kérés a fórummal kapcsolatban

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
minya54

kérés a fórummal kapcsolatban

HozzászólásSzerző: minya54 » 2015.11.19. 21:40

nem akartam új oldalt nyitni,remélem látni fogod drága Hanga!!ezerrel menti mindenki a topikokat,de én sajna lassan haladok.hiába vagyok nyögdíjas,időm véges.nem ülhetek mindig gép előtt.a kunyhóba beírnád meddig kapunk haladékot?legalább ezt tegyétek meg nekünk.annak aki dolgozik főleg eszméletlen húzós,főleg az ő nevükben is kérném az elegendő időt.mert hát ugye,mi nem tudjuk mikor lesznek törölve,illetve szűnik meg ez a fórum.előre is köszi a tájékoztatást.pusszancs!
Kép

Hanga

Re: kérés a fórummal kapcsolatban

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.20. 05:58

minya54 írta:nem akartam új oldalt nyitni,remélem látni fogod drága Hanga!!ezerrel menti mindenki a topikokat,de én sajna lassan haladok.hiába vagyok nyögdíjas,időm véges.nem ülhetek mindig gép előtt.a kunyhóba beírnád meddig kapunk haladékot?legalább ezt tegyétek meg nekünk.annak aki dolgozik főleg eszméletlen húzós,főleg az ő nevükben is kérném az elegendő időt.mert hát ugye,mi nem tudjuk mikor lesznek törölve,illetve szűnik meg ez a fórum.előre is köszi a tájékoztatást.pusszancs!

Szia

Még nincs időpont, ha lesz, arról mindenkit tájékoztatni fogok.
Mennyi időre lenne szükségetek?
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2015.11.20. 06:48

erről tuti adatot nem tudok :? de 1 biztos,2-3 nap nem elég.még nekem sem,pedig jobban ráérek gép elé ülni.a legtöbb idő ssuginak és Johnnynak kell azt tudom,sok topik van ami kedves nekik.ha eltudnám érni a max időt amit adhattok igen örülnék neki.barátaim "legyőztek"mégis megyek majd én is.hétvégén nem leszek itthon,ma délben indulunk,így a hétvége teljesen kiesik nekem.telóról meg nem tudom megoldani.szóval segítetek nekünk?bízom benne,hisz ti tudjátok a legjobban,hogy ez fontos nekünk diliseknek :P sajnálom,hogy Gabesznak nem tudok írni,így kérlek mond meg neki mi az óhajunk,sóhajunk.talán Ő tud egy kis haladékot kérni.előre is köszönöm nektek .puszillak :!:
Kép

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.20. 09:10

minya54 írta:erről tuti adatot nem tudok :? de 1 biztos,2-3 nap nem elég.még nekem sem,pedig jobban ráérek gép elé ülni.a legtöbb idő ssuginak és Johnnynak kell azt tudom,sok topik van ami kedves nekik.ha eltudnám érni a max időt amit adhattok igen örülnék neki.barátaim "legyőztek"mégis megyek majd én is.hétvégén nem leszek itthon,ma délben indulunk,így a hétvége teljesen kiesik nekem.telóról meg nem tudom megoldani.szóval segítetek nekünk?bízom benne,hisz ti tudjátok a legjobban,hogy ez fontos nekünk diliseknek :P sajnálom,hogy Gabesznak nem tudok írni,így kérlek mond meg neki mi az óhajunk,sóhajunk.talán Ő tud egy kis haladékot kérni.előre is köszönöm nektek .puszillak :!:

Nem 2-3 nap múlva lesz lezárva a fórum. :) Lesz előtte a fórumon egy hivatalos bejelentés időponttal. Csak még nem kértem időpontot azért, hogy némileg eltolódjon a határidő, de rá fogok kérdezni, ezért kérdeztem mennyi időre van szükségetek, mert ha szükséges, úgy próbálok záróidőpontot egyeztetni, hogy az nektek is jó legyen.

Örülök, hogy "legyőztek". :) Hiányoznál a többieknek és nekünk is. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2015.11.20. 10:21

jaj édes istenem,de kedves vagy :oops: pedig sokat morgolódok :lol: :lol: előre is köszönjük a segítséged,többiek is tuti örülni fognak!megyek is a nagyiba és "átidézlek"ha nem bánod :oops: egy nagy-nagy ölelés neked!na jóóóó Gabesznak is csak úgy minyásan :mrgreen:
Kép

Vissza: “Általános”