Feladatok

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Emyse

Feladatok

Hozzászólás Szerző: Emyse » 2013.03.18. 13:56

Azt szeretném kérdezni, hogy már hónapok óta nem kapok feladatot ez miért lehet?
Illetve azt néztem hogy a 35 feladat teljesítése után lehetőség nyílik 3 tanya megvásárlásra. Ugye az nem prémiumhoz van kötve? És honnan tudhatom meg hogy hányas feladatot teljesítettem eddig?

csipkebogyo

Re: Feladatok

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.03.18. 14:01

A tanyád jobb oldali kerítésének teteje közelében kell lennie egy nyílnak, arra kattints rá, és ott jelenik meg a feladatod. A sorszámából pedig megtudhatod, hanyadik feladatnál tartasz. Termékeket is ott tudsz beadni a feladathoz, ha rákattintasz a feladatra.
A harmadik tanya vásárlása prémiumhoz van kötve. Negyedik tanyád csak akkor lehet, ha van harmadik is, mert ha lejár a prémiumtagság, a negyedik tanyára csak a harmadikon keresztül lehet eljutni. Olyankor a harmadik tanyán csak átmehetsz, de a területeket nem használhatod.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Emyse

Hozzászólás Szerző: Emyse » 2013.03.19. 21:44

Értem meg is találtam köszi. Tehát az a lényeg hogy hogy ha teljesítettem a 35 feladatomat, prémiumot kell vennem és vásárolhatok 3. tanyát, de azt csak prémium mellett lehet használni, de akkor hogy tudok venni 4 tanyát amit elméletileg prémium nélkül is lehet használni? De alapból olyan gáz rohadt drágák az érmék hogy egy hónapra meg tudjam venni a prémiumot az hónapokba telik, aztán gondolom a 3 tanya is drága, de tegyük fel, veszek egy hónapra prémiumot és meg tudom még venni a 3 tanyát is, mennyibe kerül a 4. tanya 1 hónap alatt hogy tudom ki gazdálkodni? Meg éri nekem ebbe bele vágni meg tudná mondani valaki ezt nekem ?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.03.20. 09:18

A negyedik tanyát akkor is meg tudod venni, ha a harmadik tanyára már nincs prémiumtagságod, és emiatt inaktívvá válik. A 4. tanya megvásárlásához már nem feltétel a prémiumtagság, csak legyen meg a harmadik tanyád.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Válasz küldése

Vissza: “Általános”