Rajzok

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kertbirodalommal
Nut

Re: Rajzok

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.10.06. 07:48

Banyanya!

Nagyon tetszett az ahogyan megoldottad a rajzok " feljavulását". Nálam is volt ilyen segéderő. A húgom. Ő gyönyörűen rajzol, s mivel nekünk is középiskolában haza lehetett vinni a rajzokat otthon húgom kicsit tuningolt rajza. Én meg órán komoly vázlatos tervezgetéssel voltam elfoglalva, s ha a tanár arra járt azt mondtam neki, hogy még kínlódok a témán és az elrendezésen! :oops:

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.10.06. 07:54

Ebben igazad lehet Bosszorgán-nálunk híresen fakezű volt mindenki.Párom családjában szerencsére jobb a helyzet,lányaim így elég szépen rajzolnak-nagyobbik lányzóm különösen,bár közel sem olyan szinten,mint te,de hozzám képest pazarul.Szóval valószínüleg ezek a gének inkább férjem családjából jöttek :)
(Én viszont ronda mód irigylek mindenkit,akinek megadatott az alkotás tehetsége! )
Pipo,ez is jó módszer-sajnos nálam a család csak rontott volna az én "pazar művemen"
Bocsánat,Banditám felkelt-mennem kell.Szép napot mindenkinek-ma talán a napocskát is láthatjuk :)

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2010.10.06. 09:03

Én is mindig irigyeltem a jó kézügyességű embereket. Én nemhogy rajzolni nem tudok, de se kötni nem tudtak megtanítani, se varrni, a horgolással már meg se próbálkozott anyukám, mert látta, hogy teljesen értelmetlen :lol:

Ne tudjátok meg mit tudok kínlódni egy szakadt ruhadarabbal, mire valahogy összefércelem :lol:

A rajzzal meg gyerkőceim tesznek próbára, mert már rendelik, hogy mit kérnek. :shock: Én meg jót nevetek az elkészült alkotásaimon :lol: De gyerekek egyelőre elfogadják, hogy az a paca egy maci, kroki stb. :mrgreen:

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.10.06. 14:05

Tutanhamon - Digitális portré, mindössze néhány színből. :)

Sajátkezű rajz. :) (néhány perces)

Kép

Katt rá és megnő... :)

Üdv.:
Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Szandy98

HozzászólásSzerző: Szandy98 » 2010.10.06. 21:10

Bosszorgán írta:Szandy, nagyon jó! megkérdezhetem mik a további tervek? vagy jársz valahova rajzolni iskolán kívül? érdemes lenne :)

Banyanya, érdekes egyébként, hogy az ilyen hajlamok öröklődnek.. nálunk pl nővérem, nagymamám, nagymamám apukája, és tovább fölfele stbstb.. anyu kimaradt :D nővérem meg nem fejlesztette, és így nem tud nagyon, csak rajz után másolni. de azt szépen. szóval fontos hogy ha van is valami tehetség, akkor foglalkozni kell vele. különben eltűnik az idők folyamán..

Hát szerdánként az iskolában van ilyen "Leonardó" rajzsuli,már 5 éve járok oda,minden szerdán van,ma is volt :D és néhányan másik suliból is járnak oda :)

Nut

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.10.25. 08:46

Sziasztok!

Nézegetem a topikokat. Látom mostanában nem érkeznek újabb műalkotások. Szívesen nézegetem őket. De sajnos én nem tudok nektek ilyen rajzokat produkálni. Mivel ugye én ebben a témakörben analfabéta vagyok. Jó lenne, ha valaki közzétenné a legújabb alkotásait. Nem kellene megfosztanotok bennünket az efféle esztétikai élménytől. Várom a frissebb műveiteket.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.10.25. 10:24

Sajnos most nem tudok a rajzolással foglalkozni, van egyszerre jó pár munkám, aminek futnia kellene... (mozdonyom felújítási naplója, weblap gombok készítése, egy filmmel már régóta lógok havernak...)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2011.01.13. 10:45

Kép

Legújabb munkám, kb. 13 óra munka van benne... :)
Kép

BuBBancS

HozzászólásSzerző: BuBBancS » 2011.01.13. 19:43

Sziasztok!
Seth, ez valami eszméletlen gyönyörű! :D Sajnos, én nem nagyon tudok rajzolni, nem tagadom. De azért néha összedobok valamilyen rajzot. :)

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2011.01.13. 20:27

Köszi. :) Az egyetlenegy hibája talán, hogy Tutanhamon az aláírásomat nézi... :D
Kép

Vissza: “Off Topic”