Lassúság, nagy fehér semmi, tapasztalatgyűjtő téma

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Gabesz

Lassúság, nagy fehér semmi, tapasztalatgyűjtő téma

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.05.17. 10:19

Itt oszthatjátok meg egymással tapasztalataitokat a címben szereplő két problémával kapcsolatban, ahogy azt a Bejelentések rovat ehhez kapcsolódó bejelentése kéri tőletek.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Seth
Kapcsolat:

Re: Lassúság, nagy fehér semmi, tapasztalatgyűjtő téma

HozzászólásSzerző: Seth » 2011.05.17. 12:13

1070 és 1020 kb/s-mal lejött mindkettő pillanatok alatt. Nagy fehér probléma nem állt fent, és nem is áll fent.

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

crow70

Re: Szerver vagy szolgáltató hiba?

HozzászólásSzerző: crow70 » 2011.05.17. 19:11

Nálam is lassú már kb.2 hete. Sok mindent kipróbáltam,a gépen de nem vezetett sikerre. T Home-os vagyok és az a gyanúm ,hogy ebben a rendszerben van a hiba,mert külföldről nincsen gond,wifivel telefonról-és ugyan azon laptopról sincs,amikor valamelyik másik szolgáltató net-jét használom.
Csináltam egy tesztet íme a kép...http://kep.psharing.com/532719.jpg.A 7-es elérési pont sosem válaszol időn belül,nem tudom ennek van-e jelentősége? Remélem lessz valami megoldás,mert kezd elmenni a kedvem ettől az egésztől... :pray:

Lanono

HozzászólásSzerző: Lanono » 2011.05.18. 11:45

Sziasztok!

Kipróbáltam és 5 perc alatt jött be:(!
Valami nem stimmel az biztos!
Eddig nem volt baj a játékkal csak két hét óta! Írtam többször a támogatásnak is, feltöltöttem az általuk kéret elérési útvonalat is, de sajnos semmi változás nem történt! folyamatosan az 5 szerver nem tudott megfelelő idő alatt visszajelezni!
Én nem vagyok számítógépzseni, de nagyon idegesít ahogy szerintem a többi játékostársamat is!

Lanono

Monika1986

HozzászólásSzerző: Monika1986 » 2011.05.18. 13:23

Sziasztok!
Nálam is lassan jött le, pedig a nettemnek 10 MB-t pillanatok alatt kellene megennie. Nem lehet ez mégis valamelyik kiszolgáló szerver? Szolgáltatómat kérdeztem, a válaszuk (nem ezekkel a szavakkal, de a lényege ez): A beküldött tesztjeim alapján (sebessegteszt.telekom.hu) hibát nem találtak, a csomagomnak megfelelő értékeket mutat,(Letöltés: 15 Mbit/s,Feltöltés: 900 kbit/s), mivel a problémát egy! böngészős játéknál tapasztaltam csak, ezért forduljak a játéküzemeltetőihez a panaszommal. Tehát ezzel nem sokra mentem. Viszont megnéztem Firebug-gal, ez a mff.wavecdn.de ugye a játék grafikus szervere? Iszonyatos értékeket ad.
http://keptar3.szunyi.com/images/8157q1wwq9qq-w16yy23.jpg

nandimarci

HozzászólásSzerző: nandimarci » 2011.05.19. 11:10

Sziasztok...

Én DIGI-s hálózatot használok, nem mondom, hogy nekem nem tölti be lassan, de szinte csak pár másodpercről van szó...inkább többszörös képátúszást szoktam tapasztalni.

Letöltöttem a tesztképet: 8 másodperc.

Üdv mindenkinek, jó játékot...

Minimacs

HozzászólásSzerző: Minimacs » 2011.05.19. 20:37

Sziasztok!
Én is megcsináltam a tesztet,s mivel külföldről is játszom, érdeklődve vártam az eredményt!
A tapasztalatok a következők:

T-online= 6 perc
Telekom Austria= 10 másodperc

Azt elfelejtettem írni, hogy ugyanaz a notebook.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Minimacs 2011.05.20. 05:14-kor.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2011.05.20. 04:14

Sziasztok
Nálam 10 másodperc alatt sikerült letölteni a tesztképet.

Amúgy korábban párszor előfordult hogy nem tudtam belépni a játékba mert kiírta hogy nem található a szerver, de aztán egy negyedóra múlva ismét elérhetővé vált minden.
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

kalauzka

HozzászólásSzerző: kalauzka » 2011.05.21. 10:26

Én kicis tanyám játékkal játszunk. A szerver1-re pillanatok alatt bejelentkezik, a szerver3-nál gond van.
A bejelentjekző oldal úgy ahogy bejön, de bejelentkezés után csak a polc látható. F5 két három frissítés után beugrik, de akkor is csiga lassú.
A géppel, szoftvereimmel, internetkapcsolatommal nem lehet gond, mivel a szerver1 tökéletesen működik.
Remélem, mielőbb sikerül megtalálni a hibát, és elhárítani.
További szép napot.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.05.25. 10:50

Várjuk a lassúsággal kapcsolatos bejelentésünkben kért útvonaldiagnosztikákat, köszönjük!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”