Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.03. 11:24

turkafurka írta:Szép napot!
Azt szeretném megtudni, hogy ha az egyik területemet amit már megtisztítottam és ahol eddig növényeket termeltem átépítem pl. tehenészetnek, majd egyszer csak gondolok egyet és a tehenészetet lebontom és újra növénytermelésre váltok, akkor megint meg kell tisztítani a területet, vagy tisztán kapom vissza?
rolleyes
Újra ki kell gazolnod.
Marcobarco írta:A kislányom vett egy halom dísztárgyat és telepakolta a 2. szántót. Egy darabig ezek mozgathatóak voltak, most azonban nem tudom levenni őket és most 10 pad, 8 madárijesztő és 6 törpe foglalja el a növényeim helyét, elpakolhatatlanul. Mit tegyek?
Helyet kell nekik csinálnod a polcodon, csak akkor tudod őket kivenni a kertből. A dísztárgyak 2 helyet foglalnak a polcon. Ha jól emlékszem, akkor a dísztárgyakat is úgy veszi a játék, mint a terményeket, tehát számokkal jelzi, ha valamiből több is van, tehát a háromféle dísztárgynak 6 helyet kell csinálnod, majd a sarlóval learatni őket.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Marcobarco

Hozzászólás Szerző: Marcobarco » 2013.02.03. 19:54

Csipkebogyó, köszi a segítséget, így már működik... A polc is tele volt hasznosabbnál hasznosabb dísztárgyakkal :)

Ari Malacka

Hozzászólás Szerző: Ari Malacka » 2013.02.04. 06:42

Sziasztok!
Megint lenne egy kérdésem. Szorgalmasan csinálom a feladatokat, minden nap egyet, de így nagyon nehéz pénzt gyűjteni. Tegnapi feladat igaz hogy 3000 pontot adott de semmi pénzt. És egy csomó epret meg uborkát elvitt amire elég sokat kell várni, hogy beérjen. A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő van arra, hogy egy feladatot teljesítsek, és mi fog történni, ha nem teljesítem egyáltalán? A másik dolog, hogy ha a piacon vásárolok akkor azért valami bónuszt kapok? Vagy a többiek miért vásárolnak a piacon ahol sok minden sokkal drágább mint a terményboltban? Köszönöm szépen a választ. Malacka

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.04. 09:59

Egy feladatra korlátlan időd van. Ha nem teljesíted, akkor addig nem kapsz másikat. Nem érdemes sietni a feladatokkal, mert minél előrébb haladsz velük, annál magasabb szintű termékeket kell beadni, azokat meg úgysem tudod se megtermelni, se megvenni, ha nincs meg hozzájuk a szinted.
Ha egyáltalán nem csinálod őket, az gondot jelenthet később, mert több tanyád és több polcod is csak a feladatok teljesítésével lehet.

Nem kötelező a piacon vásárolni, semmi előnyöd nem lesz belőle, nem ad bónuszt. Hogy miért adják drágábban a piacon a termékeket, mint a boltban, és miért veszik meg őket, az örök rejtély marad. Hamarosan három éves lesz az Én Kicsi Tanyám első 2 szervere, azóta kb. egymillióan kérdezték meg ezt.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Marcobarco

Hozzászólás Szerző: Marcobarco » 2013.02.04. 22:27

Csipkebogyó, még egy kérdésem lenne: egyszer kaptam, vagy nyertem Teát. Azóta a fent említett kislányom (aki egyébként 4 éves) még el is ültette, így aztán lett egy csomó. Csakhogy: se eladni nem tudom, se elküldeni magamnak szerződés gyanánt, csak foglalja a polcon a helyemet. Mit lehet tenni vele? Vagy mire jó?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.05. 07:21

Teát a londoni olimpia alkalmával lehetett kapni, itt van róla a téma:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=194&t=14825

Ezen kívül semmire nem jó, ha úgy gondolod, nincs rá szükséges, dobd ki a parasztházban a kukába.
Jó játékot mindenkinek!

Este

Hozzászólás Szerző: Este » 2013.02.07. 12:16

Valaki árulja már el, hogy mit tud ez a "csodacsacsi"", ami megér hetvenöt érmét?
Nekem irreálisan drágának tűnik.

juszufka54

Hozzászólás Szerző: juszufka54 » 2013.02.07. 13:52

Szia Este.

ha jól tudom és jól olvastam .Naponta ad ajándékot.
Még esetleg érmét is.

Kofi

Hozzászólás Szerző: Kofi » 2013.02.07. 14:04

Azért ez határeset, én két napja csak pontot kapok:/ Hát igaza van annak aki nem veszi meg!!

Napcsepp

Hozzászólás Szerző: Napcsepp » 2013.02.07. 15:03

Én is megvettem, de nem bosszankondom...(most már)
Hosszú távon lehet megéri.
Különben is: mit ér az érme és a sok kt, ha valaki nem használja fel???? Jó nézegetni, hogy van?
Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”