5. tanya szállítás

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
triniti5

5. tanya szállítás

Hozzászólás Szerző: triniti5 » 2015.10.23. 17:00

Azt értem, hogy miért szállítok egzotikus gyümölcsöt a főfarmra, de mi értelme
az 5-ös tanyára szállítani bármit? Ott nem tudom elültetni őket.

Hanga

Re: 5. tanya szállítás

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.23. 17:24

triniti5 írta:Azt értem, hogy miért szállítok egzotikus gyümölcsöt a főfarmra, de mi értelme
az 5-ös tanyára szállítani bármit? Ott nem tudom elültetni őket.
Az 5. tanyán feladatok teljesítésével elérhetővé tehetsz újabb területeket amin pl. építhetsz tyúkólat. A pipiknek pedig a főfarmról küldhetsz eleséget.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

rakisaci

Hozzászólás Szerző: rakisaci » 2015.10.24. 17:01

Elnézést kérek, de ezt már szívatásnak érzem! Mindent végignéztem és sehol sem találtam leírást arról, mit kell tenni, hogy az ananász a tanyára jusson. Mindent megvettem a nafta készítéséhez, el is készült 2x4 nafta, és kétszer el is veszítettem, mert sehogy sem sikerült az 5. tanyáról eljuttatni a rakományt, pedig bepakoltam a szekérre kétszer is. Az ananász maradt az 5. tanyán, de a 4-4 naftát elhasználta a szekér. Feleslegesen elhasználtam a sok Kt-t, és semmi haszna még eddig nem volt, sőt a nafta előállításához is felhasználom a terméket. Persze visszalépni sem lehet, mert akkor minek vettem meg az 5. tanyát? Lehet, hogy nekem magas minden, de eddig még minden remekül ment, vagy megoldást találtam. Most azonban tanácstalan vagyok, mert sehol nem találok választ a problémámra. Kérem, tájékoztassanak, mit hogyan kell csinálni, mert teljesen elment már a játéktól a kedvem.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.24. 17:43

Az összes polcon lévő ananászt felpakoltad, vagy maradt legalább 5 db a polcodon?
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”