Advent, karácsony, újév

A csapat hivatalos bejelentései
Lezárt
Gabesz

Advent, karácsony, újév

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.12.01. 12:39

Kedves Játékosok!

Itt az advent, várjuk a karácsonyt, az Én Kicsi Tanyámon már le is hullt az első hó!

Kép

Ma megérkezett a Mikulás Istállósfalvára. December 1-e 11 órától egészen december 14-e 23:59 óráig különleges karácsonyi ajándékokra tehetsz szert az Én Kicsi Tanyámon!

Hogyan? Könnyedén!

Kattints a Mikulásra, és máris a nagy rágcsamaraton játék felületén találod magad. Ha szeretnéd tudni, hogy működik a játék, kattints a spoiler-gombra.
Kép

Most adj be egy adag terméket az "ablakdíszbe". Bármit bedobhatsz, amit az Én Kicsi Tanyámon csak termelni lehet. Cserébe rágcsapontokat kapsz, amivel pedig nassolni való finomságokat válthatsz ki. Ezeket aztán megint csak beválthatod mindenféle ajándékra. Kattints a játékablak felső részén lévő linkekre, itt tudod elvégezni a beváltásokat.

Kép Kép Kép

A gyűjtött rágcsapontjaidat az ablakdíszen egy szép lassan feltöltődő piros sáv mutatja. Nem kell teljesen feltölteni a sávot ahhoz, hogy ajándékra tehess szert. Ha például éppen cukorrúdra vágysz, akkor elegendő annyi rágcsapontot gyűjtened, hogy azt már kiválthasd. Amit kiválthatsz, az élénk színekkel jelenik meg az ablakdíszen. Ha beváltod a pontokat egy rágcsára, máris újraindul a gyűjtés. Ha rajta hagyod az egeret az ablakdíszen, láthatod, hogy hány pont kell még még a következő nyalánkságig.

Kép

Vigyázat: ha már elérted az egyik rágcsához szükséges pontot, de annál több is van egy picit, és beváltod a pontokat a rágcsára, akkor minden pontodat beváltod, tehát a többletet nem viszed tovább a következő körre.

A rágcsamaratonnal minden nap egyszer megszerezheted a következő szintig hiányzó pontjaid 2.5%-át (a csillag ajándék jelzi ezt a lehetőséget). Vagy szeretnél inkább valami különlegeset a vitrinedbe? Akkor szerezd meg az új zenészjuhokat. A birkákat a vitrinben az új "zongorabillentyűzetes" oldalon lehet megcsodálni.
A parasztházat is felszerelheted az időszaknak megfelelő belső kiegészítőkkel.

Sőt, külsejében pedig mézeskalács házikóvá változtathatod, ha megveszed ennek a tervrajzát az első tanyád közepén kék asztalnál ücsörgő építésztől:

Kép

A barkácsboltban is számos időszakos dísztárgy vált elérhetővé:

Kép

És persze az istállósfalvi ajándékautomata is az évszaknak megfelelő készlettel várja, hogy meglepd a barátaidat.

Jó szórakozást!

Én Kicsi Tanyám-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Advent, karácsony, újév

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.12.06. 04:36

Újabb fordulóhoz érkezett a karácsonyi események sora...

Ahogy közeleg a karácsony, az ünnep hangulata egyre inkább átjárja az Én Kicsi Tanyám világát is, és ez alól a vevők se kivételek!

December 26-a nap végéig minden nap meglátogatja a tanyádat egy karácsonyi vevő, egy mikulásjelmezes. Mivel sütit kell sütnie, jellemzően búzát és tojást szeretne tőled venni.

Kép

Ezen túlmenúen december 26-án nap végéig dekoratív diótörőket és ablakdíszeket gyárthatsz a fatelepeden, ha így teszel és legyártasz 125-öt belőlük, vitrinajándékot kapsz érte jutalmul!

Kép Kép

25 karácsonyi piramis legyártásáért is vitrinajándék jár:

Kép

Plusz, csak ma, december 6-án, elérhető a mikulásmalac ajándék az ajándékautomatában!

Kép
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.12.15. 12:17

Kedves Játékosok!

A mai frissítés egy sikamlós játékot hozott: 2015. december 15-e, 11 órától december 28-a, nap végéig minden legalább 2-es szinten álló játékos lapátot ragadhat és kiáshat ezt-azt a hó alól.

A hólapátoló játékban krumplitallérokat, pontokat, sőt, vitrinajándékot szerezhetsz akár minden nap, úgy, hogy fogod a lapátot és rákattintasz a hó borította terület egy-egy mezőjére, hátha eltalálsz egy ott rejtőző tárgyat.

Ha játszani szeretnél, csak lépj be az Én Kicsi Tanyámra és ott úgy hívhatod elő a játékablakot, ha rákattintasz a lapátot ábrázoló ikonra:Kép

Hogy működik a játék?
Kattints a spoiler-gombra, ha tudni szeretnéd:
Először is megnyitod a játékablakot:

Kép

36 mezőnyi hóval borított földterület tárul eléd. Itt bújtak meg a tárgyak.
  • 1 hokikorong
  • 2 korcsolya
  • 3 hódeszka
  • 4 síléc
Az azonos fajtájú tárgyak mindig érintkeznek egymással! Tehát ha rögtön az első lapátolásra találsz egy adott tárgyat, biztosan tudhatod, hogy a következő, ugyanolyan tárgy ott lesz valahol közvetlen mellette, vagy vízszintes vagy függőleges irányban.

Minden nap van 10 ingyenes lapátolásod. A további körök egy érmébe kerülnek, akkor, ha nem sikerül tárgyra bukkanni. Ha sikerül tárgyra bukkanni, akkor nem csökken az ingyenes lapátolásaid száma, illetve, ha olyanok már nem voltak, akkor pedig nem vonódik le az érme a lapátolásért.

Te nem kispályázol, egyszerre több tárgyat is kiásnál? Akkor érméért igénybe veheted a sorozatlapátot is, amikor is egyszerre maximum 5 mezőt áshatsz ki (lehet kevesebb mező is a lapátolás elszenvedője, ha már nincs 5 hómentesíthető földterület, vagy kevesebb hómentesíthető mező esik a sorozatlapát keresztformájára, vagy a játékmező szélén használod a sorozatlapátot)! A sorozatlapátot úgy aktiválhatod, ha erre a gombra kattintasz:

Kép

Ezután, ha a földterület felé viszed az egeret, zöld kijelöléssel láthatod megjelenni, hogy melyek a célmezőid:

Kép

Miért érdemes a havat lapátolni?

Ha nem találsz el egy tárgyat se, akkor is kapsz vigaszdíjat, egész pontosan 10 búzát.

Ha sikerül megtalálnod egy adott tárgyfajta minden darabját, akkor a következő krumplitallér-jutalmakat kapod:
  • hokikorong: vitrinajándék
  • korcsolya: 450 kT
  • hódeszka: 400 kT
  • síléc: 350 kT
Ha sikerül meglelned a hokikorongot, akkor kapsz egy barátoknak küldhető vitrinajándékot!
Kép
Ha már 6-odjára találtad meg a hokikorongot, akkor animált verziót is kapsz a vitrinajándékból!
Kép

És ami a legjobb: ha az összes tárgyat sikerül megtalálnod a földterületen, akkor megkapod a következő szintig hiányzó pontok 2,5%-át!!

A játék szabályait természetesen a játékban is megtalálod, ha a játékablakban a kérdőjelt ábrázoló gombra kattintasz.

Kép
Én Kicsi Tanyám csapata

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.12.24. 12:52

Ma este Szenteste!

Lépj be a játékba december 24. és 26. közt és ajándékba kapsz egy meglepetést a vitrinedbe!

Kép

Kellemes ünnepeket kíván:

az Én Kicsi Tanyám csapata

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.12.24. 12:58

Ma este Szenteste!

Lépj be a játékba december 24. és 26. közt és ajándékba kapsz egy meglepetést a vitrinedbe!

Kép

Kellemes ünnepeket kíván:

az Én Kicsi Tanyám csapata

Lezárt

Vissza: “Bejelentések”