Csodacsacsi

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
bubamaci

Csodacsacsi

HozzászólásSzerző: bubamaci » 2013.02.23. 17:25

sziasztok a csacsirol kérdeznék valamit azt irtátok mindennap ad valamit hát én igazábol nem vettem észre pedig mindennap leszedem és nem adja oda ma is kellet volna adni 6 tököt és 1 mézet de semmi ugyan annyi van belöle mint elötte nem teszi oda vagy hol kell keresnem akor segitsetek elöre is köszönöm bubamaci

csipkebogyo

Re: Csodacsacsi

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.02.25. 10:38

Oda kell tennie a polcra a többi mellé, csak vagy a böngésződdel, vagy a gépeddel valami gond van, és nem frissül a polcod. Próbálj meg másik böngészővel játszani, pláne, ha mozillát használsz!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Pepe67

Re: Csodacsacsi

HozzászólásSzerző: Pepe67 » 2013.02.25. 20:57

bubamaci írta:sziasztok a csacsirol kérdeznék valamit azt irtátok mindennap ad valamit hát én igazábol nem vettem észre pedig mindennap leszedem és nem adja oda ma is kellet volna adni 6 tököt és 1 mézet de semmi ugyan annyi van belöle mint elötte nem teszi oda vagy hol kell keresnem akor segitsetek elöre is köszönöm bubamaci

Szia,

Nekem nincsen Csoda Csacsim, de ha ugyanúgy adja a cuccot mint a sorsjegy a trafikban, akkor abban a pillanatban hozzáíródik a polchoz a nyeremény amikor a lista megjelenik. Így aztán hacsak nem írod fel a nyeremény megnyitás előtt minden termény mennyiségét, nem fogod látni a hozzáírást, mert mire odanézel már túl is vagy rajta.

Vissza: “Általános”