Köszönetnyilvánítások

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
T.anyám

Re: Köszönetnyilvánítások

HozzászólásSzerző: T.anyám » 2014.04.08. 18:54

Köszönet :!: hogy még több időmet a gép előtt tölthetem:) :idea:
és még sok-sok köszönet zsuzsamamának...a mi nagyinknak és ssuginak...álmunk őrzőjének, a jóindulat és igazság megtestesítőinek, hogy a több ezer játékos nevében mindent megköszön :roll:
én fenntartás nélkül ezután is rájuk bízom magam :!: ha nem jönnék minden alkalommal, az emiatt van ;) :lol: :lol: :lol:
Kép
Kopp-kopp, lépj be itt (hozz magaddal kissámlit)
Ez a kilincs kertet nyit, ez pedig a kert topik...

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.04.19. 12:17

:lol: :lol: :lol: T.anyám :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
köszönöm, már tök jó a tanya tegnap óta.ennek örömére kívánok Gabesznak,Hangának kellemes húsvéti ünnepeket,éltető pihenést,kikapcsolódást :P

Kép
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.04.24. 21:33

Itt mindig szempirosítás folyik. Vagy a meghatottságtól, vagy a nevetéstől. :) (nem találtam félig síró-félig nevető szmájlit :) )

Köszönöm az elmúlt 4 évet amit itt tölthettem, köszönöm barátaimnak kedvességüket, szeretetüket amit mindig nyújtanak felém, akár levél, akár csak egy szó vagy kép vagy egy mosoly formájában is, mindig érzem általuk hogy értékes vagyok s ők is nagyon értékesek nekem. Köszönöm az ismeretlen, gyanútlan játékostársaimnak is hogy tudtukon kívül olykor megmosolyogtatnak. Köszönöm Gabesznak, csipkebogyónak, Hangának, a moderátoroknak és az egész játékkészítő csapatnak 4 éves, igen nagy türelmet igénylő és kemény munkáját, boldog születésnapot Én Kicsi Tanyám!

KATT IDE

:lol: :)

Elnézést, nem bírtam megállni, megettem egy virágot. :D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.05.09. 21:42

Torta, torta, toooooooooooooooorta van az ajándékautomatában :D KépKép
Köszönöm! (Remélem egyszer majd állandó ajándék marad :D )
Köszönet azért is hogy megmaradt a hógolyó!

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.11.08. 18:40

Igaz már elmúlt halloween, de utólag is szeretném megköszönni a nagyszerű memóriajátékot! Szuper állatokat lehetett szerezni a vitrinbe. (tök jó hogy saját magam is mint denevér megszerezhettem! :) régi vágy vált valóra! ) Azért is köszönet hogy ismét felbukkantak a szellemek ahogy üldözték a vevőt mikor el lett küldve :lol: , jókat nevetett az ember. :) (a kitalálója maga is szellemes volt :D ) . A járműcsarnokban is biztos sok munka volt, láttam másnál aki megszerezte hogyan működik, jó hogy vannak újabb és újabb ötletek az alkotók fejében. Továbbá utólag is boldog 5. szülinapot az Én kicsi tanyámnak és csapatának, remélem még sok évig fog menni ez a játék jókedvvel, új ötletekkel, játékszeretettel és szellemességgel ( :D ) :)

Ami még eszembe jutott most és akkor már ezt is ideírom, hogy köszönet az ismeretlen tanyajátékosoknak is, akik önzetlenül jöttek segíteni mikor klubfelkérés volt korábban, hogy elérjen a klub 100fős tagságot hogy legyen egy olyan siker is a vitrinben és az ember nem is gondolta volna hogy pár nap alatt ez megvalósulhat, már mikor megvolt már a siker még utólag is jöttek jelentkezni a klubnak hogy segítsenek, utólag is felajánlották hogy bármikor kell segítség jönnek, én még ilyet nem tapasztaltam ebben a játékban, nagyon megindító volt ez az önzetlen segítőkészség. Többségük nem is ismerte a barátlistát még, a vitrinjükben sem voltak szinte ajándékok, de a legmeghatóbb, hogy az ember már ahogy telnek az évek, egyre kevésbé gondol olyasmikre mint az elején mikor kezdte és már kezdtem én is elfelejteni hogy az ember mennyi más emberrel együtt egyszerre ültetget, hogy nincsen egyáltalán egyedül, hogy nem "csak" a barátok vannak a tanyán, hanem még ha épp szótlan is a postaláda, vagy ha épp éjszaka közepe van, vagy még ha épp csendes minden akkor sincs egyedül mert sokan húzzák egyszerre az "igát" mint csendes szomszédaink.
Szóval nekik is köszönet és ahogy már korábban mondtam az Én kicsi tanyámnak is mert maga a játék nélkül ugye ezeket a dolgokat nem tapasztalhattam volna meg én sem.
Nem hoztam tortát mert még valaki megeszi ( :D ), de ez egy kis vidám videó

KATT IDE

:D :)

T.anyám

HozzászólásSzerző: T.anyám » 2014.12.07. 13:42

Nagy-nagy köszönet egy hihetetlen kedves, valószínűleg igen jólelkű és főleg jóindulatú játékosnak, aki a legutóbbi versenyen önfeláldozásával :!: és hihetetlen ügyességével :idea: segített egy játékostársán és az utolsó másodpercben meg tudta kaparintani előle immár második :!: :!: nélkülözhetetlen aranykupáját a már meglévő mellé (alá, elé) a polcára, elvéve a lehetőséget olyantól, akinek még nincs :idea: :roll:
Így újabb dicsőséget :idea: és :!: elismerést :?: szerezett magának ;)
Én ezt megtriplázom és ezúton küldök neki még egyet, a szeretet nevében :arrow: Kép... :shock: nézegesse és használja :?: egészséggel :mrgreen:
Köszönet minden "együtt - vele - játszó társa" nevében :oops: :cry:
Ilyenkor a szépemlékű látványkertverseny jut eszembe....Jaj, még a szemem is bepárásodott iconcry
ÓÓÓÓ a lényeg majdnem lemaradt...KépA szeretet ünnepén kívánok mindenkinek boldog, békés karácsonyt :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T.anyám 2015.02.21. 13:04-kor.
Kopp-kopp, lépj be itt (hozz magaddal kissámlit)
Ez a kilincs kertet nyit, ez pedig a kert topik...

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.12.28. 03:49

Nagyon boldog áldott, békés, szeretetben gazdag ünnepeket kívánok! Remélem jól telnek az ünnepek (a 2 ünnep közötti időszak is ünnep :D ) és mindenki degeszre ette magát sütivel (is) :D

Kép

KATT IDE

És köszönet a karácsonyi memóriajátékért és a karácsonyi birkás vitrinajándékért, annyira jófejek ezek a birkák a vitrinben :D és a rágcsamaraton is szuper volt, óriásiak ott is ahogy kinéznek a mozgóbirkák a lesiklópályás részen szintén a vitrinben, az ember szétröhögi magát rajtuk :lol: :lol: a vitrinbe megszerezhető ajándékok és a parasztházba megszerezhető karácsonyi bútorok is szuperek voltak, a legjobb az adventi koszorús asztal! Nem akartam sosem a sámlim mellé asztalt,de ennek nem lehetett ellenállni és tök jó ahogy minden adventkor eggyel több gyertya égett rajta!

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2015.01.02. 20:30

egy kicsit megkésve,hűen magamhoz kívánok egy boldogabb,sikerekben gazdag új évet kívánni az összes(én csak Hangát ismerem :P,hiába no öregszem :mrgreen: )modinak és Gabesznak a magam szerényke módján :oops: :P
Kép
Kép

kezdet

HozzászólásSzerző: kezdet » 2015.01.22. 20:52

Koszonom nektek ,hogy par estemet vegig rohoghetem a forumokat olvasva. :D
Tovabbi kellemes estet mindenkinek.

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2015.04.03. 07:14

kellemes ünnepeket kívánok a csapatnak :P
Kép