Halloweeni játék

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Halloweeni játék

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.10.30. 11:16

Kedves Játékosok!

Halloweeni memóriajátékot indítottunk!

November 5-ig van lehetőségetek begyűjteni a játék által a négy új vitrinajándékot vagy akár a következő szintig hiányzó pontjaid 2,5%-át.

A kártyajátékot a paklira kattintva éred el:

Kép

Ha még nem ismered, hogy működik ez a memóriajáték, kattints a spoiler-gombra:

20 kártyalapot látsz az asztalon.

Kép

Fordíts fel kattintással két kártyalapot, hátha azonos szimbólumot rejtenek! Két felfordított kártyalap számít egy körnek. Minden nap 10 ingyenes körrel gazdálkodhatsz, a további körök 1 érmébe kerülnek. Ha sikerül egy körben egy párra lelned, különféle jutalmakat kapsz. Ha nem lelsz párra, egy uborkát akkor is kapsz vigaszdíj gyanánt.

És ami a legjobb: ha megtalálsz minden párt és ezzel eltakarítod az asztalról a kártyalapokat, akkor megkapod a következő körig hiányzó pontjaid 2,5%-át!

Az uborkán, répán, pontokon és krumplitalléron túl négy különleges vitrinajándékot is nyerhetsz a játékkal.

KépKépKépKép

Ha pedig ezen ajándékok egyikét már 5-ször megszerezted, hatodjára annak exkluzív, animált változatát kapod a vitrinbe jutalmul!

KépKépKépKép

A memóriajátékon túl november 4-ig elérhető a halloweeni házikó is az építésznél.

A halloweeni játék ideje alatt ne lepődj meg azon se, ha kóbor szellemek riogatják a vásárlóidat!

A parasztház is "hátborzongatóan széppé" tehető a november 4-ig elérhető berendezési tárgyakkal, melyeket az otthonkatalógusban találsz meg.

Jó szórakozást a játékhoz!

És feledd:

Még beszerezhető az aktuális bónuszajándékunk.

Én Kicsi Tanyám csapata
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”