Lassúság, nagy fehér semmi, tapasztalatgyűjtő téma

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Hanga

Re: Lassúság, nagy fehér semmi, tapasztalatgyűjtő téma

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.02.02. 17:37

tomka75 írta:sziasztok nagyon lelassult a játék !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia

Ürítsd ki a gyorsítótárat és indítsd újra a böngészőt.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

rakisaci

HozzászólásSzerző: rakisaci » 2014.11.10. 16:29

Az én problémám a kertészetnél merült fel. Tegnap,vagy tegnapelőtt egy tigrisliliom egyszerűen eltűnt, amikor a csokrot el akartam készíteni. Ma ugyanez történt a galócával. Ráadásul bezárult a kerti díszek és a virágok polca is. Az F5 megnyomása után a pocok helyre álltak. Az eltűnt tigrisliliom és a galóca ezen próbálkozásokra sem jött vissza. Most nem maradt egy sem ezekből a virágokból. Szeretném visszakapni mindkettőt. Kérem a segítséget, mivel a gépen csak játszani tudok, hobákat javítani nem. Köszönöm előre is a segítséget!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.10. 17:31

rakisaci

HozzászólásSzerző: rakisaci » 2015.05.07. 17:21

Nálam is nagyon nehéz a játék, mert minden kezdésnél reklámok hada jelenik meg,miután azokat az X-nél lekattintom, tudok játszani. Nehezen jönnek be az ólak, nem mutatják a Kész feliratokat és a hátralévő időket sem. Prémiumos vagyok. A kertészetben nem tudom a csokrot napok óta elvenni, pedig kész. Ez éppen egy liliomos, már régebben is eltűnt a kész csokrom, de most nem is látszik, rákattintani sem tudok. Kérem a segítséget! Előre is köszönöm.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.05.07. 18:03

rakisaci írta:Nálam is nagyon nehéz a játék, mert minden kezdésnél reklámok hada jelenik meg,miután azokat az X-nél lekattintom, tudok játszani. Nehezen jönnek be az ólak, nem mutatják a Kész feliratokat és a hátralévő időket sem. Prémiumos vagyok. A kertészetben nem tudom a csokrot napok óta elvenni, pedig kész. Ez éppen egy liliomos, már régebben is eltűnt a kész csokrom, de most nem is látszik, rákattintani sem tudok. Kérem a segítséget! Előre is köszönöm.

Töröld a gyorsítótárat, sütiket. Ha nem segít, próbálj ki másfajta böngészőt.
Gyorsíthatja a játékod az is ha a profilban kikapcsolod az animációt.

Mekk mester

HozzászólásSzerző: Mekk mester » 2015.05.29. 10:50

Hihetetlen lassú lett a játék. És nem azért, mert nincs rendben a gépem!
A másik pedig az, hogy olvastam, többen is panaszkodtak a tigrisliliom és galóca eltűnéséről. Én eddig nem írtam erről, de már nekem is 5-10 alkalom között, mikor el akartam ültetni, egyszerűen nem indult be a program. És amikor újra próbálkoztam, már nem volt a raktáramban.
Kérlek benneteket, ne mindig a játékosokat hibáztassátok, hogy valamit elnéztek, rosszul játszanak. Ennyi beírás után (sőt, biztos vagyok abban, hogy ennél jóval több játékosnál is megfordultak ezek a problémák, csak mint én, én sem azonnal írtam), meg kellene nézni, hogy nem programhiba lépett-e fel.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.05.29. 13:53

Mekk mester írta:Hihetetlen lassú lett a játék. És nem azért, mert nincs rendben a gépem!
A másik pedig az, hogy olvastam, többen is panaszkodtak a tigrisliliom és galóca eltűnéséről. Én eddig nem írtam erről, de már nekem is 5-10 alkalom között, mikor el akartam ültetni, egyszerűen nem indult be a program. És amikor újra próbálkoztam, már nem volt a raktáramban.
Kérlek benneteket, ne mindig a játékosokat hibáztassátok, hogy valamit elnéztek, rosszul játszanak. Ennyi beírás után (sőt, biztos vagyok abban, hogy ennél jóval több játékosnál is megfordultak ezek a problémák, csak mint én, én sem azonnal írtam), meg kellene nézni, hogy nem programhiba lépett-e fel.

Másfajta böngészőben is lassú?
Ami pedig a tigrisliliomos dolgot illeti, ha ilyet tapasztalsz, akkor írj a Támogatásnak.

Vissza: “Általános”