Feladatok teljesítése

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
RayRay2

Feladatok teljesítése

HozzászólásSzerző: RayRay2 » 2015.10.11. 15:01

Sziasztok!

Az érdekelne hogy hogyan lehet a feladatokat teljesíteni, hogy elérhetővé váljon a 2. tanya is, ha már az első tanyámon foglalt minden építési terület, de a 23. feladathoz majonézt kellene produkálnom amihez viszont nincs meg a megfelelő épületem.Mit tehetek? De hogy legyen 50 mézem a 21. feladathoz, gondolom kelleni fog méhészet is. Nem igazán értem ez hogy kivitelezhető, ha nincs elég helyem az épületeknek.

Hanga

Re: Feladatok teljesítése

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.11. 15:55

RayRay2 írta:Sziasztok!

Az érdekelne hogy hogyan lehet a feladatokat teljesíteni, hogy elérhetővé váljon a 2. tanya is, ha már az első tanyámon foglalt minden építési terület, de a 23. feladathoz majonézt kellene produkálnom amihez viszont nincs meg a megfelelő épületem.Mit tehetek? De hogy legyen 50 mézem a 21. feladathoz, gondolom kelleni fog méhészet is. Nem igazán értem ez hogy kivitelezhető, ha nincs elég helyem az épületeknek.

Szia

Ha elérted a 19. szintet, lebontasz egy szántót, vagy épületet, a helyére tudsz méhészetet építeni. A mézhez viszont nem feltétlen kell méhészetet építeni. Be lehet szerezni a piacról is.

A majonéz gyártásához majonézkonyhára és tojásra van szükség. Itt sem muszáj a feladat miatt felhúzni az épületet. A piacon meg lehet vásárolni a majonézt is.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”