Hiba

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Kicsipaci

Hiba

Hozzászólás Szerző: Kicsipaci » 2012.10.16. 18:34

Kedves szerkesztők!
Egy csomó mindent németül ír ki az új dolgoknál a magyar szerveren, ezt nem tudtam máshova írni.
Kicsipaci:)

csipkebogyo

Re: Hiba

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.10.17. 09:06

Már nem sokáig lesz ez az állapot. A német szövegeket honosítani kell, de mivel a játék magyar személyzete szabadságon volt, ezért még nem tudták őket lefordítani. Hamarosan már magyarul olvashatjátok a feliratokat.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

zsuzsamama

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2012.10.23. 12:16

A harapdát és a kortyoldát lehet fejleszteni, mégpedig a bal alsó sarkukban található + jelre klikkelve.
Minden egyes fejlesztés megrövidíti a termékek elkészítési idejét.
Az én tanyámon nincs a bal alsó sarokban semmi :!:
Tudom, írjak a Támogatásnak, de nem írok, amit jó pár hónappal ezelőtt jeleztem, hogy a faültetvényre 5 vevő helyett csak 4 érkezik, az sem oldódott meg, továbbra is 4 vevőt kapok naponta a 40 szintem ellenére :(
Valahogy az én tanyámat a gólyák és medvék is elkerülik :(

Inkább csak azt kérdezném, főleg a Torkolda miatt, hogy az én gépemben van a hiba :?:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.10.23. 12:34

Szia Nagyika!

A fejlesztést jelző kis + jel csak akkor látható, ha nem folyik termelés a harapdában/kortyoldában, ugyanúgy, mint a többi épületnél.

Faiskolai vevőkhöz itt a segítség:

""A Faiskoládba az éhes állatokon kívül minden nap 2 vevő is érkezik. Ők mindig csak olyan terméket kérnek, amit már létre tudsz hozni. Ha kiszolgálod őket, pontokat és pénzt is kapsz. Egy időben legfeljebb 4 vevőd várakozhat. (A vevők mennyisége és a várakozási limit az erdészlaki feladatok elvégzésével növelhető.)""

Hogy medvék és gólyák nem mennek hozzád, annak csak örülhetsz, mert blokkolják a fákat, vagyis addig nem tudod kivágni a fát, míg nem adsz a medvének 1 mézet, a gólyának meg 1 díszhalat :)
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

mejti

Hozzászólás Szerző: mejti » 2012.10.26. 09:48

Kedves Szerkesztök!!uj dolgokat fedeztem fel és nem igen értem miért van ez igy !!!!pl: nem tudok a boltba vásárolni ,sem szerzödésbe küldeni termékeket egy játékos társnak!!! miért???? ha a piacon vásárolok akkor azt lehet. Egyébként mindig azt irja hogy nem fér a raktárba!! Na de ez nem jo igy !! Nagyot csalodtam ebbe a játékba, mert arra akarnak kényszeriteni,hogy csak a piacon vásároljak.Az ember kedvét elveszik (mostmár) ettöl a játéktol is.Szeretem az ujitásokat,de csak akkor ha azok reális és élvezhetö .Mostanra ez a játék már nem játék csak bosszuság.Válaszolna nekem VALAKI ??????miért van ez igy??????

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2012.10.26. 18:23

Szia!

Ha nincs elég hely a raktáradban, küldj el a saját tanyanevedre néhány olyan terméket, amire perpillanat nincs szükséged. (fontos, hogy az adott termékfajtából az utolsó darabot is elküldd magadnak)

Ja, és a játék fejlesztői nem akarnak kényszeríteni semmire sem. Ha nem tetszik egy játék, akkor azzal nem kell játszani. Hidd el, hogy a fejlesztők nem a játékosok ellen vannak, mert azzal saját bevételüket csökkentenék.

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

violetta :)

Hozzászólás Szerző: violetta :) » 2012.10.29. 09:00

Muhaha! Én tudok németül!! :lol:
El tudom olvasni!!

zsuzsamama

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2012.11.21. 07:45

ÉRÉSGYORSITÓ AKCIÓ, hogyan, az ÉRME vásárlás meg nem elérhető :!: :!: :roll:
Folgender Fehler ist aufgetreten

Service nem áll rendelkezésre
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2013.01.24. 19:39

heló :!: nem tudok bemenni a piacra,elsötétül a kép és se jobbra se balra nem tudok mit csinálni.lehet mire jön válsz már megint jó lesz.....
Kép

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.01.25. 07:09

Ha még nem jó, akkor lépj be a piacra, majd nyomj egy F5 gombot, és elvileg működnie kellene...
Jó játékot mindenkinek!

Válasz küldése

Vissza: “Általános”