Tigrisliliom és légyölő galóca

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Dorr

Tigrisliliom és légyölő galóca

Hozzászólás Szerző: Dorr » 2014.09.12. 19:55

Nagyjából egy hónapja semmilyen ritka leletet nem kapok a virágtermesztésnél. Eleinte kb. 7-10 naponta kaptam egy-egy ritka leletet (tigrisliliomból többet, mint légyölő galócából), azután ez ritkult kb. 2-3 hétre, és most már teljesen elmaradt. Mitől függ, hogy mennyi ritka leletet kapok?

Gabesz

Re: Tigrisliliom és légyölő galóca

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.09.16. 17:51

Egyszerűen csak a szerencsétől. Termessz minél több virágot, és lesz, amikor megint kapsz galócát vagy tigrisliliomot.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

munóka

Hozzászólás Szerző: munóka » 2014.09.29. 15:45

Szia!Éppen csinálni szerettem volna egy légyölő galóca csokrot (volt 3 légyölő galóca ritka leletem)és amikor rákattintottam a készítésre nem akarta elkészíteni,és ráadásul "eltűnt" belőle kettő majd kiírta, hogy nincs elég pénzed.A maradék egyet el tudom készíteni,de mi lett a másik kettővel?Nagyon bosszantó, mert elég ritkán kapok ritka leletet!Válaszodat előre is köszönöm!!!!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.09.29. 16:48

munóka, sajnos nem tudok én se mindent visszanézni, tehát nem tudom neked megmondani, hogy pontosan mi történt. De azt tudom, hogy annak iszonyú pici a valószínűsége, hogy valamid csak úgy eltűnt szőrén-szálán. Tigrisliliomból most is kettőd van, nem keverted a légyölővel? Egy galócacsokrod pedig termelődik éppen. Valószínűleg valami ilyesmi a magyarázat.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

munóka

Hozzászólás Szerző: munóka » 2014.09.29. 20:24

Szia!3 darab légyölőm és 2 darab tigrisliliomom volt.Azért indítottam légyölő csokrot,mert abból volt több.Igen most termelődik egy csokor, de még ebből a galócásból volt 2. Na mindegy így jártam,kezdem a gyűjtögetést előlről.Köszi a választ.

Dorr

Hozzászólás Szerző: Dorr » 2014.11.06. 11:25

Gabesz, köszi a választ.

Találkoztam egy olyan hibával, hogy virágkoszorút akartam készíteni, rákattintottam, csak ki kellett volna pipálni a készítést, de itt lemerevedett a kép. Rákattintottam háromszor, de nem történt semmi, lecsuktam a "pipás" ablakot (jobb felső sarokban x), majd ismét megpróbálkoztam, ekkor már nekiállt a csokor készítésnek, de mind pénzből, mind alapanyagból három csokorra valót vont le. Nem az első eset volt, hogy lefagyott a kipipálási ablak, de először figyeltem meg, hogy mennyit is von le amikor végre elindul. Ezt mikor fogják javítani? Feltételezem, hogy nem én vagyok az egyetlen akinél a hiba előjött.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.11.14. 10:14

Dorr: soha ne kattints többször, ha úgy látod, hogy a böngésző nem reagál azonnal. Nem csak egy ilyen játékban, hanem a mindennapos netezés során is lehet ebből probléma, mert ha egy időben több befutó parancsot kap a szerver (pl. hirtelen helyreáll a kapcsolat és a böngésződ egy másodpercben lekommunikálja a parancsaidat a szerverrel), akkor valóban adódhat többszörös műveletvégzés. Ezt kivédeni nagyon nehéz, leginkább az a megoldás, hogy óvatosan kell kattintani és akkor a hasonló gondok elkerülhetők.

geri106

Hozzászólás Szerző: geri106 » 2014.11.23. 09:28

Sziasztok lenne egy kérdésem miért nem lehet eladni a galoca csokrot és a tigris liliom csokrot

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.11.23. 10:31

geri106 írta:Sziasztok lenne egy kérdésem miért nem lehet eladni a galoca csokrot és a tigris liliom csokrot
Szia

El lehet adni, de csak a virágvásárlóknak.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Dorr

Hozzászólás Szerző: Dorr » 2014.11.25. 09:54

Gabesz: köszönöm, észben tartom.
Azt nem tudod véletlenül, hogy betakarításnál miért nem jelentkezik sohasem ez a jelenség?

Válasz küldése

Vissza: “Általános”