WimProz számolótábla ÉKT-hoz

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
csipkebogyo

WimProz számolótábla ÉKT-hoz

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.07.26. 13:00

Végre megérkezett az ÉKT-ra is a wimpekhez használható számolótábla.
Köszönet érte szucslajos-nak.

Azonban nem elég egyedül az ő munkája, ha használható adatokat szeretnétek, és minden nap a lehető legpontosabb adatokkal szeretnétek kiszolgálni/elzavarni :) a wimpeket, akkor ehhez rátok is szükség van, méghozzá az árak szerverenkénti, és napi szintű frissítéséhez, ami kézi munka.

Kérlek, segítsétek egymást, és szucslajost azzal, hogy ezt megoldjátok. Lehetőleg minél magasabb szinten álló játékosokat kerersünk, és azok együttműködésére is számítunk, akik már régóta várják a WimProz-táblát.

A számolótábla megtalálható itt:
http://szerver5.szentlaszloert.koznet.hu/farm/

Reméljük, sokan tudjátok majd eredményesen használni, és a közös munka meg fogja hozni a gyümölcsét!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

szucslajos

Re: WimProz számolótábla ÉKT-hoz

HozzászólásSzerző: szucslajos » 2010.07.26. 13:31

csipkebogyó írta:
Kérlek, segítsétek egymást,
A számolótábla megtalálható itt:
http://szerver5.szentlaszloert.koznet.hu/wimp/ekt/
Reméljük, sokan tudjátok majd eredményesen használni, és a közös munka meg fogja hozni a gyümölcsét!

Én a 21. szintig az 1-es szerver árait minden nap reggel frissítem. De ha napközben valaki aktualizálja az épp árakkal akár csak 1 terméket is már pontosabb adatokkal tudunk szolgálni a többi használó részére
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szucslajos 2010.08.18. 13:56-kor.

Plumeria

HozzászólásSzerző: Plumeria » 2010.08.09. 07:47

Sziasztok !

LAJOS Szuper a táblázat !!! GRATULA ÉS KÖSZÖNET :)

kérek egy kis segítséget :
Mennyiért venné meg részt nem tudom " frissíteni " - a legelső beírás marad mindig meg ;) / a többi vevő nem annyi pénzt hozott :D :D :roll: /

Szép Napocskásat !

Plumeria

HozzászólásSzerző: Plumeria » 2010.08.10. 11:52

Megfejtettem :)

...hátha másnak is jól jön .

1. ár frissítés
2. mennyiért veszi meg - beírni ( ekkor frissíti mindig az új ajánlatra , ezzel a lépéssel volt a bi-bi)
3. nézem - rákatt
4. kínálat - beírni
5. kínálat - rákatt

és lásss csodát megmondja új vevőre is :)

Szép Napot !

szucslajos

HozzászólásSzerző: szucslajos » 2010.08.11. 05:21

Pompas kutyatej írta:Sziasztok !

LAJOS Szuper a táblázat !!! GRATULA ÉS KÖSZÖNET :)

kérek egy kis segítséget :
Mennyiért venné meg részt nem tudom " frissíteni " - a legelső beírás marad mindig meg ;) / a többi vevő nem annyi pénzt hozott :D :D :roll: /

Szép Napocskásat !

Bocs hogy nem irtam HELP-et hozza. De amint lesz idöm beirom, hogy mi a sorrend. Igy is 3 gyerek ul a gepek elott es ultetik a buzat nekem. Meg bele kellene meg tennem a haltapokat is. Igyekszem!!!

tinyi-tanyi

HozzászólásSzerző: tinyi-tanyi » 2010.08.11. 05:36

Köszi, tényleg nagyon hasznos ez a tábla! Nekem az adatok frissítésével van gondom. Kijavítom az aktuális árakra, nyomom a javítás gombot, úgy néz ki mintha elmentette volna, de amikor beírom egy új vevő ajánlatát, már a régi árakkal számol. Pl. a majonéz ára nagyon feltűnő: a táblázatban valami 48, a piaci ár meg 50 felett van. :? Szóval hogyan is kellene csinálnom, hogy ne dolgozzak hiába és a frissített árak ne vesszenek el?

szucslajos

HozzászólásSzerző: szucslajos » 2010.08.11. 07:43

tinyi-tanyi írta: Pl. a majonéz ára nagyon feltűnő: a táblázatban valami 48, a piaci ár meg 50 felett van. ?

Igazad van Fu tol felfele a diszhalaktol nem ira at az ujra.
Igyekszem javitani a hibat. addig manualisan atirom

szucslajos

HozzászólásSzerző: szucslajos » 2010.08.11. 08:12

szucslajos írta:
tinyi-tanyi írta: Pl. a majonéz ára nagyon feltűnő: a táblázatban valami 48, a piaci ár meg 50 felett van. ?

Igazad van Fu tol felfele a diszhalaktol nem ira at az ujra.
Igyekszem javitani a hibat. addig manualisan atirom

Javítva! Hiba az emberi tényezőben volt. diszhal szó elé véletlen bekerült 1 space

tinyi-tanyi

HozzászólásSzerző: tinyi-tanyi » 2010.08.11. 18:28

Köszi!
Nagyon jó az is, hogy írtál mankót a kezdőknek, de ettől előállt, hogy nincs egymás mellett a termék és az az ablak, ahova be kell írnom, mennyit is kér az adott termékből a kedves vevő. A képernyő teljes szélességében van megnyitva az ablak, mégis torlódik az előző oszlop, és elviszi mellőle a megfelelő "likat". Ha még a mankót egy kicsit összeszűkítenéd... ;)

szucslajos

HozzászólásSzerző: szucslajos » 2010.08.11. 20:21

tinyi-tanyi írta: nincs egymás mellett a termék és az az ablak, ahova be kell írnom, mennyit is kér az adott termékből a kedves vevő. A képernyő teljes szélességében van megnyitva az ablak, mégis torlódik az előző oszlop, és elviszi mellőle a megfelelő "likat". Ha még a mankót egy kicsit összeszűkítenéd... ;)

Inkabb attettem mashova. Bocs!

Vissza: “Általános”