Állatorvos

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
baloghea

Állatorvos

Hozzászólás Szerző: baloghea » 2015.05.07. 06:00

Sziasztok!

Ma reggel elrontottam a rendelőben a kezelést! Véletlenül olyan beteget tettem az ágyra, akit nem tudok kezelni,
mert nincs olyan tinturám. Most raktam be a tinturákat is az 5:15 óra még készen lesz!
Utána az új tinturák készítése is órákba telnek gondolom!
Addig az a beteg foglalja az ágyat. Jó volna, ha le tudnám venni a beteget az ágyról addig amíg elkészül a gyógyszere!
Vagy van ilyen funkció csak én nem találom???
Előre is köszönöm a segítségeteket!

dcsilla

Re: Állatorvos

Hozzászólás Szerző: dcsilla » 2015.05.11. 17:28

Sziasztok!
Én is hasonlóképpen jártam, mint az előttem szóló, leültettem a betegeket, de még nem is volt tinktúrám. A gyógyítás elindult és el is engedtem a gyógyult állatokat. Azóta gyártottam tinktúrát, gyógyítottam állatokat, de még mindig nem tudom, kell-e egyáltalán tinktúra a gyógyításhoz? Meg lehet nézni, hogy mennyi tinktúrám van egyáltalán? Szerintem azóta is gyógyítottam olyan állatot, amihez nem volt elég tinktúra. ( Bár csak tegnap kezdtem, lehet én nem látom át. :) ) Köszönöm a választ! Szép napot Nektek! :) :) :)

rakisaci

Re: Állatorvos

Hozzászólás Szerző: rakisaci » 2015.10.17. 07:15

Meg tudod nézni a tinktúrák számát, ha a virágos polcot kattintod, alul megjelenik az üvegcse, arra kattins, és a polcod előtűnik.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”