ANARCHY

ashrael

ANARCHY

HozzászólásSzerző: ashrael » 2010.10.10. 17:36

olyan embereket várunk a céhbe, akiknek nem mindenáron kell az első hely és a pálmakert.
szeretném, hogy a közösségünkben elsősorban nem a győzelem, hanem a szórakozás játszaná a fő szerepet, ennélfogva mellőzzük az olyan módszereket mint a
DEL , felszínesség és egyéb érdektevékenységek, amik általában a könnyebb célrajutást szokták eredményezni a társadalomban.

hiszek benne, hogy a "rendszer" nélküli társaság életképes, és céhszabályok, minimum szint, pálmabeadás - elvárások nélkül is olyan csapatot alkotunk, akik jól érzik magukat ebben a játékban.

nem indultunk semmilyen stréber versenyen, és nem fektettünk be valódi pénzt a játékba.
aki pusztán azért van itt hogy művelje a kertjét azt szívesen látjuk.
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Seth 2010.10.10. 19:33-kor.
Ok: NEM szerkesztjük utólag a moderátor által szerkesztett hozzászólást! Figyelmeztetésben részesítelek!

ashrael

Re: ANARCHY

HozzászólásSzerző: ashrael » 2010.10.10. 19:00

XD
elég alapos a cenzúra ...

ashrael

HozzászólásSzerző: ashrael » 2010.10.10. 19:02

azért a színeket visszaraktam.

Szerintem meg a színeket én raktam vissza, pusztán kedvességből. Seth
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Seth 2010.10.10. 19:36-kor.
Ok: Szerk.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.10.10. 19:31

ashrael írta:XD
elég alapos a cenzúra ...

Nem, kedves ashrael... Ez nem cenzúra.

Nem módosíthatod a moderátor által - okkal - szerkesztett hsz-t mert ez ellenkezik a moderálási elvekkel.

És ez nem cenzúra. Itt nincs helye káromkodásnak. Kulturált társalgásnak igen. Ha úgy érzed, nem tudsz megfelelni a kritériumoknak, az egyetemes fórumszabályzatnak, (fórumszabályzatot ajánlom elolvasni az aláírásomban van hozzá link) akkor kénytelenek leszünk könnyes búcsút venni egymástól.

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Vissza: “Céhek Szerver 5”