Add ki magadból a dühödet.

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kertbirodalommal
Seth
Kapcsolat:

Re: Add ki magadból a dühödt.

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.03.12. 21:24

konita írta:A kutya tartókról:Gratulálok annak a f...nak vagy pi..nak aki annyira ba..m, hogy a saját kutyája után nem tudja a szennyet összeszedni.Vagy nem tudja pórázon sétáltatni.Nekem is van kutyim,de az eb tartásnak is van etiketje...és én igyekszem ezt korrekten betartani.
Drága jó szomszédomnak van kutyája. (sajnos.) Ő pórázt, semmit nem használ. (igaz hogy a kutya a létező legengedelmesebb, amit valaha láttam) De hogy a kuyta után összeszedné amit az produkált, az ohne. Én meg vagyoka rossz ha rá merek szólni. Szintén én vagyok a rossz, hogyha rágyújtok a szobámban egy vízipipára, és már egyből csönget, hogy "büdös a füst", holott át se megy hozzá... Na mindegy. Anno akartam venni jóféle kitűzőt "IDIÓTÁKKAL VAGYOK KÖRÜLVÉVE" felirattal. Azt hiszem, hogy a jövő héten veszek egyet... :D (már van egy, "Zseni vagyok, de gonosz!" felirattal.)

Üdv.:
Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

idea4

Hozzászólás Szerző: idea4 » 2010.03.12. 21:44

Seth írta:"büdös a füst", holott át se megy hozzá...
Isten ments, hogy megbántsalak Seth, de a szagok mindenhol ott vannak, sajna. Én személy szerint utálom a cigifüstöt. Kedves após, anyós hozza otthonról a cuccokat és nem akarják elhinni, hogy még a nylon zacskón is érződik a bagószag. 'Ők nem dohányoznak csak a konyhában, nyitott ablak mellett ez meg a hálóban volt!' De mi, akik nem dohányzunk egyáltalán, kapásból kiszúrjuk. Ez van.
játékot és kellemes kertészkedést mindenkinek!

szerver 2. Szeged
http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index ... r=12502930

konita

Hozzászólás Szerző: konita » 2010.03.12. 21:44

Seth írta:
konita írta:A kutya tartókról:Gratulálok annak a f...nak vagy pi..nak aki annyira ba..m, hogy a saját kutyája után nem tudja a szennyet összeszedni.Vagy nem tudja pórázon sétáltatni.Nekem is van kutyim,de az eb tartásnak is van etiketje...és én igyekszem ezt korrekten betartani.
Drága jó szomszédomnak van kutyája. (sajnos.) Ő pórázt, semmit nem használ. (igaz hogy a kutya a létező legengedelmesebb, amit valaha láttam) De hogy a kuyta után összeszedné amit az produkált, az ohne. Én meg vagyoka rossz ha rá merek szólni. Szintén én vagyok a rossz, hogyha rágyújtok a szobámban egy vízipipára, és már egyből csönget, hogy "büdös a füst", holott át se megy hozzá... Na mindegy. Anno akartam venni jóféle kitűzőt "IDIÓTÁKKAL VAGYOK KÖRÜLVÉVE" felirattal. Azt hiszem, hogy a jövő héten veszek egyet... :D (már van egy, "Zseni vagyok, de gonosz!" felirattal.)

Üdv.:
Seth

Szerintem nagy sikere lesz.
basszus mekkora állat szomszéd ez meg milyen szaglással bír ha rögtön meg érzi a füstöt????Bár a vízipipának szerintem jó illata van.Bár a ciginek is ha nem töményen jön az ember pofájába.

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.03.12. 21:48

idea4 írta:
Seth írta:"büdös a füst", holott át se megy hozzá...
Isten ments, hogy megbántsalak Seth, de a szagok mindenhol ott vannak, sajna. Én személy szerint utálom a cigifüstöt. Kedves após, anyós hozza otthonról a cuccokat és nem akarják elhinni, hogy még a nylon zacskón is érződik a bagószag. 'Ők nem dohányoznak csak a konyhában, nyitott ablak mellett ez meg a hálóban volt!' De mi, akik nem dohányzunk egyáltalán, kapásból kiszúrjuk. Ez van.
Hát igen. A ciginek a szagát én sem bírom. A Nokiában volt egy kolléganőm, akit pont emiatt bűzboszinak neveztünk el. Odaállt mellém a csomagolósorra, és én hirtelen nem tudtam, hogy hova hányjak. Elém, a papírtálcákra, vagy mellém a fa dobozba, ahol a telefonok dobozai vannak, vagy neadjisten' rá... Végül aztán moderáltam magamat.

Amúgy a vízipipámból nekem kizárólag jó illat jön (gyümölcsös). A szén begyújtásakor van egy pár percig szénszag, de utána semmi.
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

H.Kitty

Hozzászólás Szerző: H.Kitty » 2010.03.14. 13:38

egyszerűen emberi ésszel nem tudom felfogni hogy hogy születhetnek ilyen értetlen emberek a világra? :evil: modi vagyok egy másik oldalon és szét ver az ideg ,mert feljönnek a tök süket emberek és nyolcvan ezerszer kell nekik mindent elmagyarázni és már az agyam szét tudna pattanni :x persze tök nyuginak kell lenni,mert neked kell példát mutatni,de néha már annyira nehéz. pff ez most jól esett köszi :D

konita

Hozzászólás Szerző: konita » 2010.03.14. 22:41

:D

Aguillon

Hozzászólás Szerző: Aguillon » 2010.03.14. 23:46

Seth írta:Szintén én vagyok a rossz, hogyha rágyújtok a szobámban egy vízipipára, és már egyből csönget, hogy "büdös a füst", holott át se megy hozzá... Na mindegy.
Épphogy illatos füstje van. Bolond :) Hívd meg egy szippantásra :D

H.Kitty

Hozzászólás Szerző: H.Kitty » 2010.03.15. 08:46

de jó kemény anyagot rakj bele neki :lol: :lol:

Szundi törp

Hozzászólás Szerző: Szundi törp » 2010.03.15. 16:09

mondjuk ciánt de csak Neki
Szundi új kertje

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.03.15. 16:23

Voltam ma az ünnepségen, a díszszemlén fotózni.

Hadd ne mondjam azt, hogy a 30 méterenként ácsorgó kövér katonák és szekuritisek hogy belemásztak a képekbe. Tiszta idegbeteg vagyok miatta.... :evil:

Remélem, az éjszakai képekbe nem fognak annyian belelógni... :evil: Pedig az első sorban voltam...
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”