Visszaállítás - 2015.11.24.

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Visszaállítás - 2015.11.24.

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.24. 13:47

Kedves Játékosok!

A játék jelenleg váratlanul szükséges karbantartás miatt nem elérhető. Próbálunk minél rövidebb idő alatt végezni.
Súlyos probléma miatt sajnos szükségessé vált a játék állásának visszaállítása a hajnali biztonsági mentés időpontjára.
Tehát amikor újra eléred majd a fiókodat, ebből az állásból folytatódik a játékod. A megértéseteket nagyon szépen köszönjük!

További tájékoztatás várható!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Visszaállítás - 2015.11.24.

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.24. 17:10

A karbantartás elhúzódása miatt további tájékoztatás holnap várható (de a játék még ma elérhető lesz a tervek szerint). Próbáljuk úgy csinálni, hogy mindenkinek jó legyen és senki semmilyen hátrányt ne szenvedjen. Úgyhogy ne izguljatok, csak gyertek játszani holnap is, és néha nézzetek fel ide, hogy írtam-e már újabb bejegyzést további konkrétumokkal.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.25. 03:58

A visszaállítás időpontja tegnap 10:20, ami azt jelenti, hogy ebből az állásból folytathatod a játékot. Pl. ha ezen idő után végeztél el egy feladatot, akkor a feladat most el nem végzett lesz újra, viszont a termék is visszakerül a polcodra.
A kritikus időszakban végzett érmevásárlások után az érmét a pénzügyi osztályunk fogja kiutalni. Próbáljuk úgy csinálni, hogy azokat a játékosokat se érje kár, akik prémiumtagsággal bírtak, vagy aktív volt a 48 órás hozambónusz, és így tovább.
Mindennel folyamatában és automatikusan foglalkozunk, ti csak játsszatok nyugodtan.

További tájékoztatás várható!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.25. 12:14

Legelőször is a csapat nevében elnézést kérek a tegnapi kellemetlenségért.

A problémát azóta elhárítottuk, a visszaállítás megtörtént, a játék megy tovább.

Tudnivalók:
- minden játékos, akinek prémiumtagsága volt, annak határideje egy nappal meghosszabbodott.
- akinél aktív volt a 48 órás hozambónusz, annak ez szintén kitolódott egy nappal.
- illetve minden játékos, aki legkésőbb vasárnapig (magyar idő szerint nap végéig) belép a játékba, kap egy vitrinajándékot. Ez ponthozó ajándék, naponta egyszer rákattintva 100 pontot lehet róla begyűjteni.
Kép

További bejegyzés ezen téma alatt már nem várható.

Vissza: “Bejelentések”