5. tanya

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
sireli

5. tanya

HozzászólásSzerző: sireli » 2015.11.11. 09:29

Lehet, hogy én nem vagyok normális, és béna is vagyok, de sehol nem találok leírást az 5. tanyáról. Vagy legalábbis sikerült alaposan eldugni! Mivel nem találtam, bepróbálkoztam. Igaz, hogy több mint 500 ezer kT-ba került, reméltem, hogy új területeket tudok művelés alá vonni. :)
Erre mit kaptam???
Egy területet, amit meg kellett tisztítani. Majd kiderült, hogy CSAK, kizárólag "egzotikus" termékeket lehet termelni!?! Talán jó lett volna ezt előre tudni!!! És természetesen nem lehet ilyen termékeket csak úgy megvenni, mondjuk a terményboltban!?! Hol a pics.be vegyek? Keresgéljek órákig???

Sajnos a játék informatikusai egymással sem beszélnek, hiszen minden felület más és más motorral, beállítással megy. A piac adatbázisa konkrétan két részre esett szét! A bevezetés előtti tesztelés sokat segítene!!! :twisted:

Építő jellegű kritikámra nem kérek választ! Eddig sem fogadták meg. De egy szerény segítséget elfogadnék használati utasítás gyanánt.

Esetleg vissza adnám az 5. tanyát, mert el ment a kedvem tőle. Inkább fejleszteném abból az összegből a 4-et!!!

További szép napot!

sireli

Hanga

Re: 5. tanya

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.11. 09:33

sireli írta:Lehet, hogy én nem vagyok normális, és béna is vagyok, de sehol nem találok leírást az 5. tanyáról. Vagy legalábbis sikerült alaposan eldugni! Mivel nem találtam, bepróbálkoztam. Igaz, hogy több mint 500 ezer kT-ba került, reméltem, hogy új területeket tudok művelés alá vonni. :)
Erre mit kaptam???
Egy területet, amit meg kellett tisztítani. Majd kiderült, hogy CSAK, kizárólag "egzotikus" termékeket lehet termelni!?! Talán jó lett volna ezt előre tudni!!! És természetesen nem lehet ilyen termékeket csak úgy megvenni, mondjuk a terményboltban!?! Hol a pics.be vegyek? Keresgéljek órákig???

Sajnos a játék informatikusai egymással sem beszélnek, hiszen minden felület más és más motorral, beállítással megy. A piac adatbázisa konkrétan két részre esett szét! A bevezetés előtti tesztelés sokat segítene!!! :twisted:

Építő jellegű kritikámra nem kérek választ! Eddig sem fogadták meg. De egy szerény segítséget elfogadnék használati utasítás gyanánt.

Esetleg vissza adnám az 5. tanyát, mert el ment a kedvem tőle. Inkább fejleszteném abból az összegből a 4-et!!!

További szép napot!

sireli

Olvasd el ezt a témát: viewtopic.php?f=194&t=25409
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

sireli

HozzászólásSzerző: sireli » 2015.11.11. 09:42

Köszönöm!
Jó lett volna ezt előre tudni! Egy lépést sem tettem volna, ha ezt tudom...

Kérem vissza a régi tanyámat! Ezt szedjétek le róla!!! :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.11. 15:22

sireli írta:Köszönöm!
Jó lett volna ezt előre tudni! Egy lépést sem tettem volna, ha ezt tudom...

Kérem vissza a régi tanyámat! Ezt szedjétek le róla!!! :(

Lehetett előre tudni, A Bejelentések fórumrészben az újítás bevezetése óta, azaz majdnem egy hónapja ott van a leírás. Sajnálom, hogy számodra nem jött be az új tanya, de műveletek visszavonására nincs lehetőség. Azt tudom ajánlani, hogy a többi földterületet aktiválva, ha nincs szükséged ilyen típusú szántóra, akkor építs termelőegységeket. Bionafta telepen, klubházon és póniudvaron kívül bármit felhúzhatsz a szabad földterületeiden.

sireli

HozzászólásSzerző: sireli » 2015.11.11. 15:32

Akkor a cím megadása nem volt szerencsés! Nem hiszem, hogy erre asszociálna mindenki a bejelentések szóra. Pont ezért adtam ennek az 5. tanya nevet, hogy más hamarabb megtalálja...
A fejlesztéseket folytatom, ezt a tanyát meg majd lassan megismerem. De továbbra sem látom, hogy megérné például a bionafta gyártás. A piacon nem nagyon van, az ára sem egetrengető. A felhasználása pedig, a fórumon hozzászólók szerint sem vonzó. Üresen elviszi a semmit, de "üzemanyagot" azért fogyaszt!?!
A piaci résnek viszont hozzáláthatna valaki!!!

sireli

HozzászólásSzerző: sireli » 2015.11.15. 20:55

Továbbra sem értem a koncepciót...
Ahhoz, hogy ültetni tudjak valamit a frissen vett 5. tanyára, ki kell takarítani, majd egy feladatot megcsinálni. Mert ananász csak akkor lesz. Ezek után ötből varázsoljak több mint ezer darabot. Ja, és ezt az 5. tanyáról a főtanyára kellene szállítani! Természetesen bionafta kell hozzá, amit a piacon sem lehet kapni. És persze, üresen kell elküldenem a szekeret. Csak így tudom elszállítani, hogy be tudjam tenni a feladatba. Miért is nem lehet erről a polcról beadni a feladatot?!?
Hová lehet bionafta üzemet építeni?
Mennyiért?
Mennyit hoz?
Egy leírás erről is érdekelne! :)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.15. 22:13

sireli írta:Továbbra sem értem a koncepciót...
Ahhoz, hogy ültetni tudjak valamit a frissen vett 5. tanyára, ki kell takarítani, majd egy feladatot megcsinálni. Mert ananász csak akkor lesz. Ezek után ötből varázsoljak több mint ezer darabot. Ja, és ezt az 5. tanyáról a főtanyára kellene szállítani! Természetesen bionafta kell hozzá, amit a piacon sem lehet kapni. És persze, üresen kell elküldenem a szekeret. Csak így tudom elszállítani, hogy be tudjam tenni a feladatba. Miért is nem lehet erről a polcról beadni a feladatot?!?

Nem tudom, de a feladat normál tanyán előállítható termékeket is kér, szóval ha az 5. tanyám lehetne teljesíteni a feladatot, akkor is szükség lenne fuvarozásra. Vissza lehetne kérdezni, hogy miért nem lehet mindkét tanyatípusról beadni, de úgy gondolom, hogy ez hozzá tartozik a játékhoz és így kell elfogadni ahogy van.

Hová lehet bionafta üzemet építeni?

A főfarm 1-4 farmjának bármely területére.

Mennyiért?

Kép

Mennyit hoz?
Egy leírás erről is érdekelne! :)

Erre a kérdésre sajnos nem tudom a választ.

sireli

HozzászólásSzerző: sireli » 2015.11.16. 21:09

A feladatokhoz a normál tanyán előállítható termékeket a polcról egyszerűen, szállítás nélkül be lehet adni! Így továbbra sem tudom, mit szállítsak a fő tanyáról az 5-re?!?

A bionafta üzemhez + le kéne bontanom egyet az elég fullos, sok csillagos épületeimből! Vagy felszabadítani a 4. tanyán a 4. területet. Ami nem két fillér, akarom mondani tallér). Addig mit csináljak???

Na ezért tartom kidolgozatlannak ezt a fejlesztést!!! :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.16. 21:54

sireli írta:A feladatokhoz a normál tanyán előállítható termékeket a polcról egyszerűen, szállítás nélkül be lehet adni! Így továbbra sem tudom, mit szállítsak a fő tanyáról az 5-re?!?

Jelenleg semmit. Majd ha megszerzed a többi területet és felépítesz rajta termelőegységeket, akkor már valószínűleg ki tudod használni az utat.

A bionafta üzemhez + le kéne bontanom egyet az elég fullos, sok csillagos épületeimből! Vagy felszabadítani a 4. tanyán a 4. területet. Ami nem két fillér, akarom mondani tallér). Addig mit csináljak???

Na ezért tartom kidolgozatlannak ezt a fejlesztést!!! :(

Te döntöd el mihez kezdesz és, hogy lemondással, vagy türelemmel meg szeretnéd-e szerezni az 5. farm további 5 építési területét. Azt is megteheted, hogy lemondasz a funkcióról és játszol tovább úgy ahogy eddig.

zinajda

HozzászólásSzerző: zinajda » 2015.11.25. 09:35

Sziasztok!

Semmi bajom az 5. tanyával, azon kívül, hogy lehetetlen egy szántón letermelni több ezer egzotikus gyümölcsöt. A 2. szántót csak a 24. feladattal lehet aktiválni. Ez majd nyugdíjas koromban lesz! Ezen kellene változtatni. angry iconcry nicefrown veryangry

Vissza: “Általános”