Az Istállósfalvi Hírmondó jelenti

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Gabesz

Az Istállósfalvi Hírmondó jelenti

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.03.15. 16:11

A falu egy elzárt, biztonsági emberek és paravánok által védett területén heves építkezés zajlik!
A kalapálás, a fúrás, és a betonkeverő hangja felkeltette a sajtó figyelmét is, így hát a mi kollégáink is a helyszínre siettek.

Mivel fotósunk akrobatákat meghazudtoló módon, élete kockáztatásának árán is felmászott a falu legmagasabb fájára, így az újságunk és kizárólag az újságunk friss fotókkal rendelkezik a rejtélyes építkezésről.

Íme a legjobb kép, amit eddig rögzíteni tudtunk:

Kép

Egyelőre még nem tudjuk, mi lehet ez... de rajta vagyunk a dolgon, ez a rejtély nem maradhat megoldatlan.

Reméljük, hogy hamarosan újabb részletekkel jelentkezhetünk!

Istállósfalvi Hírmondó szerkesztősége
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

juszufka54

Re: Az Istállósfalvi Hírmondó jelenti

HozzászólásSzerző: juszufka54 » 2012.03.16. 13:59

Gabesz nem sokat látunk mi sem.De várjuk az építkezés eredményét!!! lol lol

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.03.16. 15:54

Nem lacafacáztunk, felküldtük az Istállósfalvi Hírmondó fotósát újra arra a fára! Elvégre azért kapja a fizetését, hogy szenzációs képeket közöljön és kiszivárogtassa a titkokat, nem igaz?

Ezt a képet sikerült rögzítenie:

Kép

Na, ez vajon mi lehet? Az már látszik, hogy két ajtaja van és mintha egy klíma szellőzője látszana jobbra felül.
Biztosan nem repülőhangár...
De akkor mi ez? Kinek van ötlete?
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

juszufka54

HozzászólásSzerző: juszufka54 » 2012.03.16. 18:07

Én valami új üzemre gondolok.

Esetleg a gyümölcsöket lehet majd itt lekvárrá főzni. :o rolleyes
Remélem hamar végeznek a munkások . Hajrá melósok!!!!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.03.16. 18:18

Nem lenne rossz a lekvár, az tény, én most úgyis nagyon rá vagyok épp kapva. Friss kenyér, kis vaj, és a sok különféle lekvár, ízek orgiája, nyami...:).

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.03.16. 19:05

Juszufka, szerintem olyan, mint egy Hotel. :D Itt szállásolnánk el a túl régóta várakozós vásárlókat... :D

(Ezt most mint játékos írom, mielőtt valaki azt hiszi, félre lett tájékoztatva.)

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2012.03.16. 19:12

Gabesz írta:Nem lenne rossz a lekvár, az tény, én most úgyis nagyon rá vagyok épp kapva. Friss kenyér, kis vaj, és a sok különféle lekvár, ízek orgiája, nyami...:).

Gabesz, mi szívesen megkínálnánk házi lekvárral, gyere a Nagyiba nicesmile

Ide nem merek hozni ;) :lol: :lol: :lol:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Birobudzsan

HozzászólásSzerző: Birobudzsan » 2012.03.16. 19:35

Gabesz, zavard fel még párszor a fotóst légyszi, nagyon kíváncsiak vagyunk! Itt nem kötelező kiírni egy táblára az épitkezés adatait?
Esetleg hűtőház? Vagy konzervgyár! Dohányfermentáló? De hiszen dohányt nem is lehet termelni!

Gabi-tanya

HozzászólásSzerző: Gabi-tanya » 2012.03.16. 19:52

klímás? akkor hűtőház? halfeldolgozó?
azért gondolom, mert csak a halat nem dolgoztuk idáig még fel az állati termékek közül ;)

a másik ötlet, a sörfőzde rolleyes vagy pálinka-főzde rolleyes
bár az itt játszó gyerekek miatt inkább csak gyümölcslé-előállító-üzemre lehetne gondolni :mrgreen:

pufi22

HozzászólásSzerző: pufi22 » 2012.03.16. 21:07

grin ez szerintem iskola.felfogadsz egy álatot tanárnak 10 óra alatt termel 1 dolgozatot.a dolgozatot kt ra lehet váltani a hónap végén.1 dolgozat 10 kt

Gabesz zavard fel aszt a fotóst!
kiváncsiak vagyunk!

Vissza: “Általános”