Új tanya

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Smaragd29

Új tanya

Hozzászólás Szerző: Smaragd29 » 2015.10.15. 13:55

Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy mit takar az "Új tanya"-ként ma megjelent kis ablak a parasztházban. Még nem teljesítettem azt a feladatot, amivel újat tudnék várárolni, ezért nem értem, hogy miért ajánlja ezt fel a játék.
Ez valami mellék tanya lenne? Kerestem, de nem találtam róla leírást. Ha igen, miért jó, ha veszek egyet, amikor az ottani terményeket nem tudom értékesíteni?
Köszönettel, Smaragd

Hanga

Re: Új tanya

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.15. 15:15

Smaragd29 írta:Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy mit takar az "Új tanya"-ként ma megjelent kis ablak a parasztházban. Még nem teljesítettem azt a feladatot, amivel újat tudnék várárolni, ezért nem értem, hogy miért ajánlja ezt fel a játék.
Ez valami mellék tanya lenne? Kerestem, de nem találtam róla leírást. Ha igen, miért jó, ha veszek egyet, amikor az ottani terményeket nem tudom értékesíteni?
Köszönettel, Smaragd
Szia

Előre felajánlja a rendszer. Ha teljesítetted az új tanyához szükséges feladatot, akkor meg is tudod vásárolni.
Különálló tanyából jelenleg csak 1 van, az 5. ami a 40. szinttől vásárolható meg. Erről bővebben itt olvashatsz: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=194&t=25409
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Általános”