Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Tenzi

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Hozzászólás Szerző: Tenzi » 2015.11.27. 08:53

Sziasztok!
A nagy leállás óta használhatatlan a jegyzet. :(
Ha belépek, akkor nem enged kilépni. Hibaüzenetet ír: "Figyelem! Megengedett hossz túllépve." :o
Csak frissítéssel lehet kilépni belőle. Így viszont visszaáll az eredeti bejegyzésekre.
Rendbe fog ez jönni valaha?
Köszi!

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2015.11.27. 11:02

Gabesz írta:A programozóink mindent megtesznek. Egy visszaállítás mindig okoz sajnos valamilyen kellemetlenséget, de amit tudnak, megtesznek a kollégák. Ha mégis marad valami kellemetlenség, ezúton is elnézést kérek a csapat nevében.
Bővebben is érdekelne, hogy mi az amin dolgoznak. Két nap eltelt, a feladatom határideje három óra múlva lejár. A kiesés jelentős kT és pontveszteséget okoz azáltal, hogy a feladat teljesíthetetlen. Ráadásul semmi konkrét információt nem kapunk.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.27. 17:43

Dryce írta:
Gabesz írta:A programozóink mindent megtesznek. Egy visszaállítás mindig okoz sajnos valamilyen kellemetlenséget, de amit tudnak, megtesznek a kollégák. Ha mégis marad valami kellemetlenség, ezúton is elnézést kérek a csapat nevében.
Bővebben is érdekelne, hogy mi az amin dolgoznak. Két nap eltelt, a feladatom határideje három óra múlva lejár. A kiesés jelentős kT és pontveszteséget okoz azáltal, hogy a feladat teljesíthetetlen. Ráadásul semmi konkrét információt nem kapunk.
Szia

Olvasd el a fórum Bejelentések részének Visszaállítás - 2015.11.24. c. témáját: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 13#p586598 Itt minden le van írva.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2015.11.27. 20:08

Most már csak az érdekelne, hogy szerintetek valóban kárpótlás ez kb. félmillió pontért ugyanennyi kT-ért az egy hetes küzdelmem kudarcáért?
Ha megkérdeztetek volna milyen módon próbálnám én kárpótolni a játékosokat legalább három jobb ötletet mondtam volna egy óra alatt, amit ez alatt a két nap alatt meg lehetett volna valósítani. Ez így szerintem elég sovány fantáziát takar. Akkor amikor egy évre megvettem a prémiumtagságot nem különösebben hat meg, hogy egy nap hosszabbítás és egy vitrinajándék.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.27. 20:50

Dryce írta:Most már csak az érdekelne, hogy szerintetek valóban kárpótlás ez kb. félmillió pontért ugyanennyi kT-ért az egy hetes küzdelmem kudarcáért?
Ha megkérdeztetek volna milyen módon próbálnám én kárpótolni a játékosokat legalább három jobb ötletet mondtam volna egy óra alatt, amit ez alatt a két nap alatt meg lehetett volna valósítani. Ez így szerintem elég sovány fantáziát takar. Akkor amikor egy évre megvettem a prémiumtagságot nem különösebben hat meg, hogy egy nap hosszabbítás és egy vitrinajándék.
Dryce, nem volt kötelességük kárpótlást adniuk. Szerintem ennek is örülni lehetne hamár így alakult.

ÁSZF
(4) Felhívjuk Felhasználó figyelmét arra, hogy Üzemeltető nem garantálja a Szolgáltatás folyamatos, megszakítás nélküli és teljeskörű rendelkezésre állását Felhasználói számára. Az Üzemeltető azonban garantálja, hogy a játékok éves átlagban 92%-ban (kilencvenkét százalékban) elérhetőek a Felhasználók számára. Ebbe azonban nem tartoznak bele azok az időtartamok, amikor az Üzemeltető hatáskörén kívül álló műszaki vagy más jellegű okok miatt (vis maior, harmadik személy hibája stb.) nem lehet elérni a szervereket az interneten keresztül, ill. nem tartoznak bele a rutinszerű karbantartások időtartamai sem. A hálózat-biztonság és integritás fenntartása, különösen pedig a hálózat, az alkalmazott szoftverek vagy a tárolt adatok hibáinak elkerülése érdekében az üzemeltető korlátozhatja a Szolgáltatáshoz való hozzáférést.

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2015.11.27. 21:05

Meg sem említettem a kötelességet. Csupán úgy gondolom -továbbra is- hogy nem az én hibám volt az, hogy pocsékba ment az egy heti tevékenységem.
Meg lehetett volna oldani, hogy most kivételesen akkor is megkapjam a bónuszt, és a vele járó siker érzését, hanem teljesítem a feladatot (kb. 40 áfonya hiányzott amit 4 óra alatt vidáman megoldottam volna, ha nincs ez a leállás, vagy a végrehajtási időt is kitoljátok)

Ez egy játék. azért jön ide a játékos, hogy jól érezze magát. A játékban kisebb-nagyobb sikereket érjen el. Történt egy malőr. OK ez mindenhol előfordulhat. De nem kellene elvenni a játék örömét, nem azt kellene nézni, hogy minél egyszerűbben lerázzuk a problémákat, hanem a ügyfeleink a játékosok jól érezzék magukat. A legrosszabb az egészben, a fórum moderátoraival kapcsolatban az empátia hiánya.

Komolyan úgy gondolom, hogy lehet az lenne a legjobb, ha a befizetett pénzemet visszaadnátok és elválna az utunk. Függetlenül az AFSZ és egyéb szabályoktól. Nektek sem jó, ha nem érzik jól magukat itt az emberek, meg nekik sem.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.27. 21:16

Dryce írta:Meg sem említettem a kötelességet. Csupán úgy gondolom -továbbra is- hogy nem az én hibám volt az, hogy pocsékba ment az egy heti tevékenységem.
Meg lehetett volna oldani, hogy most kivételesen akkor is megkapjam a bónuszt, és a vele járó siker érzését, hanem teljesítem a feladatot (kb. 40 áfonya hiányzott amit 4 óra alatt vidáman megoldottam volna, ha nincs ez a leállás, vagy a végrehajtási időt is kitoljátok)

Ez egy játék. azért jön ide a játékos, hogy jól érezze magát. A játékban kisebb-nagyobb sikereket érjen el. Történt egy malőr. OK ez mindenhol előfordulhat. De nem kellene elvenni a játék örömét, nem azt kellene nézni, hogy minél egyszerűbben lerázzuk a problémákat, hanem a ügyfeleink a játékosok jól érezzék magukat. A legrosszabb az egészben, a fórum moderátoraival kapcsolatban az empátia hiánya.

Komolyan úgy gondolom, hogy lehet az lenne a legjobb, ha a befizetett pénzemet visszaadnátok és elválna az utunk. Függetlenül az AFSZ és egyéb szabályoktól. Nektek sem jó, ha nem érzik jól magukat itt az emberek, meg nekik sem.
Most mégis mit mondhattam volna? Mert igen, sajnálom hogy ez történt. A cég adott némi kárpótlást, de ez így nem jó, meg úgy, meg másképp oldanád meg. Személy szerint ezt szomorúan olvastam. Nem tartod sokra azt, hogy meghosszabbították egy nappal a prémiumot, mert neked úgyis egy éves. Gondolom ha technikailag kivitelezhető lett volna, akkor a te is és mindenki megkapta volna a feladat jutalmát.

És hidd el, van bennem empátia, de ha ilyet vágnak a fejemhez, az igencsak bántó. Ha nem rendelkeznék empátiával, akkor tennék az egészre és nem vállaltam volna el a moderátori posztot és szabadidőmben inkább játszanék.

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2015.11.27. 21:26

Mit tehetek ha van 480 érmém, a prémium tagságom 2016. november 16.-án jár le, de nem szeretnék már itt játszani, szeretnék inkább visszakapni valamit a befizetett pénzből?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.27. 21:36

Dryce írta:Mit tehetek ha van 480 érmém, a prémium tagságom 2016. november 16.-án jár le, de nem szeretnék már itt játszani, szeretnék inkább visszakapni valamit a befizetett pénzből?
Vedd fel a kapcsolatot a Támogatással: https://help.upjers.com/hu/
Jól gondold át, ne hirtelen felindulásból dönts. (Ezt nem az anyagiak miatt mondom, hanem tapasztalatból. Volt már rá példa, hogy töröltem játékot és ezt megbántam.)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.27. 22:33

baloghea írta:Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy hol találom az új faiskolai feladatokat?

"A mai frissítés 20 új feladatot hozott a faiskola második feladatsorába."

Előre is köszönöm a választ!
Baloghea
Szia

A teljes faiskolai feladatsort megtalálod a játék súgójában. :)

Kép

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”