2. polc megvásárlása

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
nonoka86

2. polc megvásárlása

Hozzászólás Szerző: nonoka86 » 2015.12.20. 22:01

Nem tudom megvenni a második polcot, annak ellenére sem, hogy már teljesítettem a 18. feladatot, meg is kaptam a pontokat. A 19. feladathoz is adtam le már terményt, mégsem engedi megvenni a második polcot, sokadszori próbálgatásra sem. Csak azt írja a lakatnál, hogy a 18. feladattal válik megvásárolhatóvá.
Mi lehet a probléma? Nem teljesítettem valamit, vagy hiba történt? Előre is köszönöm a választ.

Hanga

Re: 2. polc megvásárlása

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.12.21. 00:42

Szia

Írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/ Ott tudnak neked segíteni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

juszufka54

Hozzászólás Szerző: juszufka54 » 2016.01.05. 17:01

Hanga a második polchoz nem prémium tagság kell??
Kérlek ird ha nem jól tudom ,mert én is evvel küzdők.Már lassan több cucc van le csuszva a polcról mint ami fent van :(

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2016.01.05. 18:07

juszufka54 írta:Hanga a második polchoz nem prémium tagság kell??
Kérlek ird ha nem jól tudom ,mert én is evvel küzdők.Már lassan több cucc van le csuszva a polcról mint ami fent van :(
Szia

A 3. polchoz kell prémiumtagság. A 2. polchoz csak az kell, hogy teljesítsd az egyéni feladatsor 18. feladatát.

Kép Kép

Bővebben:
Kép

Növényi/állati termékek és dekorációk polcai

Kép

Az első polcod rögtön a játék elején rendelkezésedre áll. A vásárolt termények és dísztárgyak automatikusan a polcra kerülnek.
Fontos tudni, hogy a dísztárgyaknak mindig 2 helyre van szükségük a polcon.

Ha a polcod megtelt még mielőtt megvetted volna a második polcodat, akkor egyszerűen küldj el szerződéssel pár terméket saját magadnak. Ha újra szükséged van a termékre, akkor csak vond vissza a szerződést. Figyelj arra, hogy ekkor legyen hely a polcodon, különben nem fogod tudni visszavonni a szerződést.

Feladatok teljesítésével elérhetővé teheted magad számára egy 2. polc, sőt - prémiumtagsággal - akár egy 3., 4. és 5. polc vásárlásának lehetőségét is.

Kód: Egész kijelölése

Polc        Egyéni feladat       Ár         Prémiumos?

2.               18.       12.500,00 kT       nem
 3.               31.       26.600.00 kt       igen
 4.               31.       56.600,00 kT       igen
 5.               31.      150.000,00 kT       igen
Ezeket a parasztházadban tudod majd megvásárolni.

Mikor lejár a prémiumtagságod, akkor más prémiumtartalmakhoz hasonlóan a prémiumpolcok is elérhetetlenné válnak, a rajtuk tárolt termékek a normál polcra csúsznak (már, ha volt ott hely, ha nem volt, akkor láthatatlanul sorban állnak a normál polcon a termékek, azaz akkor jelennek meg, ha felszabadul számukra egy hely).
Ha újra aktiválod a prémiumtagságot, akkor a prémiumpolcok is újra elérhetőek lesznek azok tartalmával együtt.

Dekopolc

Kép

A 38. egyéni feladat teljesítésével lehetővé válik egy további polc vásárlása a dísztárgyak számára. A dekopolc egy prémiumpolc, amelyet 48.700 kT-ért megvásárolhatsz a parasztházadban.

Kép

Itt tárolhatsz minden dísztárgyat, amid csak van, azaz a normál polcodat a dísztárgyak nem terhelik tovább.
A dekopolc mérete végtelen, soha nem telik be, mindig lesz rajta hely az új dísztárgyaknak.

Ha lejárt a prémiumtagságod, akkor a dekopolcod átmenetileg nem lesz elérhető.

Egyéb polcok

A pikniktermékek Kép és a vásártéri termékek Kép polcai a területek aktiválása után automatikusan elérhetővé válnak. Itt nincs szükség további polcok vásárlására, mert ha betelik, a rendszer nyit egy újat.

Az olajtermékek polca Kép a 31. szinttel válik elérhetővé.

A malomban süthető bónuszbigyók a parasztházad alá egy kihúzható polcra kerülnek, ott tudod őket aktiválni. A haleledel és turbo-haleledel aktiválásához a fő polcaidon kell szabad helynek lennie (növényi/állati termékek polcai).

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Általános”