Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
ruhnestah

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Hozzászólás Szerző: ruhnestah » 2012.05.01. 05:54

Elizabet írta:Sziasztok!
Jó néhányszor kiváltottam már a prémiumtagságot. Legutoljára eltelt 1 hét a régi és az új tagság között, mert nagyon felment közben az érme ára, most meg már túlzottan drága. Közben elkezdett gazosodni a prémiumos szántóm. Igaz napokig nem terjedt tovább, de izgultam mi lesz, vajon átjön-e a többi földjeimre.
Kérdésem a következő, hagyjam beültetve, állatokat megetetve, vagy üresen maradjon a kiváltott terület, ha lejár a tagságom? Vagy semmi különbség, hogy ültetek rá vagy üresen marad?
Bogarasodni vagy gazosodni csak az a föld fog amelyik csak tagsággal váltható ki?
Úgy gondolom most egy kis ideig szüneteltetem, míg kicsit anyagilag helyrejövök. Inkább fejleszteném a pénzecskémből a meglévő területeimet, mert a prémiumozás egyre drágább és ha még többe kerül azt hiszem le is mondok róla. Ennek az lehet a következménye, hogy végleg elveszítem a kiváltott területeket, és, ha esetleg újra prémiumoznák majd újra meg kell vennem azokat?
Köszi
szia
ha ujra lesz prémiumod ugyanúgy használhatóak lesznek a területek nem kell őket ujra megvenni.A gaz és a csótány nem fog átterjedni a többi területre,véletlenszerüen osztja ki a gép h hova s mikor kerül gyom.Nyugodtan hagyhatod beültetve állatokat megetetve.Ha ismét lesz prémiumod aktiválódik a terület s tudsz aratni,begyüjteni.

fecok

spárga termelés

Hozzászólás Szerző: fecok » 2012.05.03. 14:09

sziasztok
Mikortól és hogyan tudok spárgát vásárolni vagy termelni?
Kérem segítsetek
köszönöm :fecok

trezi

Re: spárga termelés

Hozzászólás Szerző: trezi » 2012.05.03. 15:39

fecok írta:sziasztok
Mikortól és hogyan tudok spárgát vásárolni vagy termelni?
Kérem segítsetek
köszönöm :fecok
Szia! 22.szinttől tudsz. :)

fecok

privát üzivel kapcsolatos kérés

Hozzászólás Szerző: fecok » 2012.05.04. 16:55

sziasztok

privát üzenetem jött Tiara névről.email címemre kaptam egy értesítést.
Kérdezem hogyan tudhatom meg ki Ő - mit tegyek,ha nem szeretnék email értesítést kapni.
hogyan kell a privát üzenetet kezelni? olvasás, válaszírás, írás
bocs de én ennyire nem értem
segítséget köszönöm fecok

csepanymelinda

Hozzászólás Szerző: csepanymelinda » 2012.05.04. 22:39

hogyan tudnám eladni vagy eltüntetni a nárciszt amit húsvétra kaptam?kérlek segítsetek.köszike

Minimancs

Hozzászólás Szerző: Minimancs » 2012.05.05. 06:16

csepanymelinda írta:hogyan tudnám eladni vagy eltüntetni a nárciszt amit húsvétra kaptam?kérlek segítsetek.köszike
Parasztházadban a kukára rákattintasz, majd kiválasztod a nárciszt és nyomsz egy zöld pipát :)
Én azt gondolom, az erő mindig ott kezdődik, ha valaki ki meri mutatni, ami fáj, és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja, hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent. (Csernus Imre)

Kicsipaci

Hozzászólás Szerző: Kicsipaci » 2012.05.05. 10:40

Siasztok!
Toboroztam egy játékost, de semmit nem kaptam érte, pedig ha jól tudom, prémiumtagság járt volna:(
Kicsipaci:)

Kofi

Hozzászólás Szerző: Kofi » 2012.05.05. 12:54

Csak akkor jár érte a prémium, ha az akit toboroztál prémiumot vált! Tehát csak akkor kapsz ha ő is vesz prémiumot!

juszufka54

Hozzászólás Szerző: juszufka54 » 2012.05.06. 06:44

Helló valaki meg tudja mondani nekem mit kell tenni azokkal a fákkal amiket már nem tudunk be rakni a közösbe.
A klubon belül,már be telt a raktár.!!!!!
Már klubba átvinni nem tudjuk ,mert akkor innen ki kéne lépni.
Valami megoldást kérünk!!!!!!

Csaapajev

Hozzászólás Szerző: Csaapajev » 2012.05.06. 07:56

juszufka54 írta:Helló valaki meg tudja mondani nekem mit kell tenni azokkal a fákkal amiket már nem tudunk be rakni a közösbe.
A klubon belül,már be telt a raktár.!!!!!
Már klubba átvinni nem tudjuk ,mert akkor innen ki kéne lépni.
Valami megoldást kérünk!!!!!!
Állítólag hamarosan jön egy újabb állat.

Addig:
1. Ne termelj feleslegesen. Lásd 1929-es gazdasági világválság.
2. Öntsd a kávét a tengerbe. Ha mindenáron hely kell, akkor indítsd el a termelést a fűrészüzembe és azonnal hagyd abba. Egy fa máris elveszett. Így tudsz 25-nek helyet csinálni és új fafajtát ültetni.
3. Fejleszd a fűrészüzemet *****-ra. Akkor a kapacitás 1000/fatípus.
4. Fejleszd az asztalosüzemet *****-ra. Akkor gyorsabban fogynak a fák a raktárából.
5. Oldd meg a 2-es faiskolai feladatokat. Akkor a fatörzs raktár 100-sával fog nőni fog.

Olyan lehetőség, mint a parasztházban a szemétkosár a faiskolai termékekre nincs.

Lányomat rábeszéltem, hogy lépjen be egy klubba, hogy ki tudja üríteni a raktárát. Hát nem egy olyanba lépett be, amibe már nem kellett lucfenyő:)

Ha a 3-4-5-t már mind megcsináltad, akkor légy nagyon elégedett és irigyellek, mert az nekem még sok-sok idő!:)

Küldtem csillagokat!!!

Szép napot!

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”