Időjárásos játék

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Időjárásos játék

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.08.27. 10:19

Kedves Játékosok!

Tapasztalt gazdák vagytok, így mondani se kell, mennyire fontos a termés szempontjából, hogy jó legyen az időjárás!

Kép

Szeptember 3-ig időjárásos játék zajlik az Én Kicsi Tanyám játékban, amikor is minden nap egy adott terménykörnek kedvez az időjárás.

KépKépKép

Az idő lehet napos, felhős vagy esős, és ezt mindig más és más növény kedveli. A napi időjárást kedvelő, frissen ültetett növények 10%-kal gyorsabban nőnek!

Hogy milyen az aktuális idő, azt jobbra fent láthatod:

Kép

Ha rákattintasz az időjárásjelzésre, láthatod, hogy melyik három szántóföldi növényre van az időjárás éppen kedvező hatása.

Ugyanitt igénybe veheted 1 érméért az időjárás előrejelzést is, ha szeretnéd ismerni a másnapi időjárást.

Kép

Ha van aktív prémiumtagságod, akkor láthatod, hogy változott a navigációs gombocskák helye is, melyek a játékmező jobb szélén találhatók meg ezentúl.

Jó szórakozást!

My Free Farm-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”