szülinapi játék

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
-Hableány-

szülinapi játék

Hozzászólás Szerző: -Hableány- » 2014.10.20. 08:58

sziasztok!kaptunk a vitrinbe ajándékot a 4 szülinap alkalmábol viszont nem lett játék ami szokott lenni fent a sarokban,utolsó a birkás volt és elég rég,nem lehetne valami játékot betenni hogy egy kis izgalom is legyen a tanyán néha?köszike nicesmile

Hanga

Re: szülinapi játék

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.10.20. 10:18

-Hableány- írta:sziasztok!kaptunk a vitrinbe ajándékot a 4 szülinap alkalmábol viszont nem lett játék ami szokott lenni fent a sarokban,utolsó a birkás volt és elég rég,nem lehetne valami játékot betenni hogy egy kis izgalom is legyen a tanyán néha?köszike nicesmile
Szia

Szerintem a Járműcsarnok volt idén a szülinapi ajándék.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

-Hableány-

Hozzászólás Szerző: -Hableány- » 2014.10.22. 08:47

szia Hanga :!: Háát én nem mondanám szülinapi ajándéknak azt amit meg kell venni én a megszokott sarokban lévő kis játékra gondoltam nicefrown De mindegy lehet éntőlemKépis

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.10.22. 09:26

Szia

Tudom, hogy a megszokott ajándékra gondoltál, de szerintem ez a fejlesztés is szép ajándéknak. A kicsiknek cél, a nagyobbaknak meg újabb lehetőség a már megszokottá vált játékmenet mellett. :)

Ne légy szomorú. Lesz még ünnep és szerintem biztos lesz még minijáték is. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

voyage

Hozzászólás Szerző: voyage » 2014.10.22. 22:03

Sziasztok!

Én is jobban örültem volna a játékocskának a sarokban. Jobban, mint az ültetvénynek, amivel ugyanúgy nem tudok mit kezdeni, mint a lovardával, vagy a hasonló korábbi fejlesztésekkel. Mert ugyanis hová tegyem? Mert vettem prémiumot, de még prémiummal se tudok hova tenni egy rakás épületet. A pénz meg igen lassan gyűlik, e téren is áll a játék, legalábbis nálam, a faiskolánál például nem éri meg a vevőknek eladni, ahogy halad az ember a feladatokkal, úgy adnak egyre kevesebbet a vevők. A kajáldát se csinálom, mert ott se éri meg kiszolgálni a vevőket. A fő tanya vevőinek jó része se ad rendes árat, nálam legalábbis. Így mi értelme ilyet fejleszteni? Annak meg, akinek nincs prémiuma, nem cél, hanem lehetetlen ezeket használni, hiszen még az alap termelő épületeket se tudják hova tenni. Esetleg úgy öt-hat év alatt megvehetnek a negyedik tanyán egy, netán két területet, ami közel sem elég. Arra akarnék kilyukadni, hogy talán inkább a területszámot lehetne növelni, belátható időn belül elérhető módon, vagy a meglévőket hamarabb hozzáférhetővé tenni, mielőtt még nyugdíjba mennék, hogy úgy mondjam. Ez legalábbis nekem jobb szülinapi ajándék lenne.
Köszönöm.

-Hableány-

Hozzászólás Szerző: -Hableány- » 2014.10.31. 06:06

Sziasztok! na tessék reklamálok a játék miatt és máris kaptunk egy Helloweni játékocskát a sarokba,nagyon köszönöm az upjersnek mert ezt sokan élvezik nicesmile

Válasz küldése

Vissza: “Általános”