Tigrisliliom és légyölő galóca

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Gabesz

Re: Tigrisliliom és légyölő galóca

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.11.25. 16:33

Dorr: nem tudom százasra, mert én nem vagyok programozó. Nem biztos, hogy nem történhet meg betakarításkor is, de tegyük fel, hogy nem történik meg, akkor ennek valamilyen programozástechnikai oka van.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

rakisaci

HozzászólásSzerző: rakisaci » 2015.01.06. 10:52

Nagyon szomorú vagyok immár harmadszor. Ismét megtörtént, hogy csokrot akartam kötni a tigrisliliomból, és amikor készülnie kellett volna, egyszerűen a csokor eltűnt, vele a liliom is és a többi virág. Ez már előzőleg is megtörtént a galócával és a liliommal is, amiről írtam levelet is. Azóta ez az egy liliom jött nekem is végre, és örültem, de az örömöm csak eddig tartott. Sajnos én sem kaptam vissza a virágokat, sem a pénzt!
Egészen elment a kedvem, legszívesebben megszüntetném a virágos kertet, csakhogy nem lehet visszakapni azt a sok pénzt, amit már beleinvesztáltam.
Üdvözlettel.

Dorr

HozzászólásSzerző: Dorr » 2015.01.12. 07:14

Gabesz: Köszönöm a választ, őszintén szólva nem vártam, hogy válaszolsz a provokatív jellegű kérdésre, azért is nem néztem előbb. Amit írtál az annyira nem alapdolog, a torkosréten vagy a faiskolánál ilyenkor kiírja, hogy hiba történt, és nem vesz le semmit plusszba. Arról van szó, hogy itt más tárolt eljárást alkalmaznak, és mivel a jó volt először kifejlesztve csak szándékos szivatásra tudok gondolni. Ha van más ötleted szívesen fogadom.
Ma reggel ugyanaz történt a galócacsokrommal, mint rakisaci tigrisliliomos csokrával. Pipára kattintva semmi, fél perc után elvette az összetevőket és a pénzt, de nem kezdte el a csokor készítését. Ez is normális, hogy hónapok óta fennáll ez a hibalehetőség a növényszörnytermesztésnél és az evőversenynél? (Tudom, ez is provokatív.)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.01.12. 16:47

Nézzétek, nem tudok ott lenni sajnos mindeni játékosnál. Nem tudom, hogy miért írtok ide ilyen sűrűn erről a galócaeltűnésről, csokoreltűnésről, meg a többi. Én azt tudom, hogy alapvetően semmi nem tűnik el a játékosok fiókjairól és sok-sok ezernyi játékos minden nap gond nélkül játszik. Persze mindig van játékos, aki valamit eltűnni érzékel, ezek az esetek 99%-ban félreértések. Vagy esetleg valamiféle megjelenítési/betöltési/internetes/duplakattintásos gond merül fel, amire meg számítani kell, mert ez nem letöltött és telepített, hanem online játék. Ha pl. egy pillanatra elmegy a neted, akkor pont azt fogod tapasztalni, hogy nem történik semmi a kattintásod után, majd csak akkor, ha visszaállt a net, de ha addig már kétszer is kiadtad a parancsot, akár kétszer is elvégződhet a művelet.
Lényeg a lényeg, tessék óvatosan kattintgatni, sose kattints kétszer rutinból, vedd figyelembe a millió lehetséges félreértést, vedd figyelembe, hogy ez online játék és akkor szerintem eleve nem fog eltűnni az a galóca (amúgy nem is igen tűnhet el, max. valami egészen speciális esetben).
Többet nem tudok sajnos mondani, nem fogom tudni senkinek alátámasztani, hogy halomszámra tűnik el neki játékhiba miatt a sok-sok galócája meg csokra, és mindez azért, mert a gonosz szervermumus szándékosan szívatja a játékos. Ezeket az elméleteket tessék elfeledni:).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Dorr

HozzászólásSzerző: Dorr » 2015.01.19. 09:10

Gabesz: Megértem, hogy valamennyire magadénak érzed a játékot, ls zavar, ha olyan hibák merülnek fel, melyekről te nem tehetsz. De ettől ezek még valós hibák, és rendkívül bosszantóak. Ma ismét megpróbáltam készíteni egy galócacsokrot, az eredmény ugyanaz volt, mint legutóbb. Rákattintottam egyet a csokorkészítési pipára, vártam, elvette a hozzávalókat, és nem kezdte el a gyártást. Ezúttal az egészet rögzítettem, megvan egy flv fájlban. Hova küldjem el, hogy te is megbizonyosodj róla, javítsák a hibát, és visszakapjam legalább a galócát?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.01.22. 11:17

Beszéltem erről a programozókkal, megnézik, mit tehetnek, hogy nem történik-e valami gubanc az adatbázis szintjén, és így tovább.
Esetleges konkrét gondok esetén: támogatás (link az aláírásomban).

trezi

HozzászólásSzerző: trezi » 2015.03.28. 19:18

Gabesz írta:Beszéltem erről a programozókkal, megnézik, mit tehetnek, hogy nem történik-e valami gubanc az adatbázis szintjén, és így tovább.
Esetleges konkrét gondok esetén: támogatás (link az aláírásomban).

Sziasztok!
Úgy tűnik még ez a probléma még mindig fennáll.
Éppen úgy jártam, mint az előző kartársak, 2db tigrisliliomom bánta nicefrown

Vissza: “Általános”