Lassúság, nagy fehér semmi, tapasztalatgyűjtő téma

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
MamokaHajdu

Re: Lassúság, nagy fehér semmi, tapasztalatgyűjtő téma

HozzászólásSzerző: MamokaHajdu » 2012.04.17. 05:46

Sziasztok, én is a Diginél vagyok, s napok óta nagyon lassú a gépem. Hiába törlöm, csak ennél az egy játéknál az 5. szerveren van hiba. Az első szerver simán bejön.

MamokaHajdu

HozzászólásSzerző: MamokaHajdu » 2012.04.17. 05:48

Bocsi elírtam a 4. szerveren van hiba.

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2012.04.17. 09:47

"Monika1986"]Sziasztok!

Hoztam egypár útvonalkövetést. Több kollégám is játszik a játékkal, így összegyűjtöttem tőlük a képeket. A többségünk t-online-os. Nem nagyon értek hozzá, de a 7. lépésnél lévő csomópontnál biztos, hogy valami nem stimmel. Felhívtam a t-online-t, elmondtam ezt nekik, de csak ping-pongoznak az emberrel. Azt hiszem én, mint egyszerű felhasználó, nem tudok többet tenni. Talán a játék üzemeltetői több sikerrel járnak, hátha rájuk jobban hallgatnak. "

Köszönöm ezt a beírást, igaz, az egyik szemem sír, a másik mosolyog!
Én is t-onlines vagyok, és nem tudok más Játékkal játszani, mert annyira le lassul a gép, hogy az már idegesítő!
El kezdtem a Hospitalt is, amit imádtam, de abbahagytam!
El kezdtem a Zoo-t, aranyosak szépek, de azt is abba kellett hagynom :(
Soha nem volt lassú a gépem, csak mióta játszom és Fórumozok, no, ide sok képet hozok!

Kérdem én, bontsak szerződést a T-online-val?
Hisz tudom sok ismerősömről, hogy nem csak a Tanyán játszanak, még sincs baj!
Volt olyan a Hospitálnál, hogy nem bírtam a betegeket be tenni a rendelőbe, össze-vissza mozgattam az egeret!
De, a T-online csomagomban azért jó kedvezmények is vannak, MIT TEGYEK :idea:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.04.17. 13:27

Zsu, én digis vagyok és sosem volt bajom egyik játékkal sem. A hospi csinálta olykor a megbolondulást, de akkor F5-öt nyomtam és máris rendben volt minden. Nem hiszem, hogy ez szolgáltatófüggő lenne és hogy megoldana bármit is a váltás máshová.

trezi

HozzászólásSzerző: trezi » 2012.04.17. 18:08

Én upc-s vagyok. Problémám nincs a nettel, mégis hetente nagytakarítást csinálok a gépben: sütik, gyorsítótár törlése, Ccleaner tisztitó program lefuttatása. A játékok rengeteg fájlt megőriznek, amit a gyorsasághoz törölni kell.
Gyors és jó játékot mindenkinek. :)

heff65

HozzászólásSzerző: heff65 » 2012.10.01. 17:05

szerver 3-mal játszom én is lassú a betöltés a növényeket is többszöri kattintással tudom csak ültetni ugyanúgy az öntözés is Köszi

heff65

HozzászólásSzerző: heff65 » 2012.10.16. 19:40

Nálam a gép lassú,főleg mikor mozgó reklámfelület van akkor iszonyú!

Dorr

HozzászólásSzerző: Dorr » 2013.09.03. 20:21

Iszonyatosan lassú a piac számomra. Mikor vásárolok valamit több mint egy percbe telik, amíg az árut átteszi a polcomra. Kb. egy hete van ez a jelenség, kezdete egybeeseik azzal az idővel, amikor egyszercsak nagyobb felbontásban kezdett megjelenni a játék, addig a tanyát ültetésnél egy egérgörgőnyit kellett le-fel görgessem, azóta a címsor is belefér a képbe.
Van valakinek valami ötlete, hogy miért történt mindez, illetve hogy lehet visszanyerni a normál piaci sebességet?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.09.05. 09:55

Ha Windows oprendszert használsz, akkor kattints az Asztalon jobb egérgombbal, majd az ott megjelenő menüpontokban a Tulajdonságokra. Ott a Beállítások menüben meg tudod adni a géped képernyőjének felbontását. Alap esetben ez 1024x768 szokott lenni, de laptopoknál (amennyiben lehetséges) ajánlatos az 1024x600-as beállítást választani (esetleg a monitor méretétől függően 1280x720 is lehet, de mindenképp olyan legyen, ami megfelel a géped monitora alakjának.)
A megváltoztatott beállítást természetesen menteni kell, utána a géped pár pillanat alatt átáll az új felbontásra, és ellenőrizheted, hogy mennyire működik vele jól a piac.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

tomka75

HozzászólásSzerző: tomka75 » 2014.02.02. 09:56

sziasztok nagyon lelassult a játék !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vissza: “Általános”