Túratervezés és szállítmányozás

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: Túratervezés és szállítmányozás

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.18. 16:02

morgi írta:Sziasztok!

Segítsetek. Hol tudok bió naftát venni, vagy gyártani? Mi kell hozzá. Olvastam, sőt bemásoltam a linket, de nem magyarul hozza elő, igy nem tudom továbbra sem, hogy kell gyártani, vagy venni.

Segítségeteket előre is köszönöm.

morgi
Szia

Olvsd el ezt a témát: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=194&t=25409
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

nandimarci

Hozzászólás Szerző: nandimarci » 2015.10.18. 18:59

Az 5. tanyáról szerettem volna elküldeni az ananászt, a fő tanyága. Az árúk között csak az ananászt nem adta fel, amit termelek, viszont az összes többit, amit a fő tanyán termelek, azt igen. Vagyis fordítva adja fel a termékeket.
Pedig, az ananásznál rákattintottam a "főtanyára küldés"-re. ehhez képest elindult üresen a szekér, vagyis buktam 4 biohordót, az ananász nem jelenik meg a küldendő áruk között.
Kérem a segítséget, mert így a játék élvezhetetlen és lehetetlen az 5. tanya kezelőfelületén.

nandimarci

Hozzászólás Szerző: nandimarci » 2015.10.18. 19:01

Köszönöm a választ! ;)

sünike79

Hozzászólás Szerző: sünike79 » 2015.10.18. 19:22

nandimarci írta:Az 5. tanyáról szerettem volna elküldeni az ananászt, a fő tanyága. Az árúk között csak az ananászt nem adta fel, amit termelek, viszont az összes többit, amit a fő tanyán termelek, azt igen. Vagyis fordítva adja fel a termékeket.
Pedig, az ananásznál rákattintottam a "főtanyára küldés"-re. ehhez képest elindult üresen a szekér, vagyis buktam 4 biohordót, az ananász nem jelenik meg a küldendő áruk között.
Kérem a segítséget, mert így a játék élvezhetetlen és lehetetlen az 5. tanya kezelőfelületén.
Szia!

Először a járműveddel el kell menj az 5-ös tanyára, ugyanis az a vásárlás után a főtanyára kerül, és csak azokat a termékeket lehet berakodni ami a főtanyán van. Üresen is lehet a járművet küldeni. Amikor megérkezik az 5-ös tanyára, akkor már csak azokat a terményeket rakhatod be, ami az 5-ös tanyán van, így átszállíthatod őket a fő tanyára.

kiscipő

Hozzászólás Szerző: kiscipő » 2015.10.19. 04:42

Sziasztok! Bionaftát a rendes tanyádon tudsz termelni, akár melyik területen. Lebontasz mondjuk valamit és a helyére építheted.
Nekem az a gondom, hogy még mindig nem látoma szekeret sehol. Ha valaki tudja, mondja meg, hol is keressem. Köszi :)

Gabi-tanya

Hozzászólás Szerző: Gabi-tanya » 2015.10.19. 06:02

kiscipő írta:Nekem az a gondom, hogy még mindig nem látoma szekeret sehol. Ha valaki tudja, mondja meg, hol is keressem. Köszi :)
kattints a postaláda bal oldalán lévő tanyatérképre
kb bal középen megtalálod a "Túraszervezés és járműbolt" feliratot
na, sztem ott lesz a szekered :)
ja, és a főtanyán van, először el kell üresen indítanod az 5. tanyára, ott majd bepakolod az ananászt, és újra elindítod.

rakisaci

Hozzászólás Szerző: rakisaci » 2015.10.24. 05:00

Nálam is ez a helyzet. Elindítottam a szekeret, fel is rakodtam rá, de nem érkezett vissza a tanyára , hogy az árut lepakoljam, és az áru az 5. tanán maradt. Mi lett a naftámmal?

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2015.10.29. 12:41

Sziasztok!

Szerintem ebben a témában kicsit bővebb leírás kellene, mint ami a bejelentésben szerepel.
Mindezt azért mondom, mert bár egyszer már sikerült szállítanom az 5. tanyámról a főfarmra, most mégis rendre kudarcok érnek.
Már kétszer elindítottam úgy a járművem, hogy semmi látszata nincs. Megnyomtam a kiküldés gombot aztán ennyi.

Jó lenne pl értesítés amikor elindul a jármű, amikor megérkezik, jó lenne tudni mennyi cuccot szállít éppen, stb.
Ezekről most nem ír a leírás semmit. (vagy én nem találom, ami az előbbivel egyenértékű)

sünike79

Hozzászólás Szerző: sünike79 » 2015.10.29. 14:47

Sziasztok!

Korábban a modik leírták már, hogy sajnos ők sem kaptak részletes leírást erről a funkcióról.

Javaslom, hogy esetleg a fórum általános részében hozzatok létre egy témát, amiben megosztjátok egymással a tapasztalataitokat.

Vagy ha valakinek lenne kedve, és ideje, akár egy részletesebb ismertetőt is "összedobhat" a közös GYIK szerkesztőben.

Így közösen, megosztva a tapasztalatokat könnyebb lenne ezt az új funkciót is megismerni :)

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2015.10.29. 20:20

Végül mégiscsak találtam valamit:
A tanyatérképen (a postaláda melletti iránytűvel érhető el) a bal felső sarkban lévő türkiz színű körben lévő kérdőjelre kattintva jön a segítség és a második fül a szállítmányozásról szól.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”