Add ki magadból a dühödet.

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kertbirodalommal
konita

Re: Add ki magadból a dühödt.

HozzászólásSzerző: konita » 2010.03.12. 13:23

Mimike írta:
csodacsibe írta:Mimike tényleg rossz napod lehetett !!!!

Igen az volt és még este a párommal is összevesztünk.....
A tegnapi napnál csak jobb lehet a mai!
:D :D :D

Remélem jobb lett.
Úgy látszik a tegnapi nap ilyen veszekedős lett.
Mi is nagyon össze vesztünk....
Nem baj ma majd jöhet az édes kibékülés már akinél nálunk még az is sokára lesz....

csodacsibe

HozzászólásSzerző: csodacsibe » 2010.03.12. 13:31

Mimike sok sikert a mai naphoz !!!!! Itt a hétvége ! :P

Mimi

HozzászólásSzerző: Mimi » 2010.03.12. 13:59

Köszike...
a mai napom se a legjobb és még nincsen vége mert a párom még munkába van de remélem a legjobbakat.
Egyébként nem szoktam káromkodni se...
De tegnap jól esett
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NAGYON TETSZIK EZ AZ OLDAL!

eriktörp

HozzászólásSzerző: eriktörp » 2010.03.12. 14:15

Tegnap én is a hóval hadakoztam, menet közben a munkaügyi felügyelőség felé :D Én se voltam vidám, mert ha nem találják a megfelelő papírt és a kezükbe adod, tuti, hogy 2 napon belül azt is elhagyják :roll: Még jó, hogy fénymásoltam eleget :D

Persze ez a mondat így hangzik:
A történet a fantázia szüleménye, bármi egyezés a valósággal, csak a véletlen műve ;)

konita

HozzászólásSzerző: konita » 2010.03.12. 17:05

Erik tudjuk ismerjük a magyar irodai munkásokat....
Ma olyan elhatározásra jutottam,hogy kimegyek külföldre dolgozni.
Megláttam a tavaly évi magánnyugdíj pénztári elszámolásom mit ne mondjak nem igazán bírta a nyomda festéket a mondani valóm.
Kiszámoltam, hogyha megérem a nyugdíjat - ami persze nem valószínű- úgy 65 éves koromra....kb lesz annyi annyi pénz ezen a sz..on, hogy 2 évig 50- 60 ezer ft-on tengődjek..., utána meg az édes gyerekeim fognak eltartani????
Vagy ha nem érem meg a nyugdíjas éveimet a gyerekeimnek lesz miből eltemettetniük,de a sír emlékre nem biztos, hogy marad....
Nagyon nevetséges.
Én eddig nem értettem egyet azzal,hogy a magyarok ki mennek külföldre dolgozni,mert azt valóm,hogy itt Magyarországon próbáljunk meg boldogulni,de nem hagynak....lehet ez a cél?
Úgy,hogy már meg is tettem a lépéseket remélem pár hónapon belül már Svájcba lehetek.

Napfény

HozzászólásSzerző: Napfény » 2010.03.12. 18:22

Hi!

Nem hiszem, hogy csak az irodai alkalmazottakkal van gond. Időnként a kedves ügyfelek úgy gondolják, hogy egyedül ők vannak a világon és csak velük foglalkozik az ember reggeltől estig. Az ügyiratok elkeveredése meg sajnos megesik, de nem azért mert valaki direkt módon ezzel szórakozik, hogy dobálja kifelé az ablakon, hogy ne kelljen vele foglalkozni. Na mindegy.
A nyugdíj téma. Valóban elég gáz a helyzet szerintem is, viszont amíg egyesek arra specializálódanak, hogy szaporodásból és segélyekből éljenek meg (teszem hozzá, egyesek így jóval több pénzhez jutnak mintha elmennének dolgozni) addig így is marad a helyzet. A tisztességesen dolgozó emberektől lassan már 120%-ot vannak le csak azért, hogy őket eltartsák. Szép.
De ne is reménykedj, a nyugdíjt vagy meg sem fogjuk érni vagy addigra már nyugdíj sem lesz. :lol:

eriktörp

HozzászólásSzerző: eriktörp » 2010.03.12. 18:33

Napfény, sztem ez úgy hangzik ismét hangsúlyozom sztem! Hogy van rendes és rendetlen irodai alkalmazott, meg van rendes és rendetlen ügyfél.
Ha Mindenki precíz lenne, akkor nem született volna meg a nyugdíjjal kapcsolatos része a hsz-ednek!

Konita megértem ha elmégy, én is mennék, de én pillanatnyilag nem tehetem meg, de remélem, hogy egy szép napon én is tudok menni a családom után.

Tudjátok mi a szomorú, hogy a 2 magánnyugdíj pénztárból sem lesz annyi pénzem (magán és önkéntes magán nyp.), hogy kényelmesen töltsem el az idős, inkább öreg koromat. Nem nagy lábon, csak úgy szépen csendesen.

Napfény

HozzászólásSzerző: Napfény » 2010.03.12. 18:40

Igazad van Erik (sajnos). :geek:

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.03.12. 19:58

A mai napon szidni azt a rettentő okos embert tudom, aki megengedte a kutyájának, hogy a panelházunk előtti, betonba ágyazott fém lábtörlő rácsra pottyantson egy jó nagyot. Én meg szépen beleléptem. Mindezt úgy, hogy késésben voltam, ráadásul emberek közé menni szagló cipővel nem túl etikus. Így fel a lakásba, cipőcsere, cipő ki az erkélyre (hadd bűzölögjön a drágalátos szomszédnak, úgyis utálom. (mármint a szomszédaimat. És én teszek arról, hogy ők is utáljanak engem)). Hazaértem, cipőpucolás, kis anyázás. Kb. ennyi. :evil:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

konita

HozzászólásSzerző: konita » 2010.03.12. 21:19

Nevetséges ez az egész magyarországi helyzet.
De ne menjünk bele a piszkos politikába,pedig igen szép dolgokat tudnék mondani....

A kutya tartókról:Gratulálok annak a f...nak vagy pi..nak aki annyira ba..m, hogy a saját kutyája után nem tudja a szennyet összeszedni.Vagy nem tudja pórázon sétáltatni.Nekem is van kutyim,de az eb tartásnak is van etiketje...és én igyekszem ezt korrekten betartani.

Vissza: “Off Topic”