Kérdés

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
nemes.jozsef

Kérdés

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2015.10.11. 19:00

Érdeklődöm, hogy a kukoricatallérjaim (1.700.000 db) eltűnése ügyében feltett kérdésemre miért nem kapok semmilyen választ az upjerstől sem??
Ez így nem játék!
Nemes József :?: :oops:

Hanga

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.11. 19:18

nemes.jozsef írta:Érdeklődöm, hogy a kukoricatallérjaim (1.700.000 db) eltűnése ügyében feltett kérdésemre miért nem kapok semmilyen választ az upjerstől sem??
Ez így nem játék!
Nemes József :?: :oops:
Tőlem kaptál. Szerintem a Támogatástól is. Nézd meg a leveleződ spam mappáját. Ha esetleg letiltottad a hírlevelek érkezését, írj ismét a Támogatásnak, hogy visszakapcsolják, mert lehet, hogy azért nem kaptad meg a válaszuk.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2015.10.14. 15:23

Hanga én nem tiltottam le semmit és ha üzenetet, választ várok akkor az nem kerülhet a szemetesbe!!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.14. 15:28

nemes.jozsef írta:Hanga én nem tiltottam le semmit és ha üzenetet, választ várok akkor az nem kerülhet a szemetesbe!!
Nem szemetes, spam mappa. Az a hely ahova a levelező szűrője teszi a kéretlen reklámlevélnek vélt üzeneteket. De persze ha nem épp megbízható leveleződ van, (freemail, citromail) akkor előfordul, hogy egyáltalán nem is fogadja az upjers által küldött leveleket.

Ssusannah

Hozzászólás Szerző: Ssusannah » 2015.10.15. 11:38

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A polcaim alatt megjelent egy tábla, hogy Főfarm. A parasztházban pedig vásárolhatok még egy farmot. Mit jelent ez igazából? Több termelőhelyem lesz, vagy ilyen egyszerűen nem lehet majd összevonni a terményeket?
Milyen szabályok vonatkoznak arra, ha két farmom van? Nem találtam sehol erről tájékoztatót.

Előre is köszi.

Ssusannah

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.17. 19:46

Ssusannah írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A polcaim alatt megjelent egy tábla, hogy Főfarm. A parasztházban pedig vásárolhatok még egy farmot. Mit jelent ez igazából? Több termelőhelyem lesz, vagy ilyen egyszerűen nem lehet majd összevonni a terményeket?
Milyen szabályok vonatkoznak arra, ha két farmom van? Nem találtam sehol erről tájékoztatót.

Előre is köszi.

Ssusannah
Szia

A parasztházadban lévő ablakban tudod majd megvenni a következő farmod miután teljesítetted a hozzá kapcsolódó feladatot. Lehet kicsit furcsa most, hiszen eddig csak akkor volt látható ha már meg tudtad vásárolni.
Az 5. tanyáról bővebben itt olvashatsz: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=194&t=25409

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”