Karbantartási munka - LEZÁRVA

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Dryce

Karbantartási munka - LEZÁRVA

HozzászólásSzerző: Dryce » 2015.11.24. 12:13

Komoly feladatokat kell a játékban időre teljesíteni. Ráadásul nem várható el, hogy állandóan a gép előtt üljek. A karbantartási munka viszont megakadályozhatja, hogy az egész hetes igyekezetem ellenére tejesítsem a feladatot, mert a rendelkezésemre álló időben nem férek a játékhoz.
Ezzel a problémával szükség lenne foglalkozni. Durva, hogy ūltetés közben szakad meg. Legalább befejezhetné a rendszer...

Gabesz

Re: Karbantartási munka

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.24. 13:51

Dryce, bármikor adódhat egy ilyen online játékban leállás. Ez benne van a pakliban, senki nem tud 100%-osan elérhető állapotban tartani egy játékot, ezért is áll benne az ÁSZF-ben is, hogy annak tudomásul vételével lehet a játékban részt venni, hogy néha adódhatnak leállások.
Megértem egyébként a bosszúságot, csak kérlek, légy megértő, semmi esetre se megoldás ilyenkor, ha feljössz a fórumra, és jól megmondod az üzemeltetőnek egy pont nem megfelelő téma alatt:). Ez itt a kérdések rovata. Engedelmeddel lezárom ezt a témát, eleve rossz helyen van, amit pedig tudni lehet, az itt olvasható: viewtopic.php?f=194&p=586598#p586598
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

citromfű

HozzászólásSzerző: citromfű » 2015.11.24. 13:52

Dryce írta:Komoly feladatokat kell a játékban időre teljesíteni. Ráadásul nem várható el, hogy állandóan a gép előtt üljek. A karbantartási munka viszont megakadályozhatja, hogy az egész hetes igyekezetem ellenére tejesítsem a feladatot, mert a rendelkezésemre álló időben nem férek a játékhoz.
Ezzel a problémával szükség lenne foglalkozni. Durva, hogy ūltetés közben szakad meg. Legalább befejezhetné a rendszer...

Hát ezen nem nagyon lehet szerintem változtatni, mivel ilyenkor szokták megcsinálni a frissítéseket is. Megértem a problémádat, nekem más játékokban volt ilyen máskor. Legközelebb szerintem próbálj előtte belépni jóval(nagyjából 12-kor szoktak keződni a frissítések) vagy pedig utána(szerintem olyan 2 óráig le kell menniük), ha sok a feladatod rajta. Én is így szoktam csinálni ;)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.24. 14:03

Most más a gond, ez sajnos váratlan technikai probléma, már zajlik rajta a dolgozás ezerrel. No, ezt itt gyorsan lezárom, ne szaporodjék, majd írok még tájékoztatást, amint van új infó.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”