Hiba

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Kofi

Re: Hiba

Hozzászólás Szerző: Kofi » 2013.02.27. 13:27

Igen arra gondoltam. Az a baj az F5 nem oldotta meg a problémám, a másik böngésző használata meg kivitelezhetetlen, mert ez egy irodai szgép, és rendszer garázda nélkül nem lehet telepíteni semmit. Na de majd megjavul, vagy nem! De az biztos!!

Kofi

Hozzászólás Szerző: Kofi » 2013.02.27. 13:29

Itt is! Csak szóvá kellett tenni.:))

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.27. 13:31

Emlegetett hiba hamar megjavul :lol: :lol: :lol:
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2013.03.11. 17:48

Kedves játékszervező(k)!
Többször jeleztem már és úgy látom ez másnál is probléma, hogy a trafikban a napi nyeremények hónapok óta nem íródnak jóvá! Ez egyfajta csalás a játékban, nem?
Kérem, hogy valaki tegye már ezt rendbe!!
Köszönöm, és további szép napot: nemes.jozsef

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.03.11. 18:32

Nálam működik minden rendesen, mindig jóváíródik, és biztos, hogy nem a szerverrel van a hiba, mert akkor minden játékos azt mondaná, hogy nem íródik jóvá a nyereménye.

Ezenkívül szinte semmilyen műszaki infot nem tudunk, mert azokat pl. nem írjátok meg. Milyen böngészőt használtok, blokkolva vannak-e a felugró ablakok, sütik fogadása hogy van beállítva, semmi ilyesmit.

Ha valóban nem íródik jóvá a termék, annak vagy az az oka, hogy nem frissül a polc, vagy az, hogy nem érzékeli a játék, mikor ráklikkeltek a pipára.
Sajnos, nem tudtam kipróbálni, mert a mai jegyet már beváltottam, de arra is gondoltam, hogy esetleg többpontos érintésvezérlésre van kapcsolva a játékotok, és ezért nem megy a dolog. De arra is gondoltam már, hogy mozilla böngésző használata lehet az oka.

Nem véletlenül hangoztatjuk, hogy NE használjatok mozillát a játékhoz, le kell tölteni a google chrome-ot, vagy az operát (de leginkább mindkettőt) és azzal játszani.

Az én gépemnek 1 gigás procija van, mellé 512 MB belső memória, 20 gigás "vinyó", Windows XP Professional sp3 oprendszer, chrome böngésző, 21 megás mobilnet, tűzfal, vírusírtó egy szál se (még azt is letöröltem, amit a legújabb flash playerbe beleépített az Adobe), és működik minden rendesen, még Koyotl-t is tudok játszani rajta, pedig ahhoz elvileg 3D-s videokártya kellene...

Ehhez a hibához mindenkinek csak azt tudom mondani, nézze át a gépét, a vírusirtót, a böngészőt, az internetbeállításokat, mert valami az ő gépén blokkolja a jutalmak jóváíródását (ha valóban nem íródnak jóvá, nem pedig csak elnéz valamit).
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Válasz küldése

Vissza: “Általános”