Játszótér, avagy gyerekek gyülekező itt!!!

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kertbirodalommal
Nut

Játszótér, avagy gyerekek gyülekező itt!!!

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.09.09. 21:54

Sziasztok!

Ebben a topikban várjuk a gyerekek jelentkezését. Azért hoztam létre a topikot, mert a többi topik felnőtteknek szól. Tehát nektek azok a témák nem valók, vagy az is lehet, hogy nem is értitek. Itt meghallgatásra találtok. Ha bármilyen kérdésetek van, kérlek benneteket itt tegyétek fel. Segítünk nektek. Cserébe az kérjük, hogy a felnőttek topikjait ne zavarjátok. Itt lehet kérdezni a játékban felmerülő problémáitokról. De ha akarjátok itt elmesélhetitek mi történt veletek. Mi az ami bánt benneteket. Mi az aminek örültök. Lehet beszélni a suliról, kisállatokról, hobbikról. A felnőtteket kérem nézzenek be a topikba, s segítsenek a gyerekeknek. Akinek van az adott kérdéssel kapcsolatosan tapasztalata, az írjon a gyerekeknek, mert sokuknak a szüleik nem nyújtanak kellő segítséget a gondjaikban. Ők még kicsik!!!! Lehet, hogy magányosak!!! Lehet, hogy félnek, bánatosak! Sokszor egy bátorító szó megoldja a gondjaikat.

Gyerekek figyelem!

A topikban való részvétel feltételei:

Tilos a csúnya beszéd. Tilos a másik gyerek megbántása. Kötelező a felnőttekkel is úgy beszélni, hogy a jó ízlést ne sértse. A felnőtteket is tegezhetitek. Itt mindenki egyenlő. Aki nem tartja be az előírásokat, azokat a moderátorok bizonyos időre kizárják a fórumról. Vegyétek komolyan!
A felnőtt topikokat ne használjátok, csak ha nagyon fontos!

S végül, de nem utolsó sorban:

Sokszor nem fogok tudni köztetek lenni. A felnőtt modik sem érnek mindig rá veletek foglalkozni.

Helyettesnek zaporozsecet választottam. Ő felügyel benneteket. Kérek mindenkit fogadja meg az ő tanácsait is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nut 2011.01.03. 16:14-kor.

Nut

Re: Játszótér, avagy gyerekek gyülekező itt!!!

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.09.19. 20:37

Banyanya!

Erről a Lázár Ervin meséről jut eszembe. Kaptak a gyerekek ezen a hétvégén ajándék mesét?

Makuta Icarax

HozzászólásSzerző: Makuta Icarax » 2010.09.19. 20:40

Még nem :( :( :(

Nut

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.09.19. 20:45

OOOÓ!

Ment addig egy kis kárpótlás priviben!

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.09.20. 06:15

pipo70 írta:Banyanya!

Erről a Lázár Ervin meséről jut eszembe. Kaptak a gyerekek ezen a hétvégén ajándék mesét?

Elnézést-én még adós vagyok az ajándékkal.Igazából nem mesét szeretnék nekik adni,hanem egy Mintakert tervező segédet,de sajnos az oldal a hétvégén nem volt elérhető,így egy nem működő linket felesleges lett volna elküldenem.De remélem hamarósan pótolni tudom az elmaradást :)

Nut

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.09.20. 17:15

Szép napot!

Gyerekek sok a lecke? Hol bujkáltok?

Banyanya!

Nagyon klassz ajándékot terveltél ki. Biztosan tetszeni fog a gyerekeknek. De most úgy tűnik, mindenki szorgalmasan leckét készít. De biztosan előfognak kerülni. Csak idő kérdése.

darkpanther

HozzászólásSzerző: darkpanther » 2010.09.20. 17:19

Sziasztok :P
Kép
Egy mindenkiért, mindenki a hüeségért!

Nut

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.09.20. 17:28

Zaporozsec!

Látom előkerültél! Mi volt ma a suliban? ( Húú de nem szeretik ezt a kérdést a gyerekeim. Azonnali válasz rá: semmi. Aztán csak-csak kiderül mi történt aznap. :D )

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.09.20. 17:32

:lol: Nálunk is "semmi" a válasz..aztán amint elhangzik a jóéjt és becsuknám az ajtajukat,rájuk jön a szó*osás...:)Általában fél tíztől a két ajtó között ingázva töltöm az időm.. :D Még jó,hogy a törpe kicsi..

darkpanther

HozzászólásSzerző: darkpanther » 2010.09.20. 17:44

első két óránk tánc és dráma volt de nekem nem kellett táncolnom hiszen szombaton nem megyek a szüreti bálba beszélgettem az egyik osztálytársammal végig :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
Egy mindenkiért, mindenki a hüeségért!

Vissza: “Off Topic”