Miért Nem kapok választ????

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Lezárt
Emyse

Miért Nem kapok választ????

Hozzászólás Szerző: Emyse » 2013.01.30. 22:43

Üdv.

Érdeklődnék, hogy miért nem kapok választ, sehonnan pedig már kétszer is jelentettem a hibát?
Minek van egyáltalán hiba jelentés, hogy ha senki nem foglalkozik vele?
Valahogy el lehetne érni, hogy egy hozzá értő reagáljon a problémámra majd 4 hete várok már a segítségre!?

:?

Badgirl

Re: Miért Nem kapok választ????

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2013.01.31. 08:35

Szia!
Az általad vélt hibát kérlek a Támogatáson jelezd. Link az aláírásomban. A válasz a hibabejelentő űrlapon megadott email címedre fog érkezni. (Javasolt gmail-t használni, elavult levelezőprogramoknál-freemail, citromail stb) nem biztos, hogy megkapod a Támogatás válaszát.

almaffa

Hozzászólás Szerző: almaffa » 2013.02.15. 21:40

T. Admin !

Szeretném megkérdezni, s végre megtudni, hogy mikor fogok választ kapni a kérdésemre. Az egész családom tanyáját zárolták. Egy e-mail-ben olyan választ kaptam levelemre, hogy nyissak egy új tanyát, s oda áthelyezik a volt tanyán lévő 360 db érmét.

Viszont a válasz e-mailben azt is közölték, hogy "erre az e-mail-re ne válaszoljak, mert nem tudják fogadni", akkor most hova is írjak?
Ettől függetlenül válaszoltam, s kértem, hogy panaszomat orvosolják, de eddig senkitől sem érkezett válaszlevél.
A volt tanya neve: Juless
Uj tanyanév : almaffa

Köszönettel várom a választ.

Badgirl

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2013.02.16. 07:45

Vedd fel a kapcsolatot ismét a Támogatással az űrlapon keresztül. Hivatkozz az előző levelükre. Ők tudják a régi és új tanyaneved ismeretében átvezetni az érméket.

almaffa

Hozzászólás Szerző: almaffa » 2013.02.16. 15:31

Megpróbálom. Köszönöm szépen,
--------------------------------
Sikerült a levelemet elküldeni. Köszönöm.

Lezárt

Vissza: “Általános”