Köszönetnyilvánítások

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
csipkebogyo

Köszönetnyilvánítások

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.08.23. 11:30

Mivel sokan elégedetlenkednek itt a Fórumon, ezért arra gondoltam, legyen ez a topik terljesen pozitív hangvételű, amolyan dicsőségfal, büszkeségtábla.
Ide lehet írni a köszönetnyilvánításokat; ha valaki vagy valakik olyat tettek, ami nagy segítségére volt egy szűkebb csoportnak, vagy akár az egész Játékosközösségnek.
És most nem arra gondolok, hogy xy megköszöni vz-nek a szerződésben küldött terményeket, amiken megsprórolta a piaci adót :)

Megragadom az alkalmat, és kezdem én:
Köszönet illeti Amazooon-t és atina-t, amiért 2010. augusztus 22-én gyorsaságukkal hatalmas károktól mentették meg elsősorban a kezdő játékosokat.

Nagyon szépen köszönjük!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

darkpanther

Re: Köszönetnyilvánítások

HozzászólásSzerző: darkpanther » 2010.08.23. 11:35

és köszönjük mannusnak aki jelentette a támogatásnak az illetőt ( tudom kiről beszélsz csipkebogyó)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2010.08.23. 11:54-kor.
Ok: nem kell azért mindent kiteregetni :) de igen, róla
Kép
Egy mindenkiért, mindenki a hüeségért!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.08.23. 11:55

Mannusról nem tudtam, de természetesen neki is nagyon szépen köszönjük!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.08.23. 14:09

Ennyi erővel lehetne egy feketelista is, kik vannak tiltva, mennyi időre, mikor kezdődött, mikor jár le, illetve hogy miért.

De gratulálok én is nekik, mert én éppen külső helyszínen tartózkodtam. :D

Ja,a topikot kiemeltté tettem.
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

hawaipizza

Köszönet

HozzászólásSzerző: hawaipizza » 2010.08.26. 18:56

Köszönet Hentikének (1 szerver ) , aki a véletlenül 3 kt ért felrakott tojikat, szerződésben küldte vissza.
Vannak be csületes játékosok is
:P

ssuggame

Re: Köszönet

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2010.08.27. 08:03

hawaipizza feljebb az oldalon van olyan topik hogy "Köszönetnyílvánítások", nem tűnt el csak feljebb helyzeték, írd oda szerintem, mert itt mindig lejjebb fog csúszni a téma, ott meg mindig látható marad :)
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Fővövér

HozzászólásSzerző: Fővövér » 2010.08.27. 15:26

Én szeretnék megköszönni, hogy ingyen lehet játszani. Tudom, sok a panasz, hogy milyen drága az érme. De szerintem óriási dolog, hogy teljesen ingyen játszhatunk! Tökjó ez a játék és nagyon tetszik, hogy még mindig fejlesztik!

Anonymous

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.08.28. 17:37

Mindenek előtt szeretnék köszönetet mondani a program megálmodóinak, létrehozóinak és fejlesztőinek, hiszen már hónapok óta szórakoztatnak. :mrgreen: (Nem mintha eddig unatkoztam volna...) :roll:
De az apropót más adta: ma fejlesztettem a tyúkólon és kaptam bele egy rádiót! Ezerrel döng a zene, csak úgy ugrabugrál a polcon a készülék! IMÁDOM! :lol:
A barátlistán felugráló birka is eszméletlen nagy ötlet! :lol:
CSAK IGY TOVÁBB A FEJLESZTÉSEKKEL :!: :!: :!:

Köszönöm szépen! ;)

U.i.: Minden ellenkező híreszteléssel ellentétben én nem vagyok elégedetlen. :evil: Sőt! De ha egy fejlesztésekkor/frissítésekkor hiba jön elő - teljesen normális, semmi gond, a legjobb háznál is előfordul (mondom, mint szakmabeli) -, és ezt jelzem, az nem támadás, nem gáncsoskodás, kizárólag a jobbítás szándékával teszem... :oops:

Plumeria

HozzászólásSzerző: Plumeria » 2010.08.31. 19:04

Itt is ... itt is ... Köszönöm szépen Szűcs Lajosnak a winproz számoló táblát !
http://szerver5.szentlaszloert.koznet.hu/wimp/ekt

Úgy gondolom nagyon sokan még nem ismerik , nem használják :( , pedig megkönnyíti a vevők kiszolgálást !!!

Nem csak úgy a hasadra ütve döntesz , nem kell papíroznod , nem kell excel tábla ...
ésssssss használhatod : Kapin , Tanyán , Kertben :D .... tehát nem árt egy kis dobverés neki :P

szuperre sikeredett !!!! prószáld ki !

Még egyszer köszönöm !

További szép Napocskásat !
Üdv. Pompas kutyatej/ Plumeria

Ui : ... és , ha időd engedi, segíts be az adatok frissítésébe ! Köszönöm !

Gaby19

HozzászólásSzerző: Gaby19 » 2010.09.02. 21:52

Köszönöm szépen Csipkebogyónak és Pulipintyónak az új topikot,ahol a tanyákat kicsit másképpen is meg lehet mutatni! :P

Vissza: “Általános”