Bejelentés és kérdés

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
nemes.jozsef

Bejelentés és kérdés

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2013.08.07. 21:04

Sziasztok!

Miért kapok olyan feladatot amihez nem lehet teljesíteni a feltételeket! Nem tudok 216 bonbont szerezni, venni mert nem vagyok azon a szinten!
Miért kell ilyen bonyolultan feltenni egy kérdést vagy bejelenteni a hibát?
Üdv:nemes.jozsef

Lunci

Re: Bejelentés és kérdés

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2013.08.08. 21:06

Szia, József!
A bonbonkonyha a harmincas szinttől érhető el. Ha a feladat bonbont kér, az azt jelenti, hogy előrébb vagy a feladatokkal, mint ahogy azt tudnád teljesíteni. Nincs más hátra, várnod kell, amíg eléred a harmincas szintet.
További jó játékot! :D

Piszike

Hozzászólás Szerző: Piszike » 2013.08.12. 17:08

Sziasztok!!

Hogyan lehetséges, hogy a 19. szinten vagyok és a 19. feladatot fogom most mar befejezni, és még továbbra sem érhető el számomra a 2. polc????

Azt írja ki, hogy csak a 18. feladat elvégzése után lehetséges. pfff a 19 nálam a 18 után van....

Vagy ez is csak a prémiumosoknak elérhető????

Köszike

zsuzsamama

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2013.08.12. 20:19

Piszike, a szobádban sincs a polcod :?: :?:
Én úgy emlékszem, hogy ott veheted át a 18.-ik feladat után, nézz be a parasztházad szobájába :P
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Piszike

Hozzászólás Szerző: Piszike » 2013.08.12. 21:19

....éééésss igen!!!! Köszike, erre nem jöttem rá. Igazából a parasztházzal annyira nem is foglalkoztam még... köszi a segítséget mégegyszer.. :D

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2013.11.28. 20:03

Sziasztok!
Mondja meg valaki, hogy miért jön elő az a szöveg, hogy nincs elég hely a polcon amikor csak elfogyott valami és a termést nem tudom leszedni ? Két polcom van a második nincs még félig sem.

Üdv: józsi :?:

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.11.28. 21:32

nemes.jozsef írta:Sziasztok!
Mondja meg valaki, hogy miért jön elő az a szöveg, hogy nincs elég hely a polcon amikor csak elfogyott valami és a termést nem tudom leszedni ? Két polcom van a második nincs még félig sem.

Üdv: józsi :?:
Szia

Töröld a gyorsítótárat. Ha azután is fennáll a probléma akkor írj a Támogatásnak.
(A második oldalon ne válassz fórumot csak kattints a "Következő"-re.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2013.12.01. 13:25

Kedves Hanga!

Köszönöm segítséged de még mindig nem vagyok kinn a vízből. Hol az a gyorsítótár amit írsz? Én nem vagyok profi számítógépes és sok mindent nem tudok.
Légyszi dedósan mond meg mit tegyek.

Üdv: Józsi :roll: :idea:

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.01. 13:32

nemes.jozsef írta:Kedves Hanga!

Köszönöm segítséged de még mindig nem vagyok kinn a vízből. Hol az a gyorsítótár amit írsz? Én nem vagyok profi számítógépes és sok mindent nem tudok.
Légyszi dedósan mond meg mit tegyek.

Üdv: Józsi :roll: :idea:
Szia

Kattints ide :) :
Gyorsítótár törlése:

FONTOS: A gyorsítótár törlése előtt, kérjük, jelentkezz ki a játékból! Ezután töröld a gyorsítótárat a böngésződ típusának megfelelően az alábbiakban leírtak szerint. Ezután a bongészőt BE KELL ZÁRNI! Ami azt jelenti, hogy a böngészőben, más lapokon megnyitott oldalak is bezáródnak.

Mozilla Firefox: Eszközök -- Előzmények törlése -- válaszd ki a "Minden" opciót -- kattints a Törlés most gombra
Billentyűparancs: Ctrl + Shift + Del

Internet Explorer: Eszközök -- Böngészési előzmények törlése -- Temporary Internet Files (Ideiglenes internetfájlok) -- Törlés megerősítése

Opera: Menü -- Beállítások -- kattints a Haladó fülre -- bal oldalt válaszd az Előzményeket -- jobb oldalt kattints a Törlés most gombra

Google Chrome: Google Chrome személyre szabása és beállítása -- Böngészési adatok törlése --- válaszd ki a Gyorsítótár ürítése és a Cookie-k és egyéb webhely-, illetve plug-in adatok törlése opciókat -- Kattints a Böngészési adatok törlése gombra

Safari (WIN): Szerkesztés -- Gyorsítótár törlése -- megerősítés
Safari (MAC): nyomd meg a cmd+alt+E gombokat, és töröld a gyorsítótárat
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

vicky9302

Hozzászólás Szerző: vicky9302 » 2013.12.02. 12:38

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy teljesítettem a 38. feladatot, ami után a dekopolcomat elvileg megvásárolhatnám, de nem engedi, ez azért van, mert esetleg előrébb vok a feladatokkal a szintemhez képest? hányas szinttől lehet megvenni, és mennyibe kerül? előre is köszi

Válasz küldése

Vissza: “Általános”