Feladatok ...

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Levander
Kapcsolat:

Re: Feladatok ...

Hozzászólás Szerző: Levander » 2013.01.20. 19:50

Ez az, amire még a fejlesztők sem biztos, hogy adnának neked választ. :)
Majd jönnek. Ezért nem szabad túlzottan rohanni a feladatokkal. ;)
Egyébként kész vagy szó szerint minden létező egyéni és erdészlaki feladattal? Mert akkor azért le a kalappal.

Kofi

Hozzászólás Szerző: Kofi » 2013.01.21. 20:05

Igen! Már minden létező feladatot megoldottam!:)) egyénit mind a 230at, erdészlakiból is mindkét sort!!
Azért nem hiszem, hogy olyan nagyon bonyolult számítástechnikai feladat lenne bővíteni a feladat listát!
Én ebben látom a játék igazi értelmét, feladatozni!

zsuzsamama

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2013.01.22. 09:13

Kofi írta:Igen! Már minden létező feladatot megoldottam!:)) egyénit mind a 230at, erdészlakiból is mindkét sort!!
Azért nem hiszem, hogy olyan nagyon bonyolult számítástechnikai feladat lenne bővíteni a feladat listát!
Én ebben látom a játék igazi értelmét, feladatozni!
Kedves Kofi, nekem sincsenek már feladataim, azt sem mondanám, hogy a játék igaz értelmét ez adná, de van igazság abban amit mondsz :!:
A 41-es szinten már nagyon sok pontot kell "ledolgozni", a 40-es szint fél évig tartott nekem :!:
Lenne még ott hely a 4.-ik földterületen 3 szántónak, vagy egyéb másnak :!:
A feladatokért meg pontokat is kapnánk és el érhetnénk újabb helyeket, mert minden területem meg van, ami csak létezik, de kevés, pl. a 6 szántó is, volt 9 db., csak tyúkok nem voltak, a tojásaim elfogytak, újra tyúkok lettek betéve, már csak a pontok miatt is :!:
Vagyis, támogatnám a Kofi beírását, legyenek újabb feladatok, építsük már meg az adott lehetőségeket :!: :P
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Kofi

Hozzászólás Szerző: Kofi » 2013.01.22. 17:39

Kedves Zsuzsamama!

Ez a baj a szintlépés! Kissé elméretezték!:)
Na azért hagy kívánni valót a feladatokért kapott pont is, de nem telhetetlenkedek!!
De várok türelmesen, mert még torkosréten is van két hely!!

Válasz küldése

Vissza: “Általános”