közti út végén találsz egy útjelző táblát. Arra kattintva tudsz a 2. tanyára menni.
Kép

3. tanyát csak aktivált prémiumtagsággal lehet vásárolni. Maga a vásárlás csak bizonyos feladat (35. egyéni feladat) teljesítése után lesz lehetséges.

A tanyák és a rajtuk található építési területek árait itt tekintheted meg:
Kép

4. tanya is vásárolható az Én Kicsi Tanyámon, ennek előfeltétele, hogy teljesítsd a 10. olajos feladatot.
A 4. tanya nem prémiumos tanya, nem szükséges prémiumtagság a megvételéhez vagy a használatához. Fontos viszont tudni, hogy mivel a 4. tanya csak a 3. tanya után tud megérkezni, ezért a 4. tanya előfeltétele, hogy a játékod során már megvásároltad a 3. tanyát (azaz megoldottad a 35. egyéni feladatot és volt prémiumtagságod a 3. tanya megvásárlásához).

Az 4. tanya és a rajta lévő építési területek árait itt olvashatod:
A 4. tanya ára: 268.000 kT
1. építési terület: ingyenes
2. építési terület: 472.000 kT
3. építési terület: 684.000 kT
4. építési terület: 750.000,00 kT
5. építési terület: 962.000,00 kT
6. építési terület: 2.500.000,00 kT

5. tanya

Az 5. tanya a 40. szinttől érhető el és a térképen keresztül lehet 585.000 kT-ért megvásárolni.

Kép Kép

Bionafta telepen, klubházon és póniudvaron kívül bármely termelőegység megépíthető rajta. Szántóin viszont csak egzotikus növények termelhetőek.

További információt a Bionafta, járművek c. témában találsz.

nem100

HozzászólásSzerző: nem100 » 2015.12.05. 23:21

2. tanyára gondoltam , én azt régen megvettem és azóta jött ez a szabály vagy frisítés hogy csak 23. feladat után lehet és sztem lezáródott, ott már az épületek is megvoltak építve és most le van zárva,,,,,

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.06. 12:05

nem100 írta:2. tanyára gondoltam , én azt régen megvettem és azóta jött ez a szabály vagy frisítés hogy csak 23. feladat után lehet és sztem lezáródott, ott már az épületek is megvoltak építve és most le van zárva,,,,,

Nem emlékszem, hogy ilyen változtatás történt volna. Nem kevered véletlen a 3. tanyával? Mit ír ki a rendszer mikor meg akarod nyitni az épületeid?

dobos

2,5 %

HozzászólásSzerző: dobos » 2015.12.06. 13:40

Sziasztok,
a Rágcsamaraton leírása szerint, ha maximálisan feltöltöm áruval, a következő szintig hiányzó pontok 2,5 %-át is megkapom.
Nos én többször is megszereztem a mikulást is (legutóbb 15 perce) de egy árva pontot sem kaptam.
Ha + pont csak a memória játéknál jár, akkor megtévesztő az ismertető!
Ha jár a pont, miért nem kapom meg?
Azonosítóm: 15632394

Hanga

Re: 2,5 %

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.06. 14:47

dobos írta:Sziasztok,
a Rágcsamaraton leírása szerint, ha maximálisan feltöltöm áruval, a következő szintig hiányzó pontok 2,5 %-át is megkapom.
Nos én többször is megszereztem a mikulást is (legutóbb 15 perce) de egy árva pontot sem kaptam.
Ha + pont csak a memória játéknál jár, akkor megtévesztő az ismertető!
Ha jár a pont, miért nem kapom meg?
Azonosítóm: 15632394

Szia

Pontosan hol olvastad? Ha megnézed az ajándékok kategóriáját akkor láthatod, hogy pontosan milyen és mennyi rágcsára van szükség az ajándékhoz.

Kép

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”