Érme

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
italiana

Érme

HozzászólásSzerző: italiana » 2015.07.14. 14:38

Sziasztok !

Én az érmékkel kapcsolatban szeretném véleményem kinyilvánítani. Véleményem szerint (tagjaink véleménye is) az érme piaci árát maximálni kellene, mint azt a többi áruval is megtették az üzemeltetők. Ezeket az árakat ami most van a piacon az érménél, már nem lehet bírni, az lesz a vége, hogy hiába lesz kapható a piacon az érme, nem lesz aki megvegye, mert kihullanak azok a játékosok akik érmevásárlók, ugyanis prémium nélkül eltűnnek a szántók, rengeteg dolog elérhetetlen lesz és semmivé válik a játék öröme. Értem én, hogy fontos, hogy érmét vegyenek a játékosok, mert abból tudjátok bővíteni a játék színvonalát, de ha kénytelenek lesznek elmenni azok a játékosok akik az érme vásárlóktól veszik az érmét, mert nem tudják finanszírozni, akkor a színvonalat sem lehet fejleszteni!!!!!
Bízom benne, hogy értelmes, józanul gondolkodó szervezők ezt elolvassák, és tesznek is érte valamit !! Én imádom ezt a játékot, szerintem a netvilág legjobb játéka, szinte a kezdetektől játszom, néha a prémiumra vásárlok érmét, mégsem bírom sokáig én sem. Hát még azok, akik a játék öröméért játszák ezt a játékot. Jó lenne ezen elgondolkodnotok szervezők !!! Ez egy csúcsszuper játék, kár lenne érte, ha taccsra menne(((

Üdv: italiana

zajcseknt

Re: Érme

HozzászólásSzerző: zajcseknt » 2015.07.14. 18:26

Sziasztok!

Egyetértek!!!

Annyit fűznék hozzá, hogy egyes "gazdag" játékosok, - akik tele vannak pénzzel - erőfölényükkel élve, vagy inkább visszaélve, már 100.000 kT felett árulják az érmét. Ez rablás!!! A piacon 390.000 kT. Ezt nem lehet kitermelni. Valami gátat kellene szabni az áraknak. Esetleg egy "Érme Bank"-ot kellene csinálni, ahol minden játékos naponta maximum 2 érmét tudna vásárolni kedvezményesen. ez épp elég lenne arra, hogy a prémiumra összegyűjtse az érméket. Ha másra akar érmét, arra ott van a piac, és a dílerek. Így megmaradhatna a játék szépsége és az is tudna játszani akinek más szórakozásra nem telik.

Remélem, sokan csatlakoznak Italianahoz és lesz valami foganatja a felvetésének. Én szurkolok Neki!!!

edus72

HozzászólásSzerző: edus72 » 2015.07.18. 15:11

Sziasztok!

Például a 100.000 kt/db áron piacra tett érme után az eladó 32.125 krumplitallért kap. Az érme utáni piaci díjat kellene eltörölni!!!!

edus72

HozzászólásSzerző: edus72 » 2015.07.18. 15:18

edus72 írta:Sziasztok!

Például a 100.000 kt/db áron piacra tett érme után az eladó 32.125 krumplitallért kap. Érménél miért nem csak 10% adót von le??? Az érme utáni piaci díjat kellene eltörölni!!!!

vivi48

HozzászólásSzerző: vivi48 » 2015.07.22. 19:36

nem kéne olyan sokat kérni a tallérért többen és többet vásárolnának a játék kedvelők.
Nagyon pénzéhes a játék, elhisszük, hogy fenn kell tartani, fejleszteni, na de nem 1o en játszunk vele a világon!!!!!!!!!!!!!

A másik!

Most hirdetik, hogy akár 6o % kal is több érmét kap ugyanazért a pénzért, vagyis nyári akciót, de változás nincs
UGYAN ÚGY 54 ÉRMÉT ADNAK 2O32 FT ÉRT,MINT MIKOR NINCS AKCIÓBA, AKKOR HOL AZ AKCIÓ AMIT HIRDETNEK? HA meghirdetnek egy nyári akciót nem kéne betartani?ha az 6O % AKKOR 87 TALLÉRT KÉNE KAPNUNK !!!!!
[b]HA AKCIÓ AKKOR MIÉRT NEM TARTJÁK BE? VAGY NEM JÓL ÉRTELMEZZÜK?
[/b]
üdvözlettel vivi48

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.22. 21:23

vivi48 írta:nem kéne olyan sokat kérni a tallérért többen és többet vásárolnának a játék kedvelők.
Nagyon pénzéhes a játék, elhisszük, hogy fenn kell tartani, fejleszteni, na de nem 1o en játszunk vele a világon!!!!!!!!!!!!!

Mindenki maga dönti el, hogy vásárol-e prémiumvalutát, vagy sem és azt is, hogy mely vásárlási formát választja. Van olcsóbb és drágább is, melyben nem az érme a drága, hanem a szolgáltatás.

A másik!

Most hirdetik, hogy akár 6o % kal is több érmét kap ugyanazért a pénzért, vagyis nyári akciót, de változás nincs
UGYAN ÚGY 54 ÉRMÉT ADNAK 2O32 FT ÉRT,MINT MIKOR NINCS AKCIÓBA, AKKOR HOL AZ AKCIÓ AMIT HIRDETNEK? HA meghirdetnek egy nyári akciót nem kéne betartani?ha az 6O % AKKOR 87 TALLÉRT KÉNE KAPNUNK !!!!!
[b]HA AKCIÓ AKKOR MIÉRT NEM TARTJÁK BE? VAGY NEM JÓL ÉRTELMEZZÜK?
[/b]
üdvözlettel vivi48

Nem olvastad el a részleteket.

Kép

*Fontos: ez az akció a telefonos és SMS-vásárlási módokra technikai okokból nem vonatkozik.

Nagy nyári bónuszakció!: viewtopic.php?f=493&t=25083
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

vivi48

HozzászólásSzerző: vivi48 » 2015.07.23. 16:50

ez akkor amolyan nesze semmi fogd meg jól! Mivel legtöbben SMS el vásárolják,és arra nem vonatkozik., Erről ennyit.
kérdésemre kapott válasz:

"Mindenki maga dönti el, hogy vásárol-e prémiumvalutát, vagy sem és azt is, hogy mely vásárlási formát választja. Van olcsóbb és drágább is, melyben nem az érme a drága, hanem a szolgáltatás."

Nekem az a jó, ha jókedvvel vidáman játszom,és nem kell közben mocskos anyagiakra gondolni, az Upjers-nek meg, hogy minél többen játszunk. Na de ha ilyen drága az úgynevezett "ingyenes" játék, előbb utóbb elmaradnak a fizetős játékosok . Venni se lehet a piacon,mert olyan drága, hogy megfizethetetlen., olyan drága, hogy több napig, hónapig kell játszania,tehát akkor ez zsákutca? üdv vivi

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.23. 17:47

vivi48 írta:ez akkor amolyan nesze semmi fogd meg jól! Mivel legtöbben SMS el vásárolják,és arra nem vonatkozik., Erről ennyit.
kérdésemre kapott válasz:

"Mindenki maga dönti el, hogy vásárol-e prémiumvalutát, vagy sem és azt is, hogy mely vásárlási formát választja. Van olcsóbb és drágább is, melyben nem az érme a drága, hanem a szolgáltatás."

Nekem az a jó, ha jókedvvel vidáman játszom,és nem kell közben mocskos anyagiakra gondolni, az Upjers-nek meg, hogy minél többen játszunk. Na de ha ilyen drága az úgynevezett "ingyenes" játék, előbb utóbb elmaradnak a fizetős játékosok . Venni se lehet a piacon,mert olyan drága, hogy megfizethetetlen., olyan drága, hogy több napig, hónapig kell játszania,tehát akkor ez zsákutca? üdv vivi

Nem "nesze semmi fogd meg jól". Jelen esetben te 2032 Ft-ért 54 érmét vásárolsz telefonon, de ezért az összegért más vásárlási móddal 76 érmét kapnál (akció nélkül).

Olvasd el a Vásárlási segédletet, ott láthatod milyen vásárlási módok vannak: viewtopic.php?f=452&t=22620

Ami pedig az ingyenes játékot illeti, arról itt olvashatsz bővebben: viewtopic.php?f=452&t=22618

Az akciókkal kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy szokott lenni olyan is ami csak telefonos vásárlásokra érvényes. Legutóbb ilyen a Pünkösdi SMS- és telefonos bónuszakció volt: viewtopic.php?f=194&t=25022

Riti3335

HozzászólásSzerző: Riti3335 » 2015.10.23. 06:19

Nekem olyan problémám van, hogy telefonon szeretnék érmét rendelni, de nem megy. :( Csak pittyeg! Van mindig foglalt? :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.23. 14:54

Riti3335 írta:Nekem olyan problémám van, hogy telefonon szeretnék érmét rendelni, de nem megy. :( Csak pittyeg! Van mindig foglalt? :(

Szia

Ha nem vonódott le az összeg a számládról, akkor később próbáld meg a vásárlást újra.

Olvasd el a Vásárlási segédletet: viewtopic.php?f=452&t=22620

Vissza: “Általános”