Nagy tavaszi bónuszakció!

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Nagy tavaszi bónuszakció!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.03.24. 14:46

Kedves Játékosok!

Egy kis meglepetéssel szeretnénk szolgálni minden játékosunk számára. Elindítottunk egy nagy tavaszi bónuszakciót! Ez azt jelenti, hogy a vásárlási felület által nyújtott mennyiségi bónuszokat átmenetileg megdupláztuk, tehát most minden Upjers-játékban kétszer annyi mennyiségi bónuszt oszt a rendszer a vásárlásod után, így akár 60% bónuszt is bezsebelhetsz*.

Kép

A vásárlási folyamat során mindig előre láthatod, hogy hány prémiumvalutát készülsz venni. A bónusz mindig már be van számítva van az ott látott mennyiségben!

Ha prémiumvalutát vásárolsz, érdemes úgy csinálni, hogy az aktuális bónuszajándékunkat is beszerezd ezáltal! Erről ITT tájékozódhatsz, ahol is mindig a legutolsó bejegyzés az aktuálisan érvényes bónuszajándék.

*Fontos: ez az akció a telefonos és SMS-vásárlási módokra technikai okokból nem vonatkozik. És ügyelj rá: nem arról van szó, hogy kétszer annyi prémiumvaluta érkezik, mint amit a vásárlási felületen látsz, hanem arról, hogy a vásárlási felületen látható mennyiségi bónuszértékek most a szokásosnál 2-szer magasabb százalékos szintre vannak állítva átmenetileg.

Upjers-csapat

Kép
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Nagy tavaszi bónuszakció!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.05.08. 14:51

FIGYELEM: MÁR CSAK MÁJUS 11-E DÉLIG!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”